Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na letni majki powiedział, że nie jedzie, ale przecież Bryńki samej nie puści :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na letni majki powiedział, że nie jedzie, ale przecież Bryńki samej nie puści :wink4:

hehheh
Opublikowano

oj majki -m, majki -m ;(

Opublikowano

na letni majki powiedział, że nie jedzie, ale przecież Bryńki samej nie puści :wink4:

za to ze mną na pewno ją puści :naughty::kox: :kox: :evil: :evil:

Opublikowano

na letni majki powiedział, że nie jedzie, ale przecież Bryńki samej nie puści :wink4:

za to ze mną na pewno ją puści :naughty::kox: :kox: :evil: :evil:

of course

Opublikowano

jak bede jechał na letni to +1 :naughty

zawsze tak mówi :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

na letni majki powiedział, że nie jedzie, ale przecież Bryńki samej nie puści :wink4:

za to ze mną na pewno ją puści :naughty::kox: :kox: :evil: :evil:

z tobą też bym się puścił :kox::wink4: :>
Opublikowano

Ooo napić sie trzeba Polak nie wielbłąd pić musi :cool1::kox:

ta laska w avatarku to Twoja panna? :naughty::decayed:

karwa twarz jakaś taka znajoma :mysli:, ta co ją znam jest niezłą nimfomanką :decayed:

Nimfomanka powiadasz ;] to chyba ta sama :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

kurna ktos posty kasuje ,bo lataja te strony

Opublikowano
  • Autor

Ooo napić sie trzeba Polak nie wielbłąd pić musi :cool1::kox:

ta laska w avatarku to Twoja panna? :naughty::decayed:

karwa twarz jakaś taka znajoma :mysli:, ta co ją znam jest niezłą nimfomanką :decayed:

Nimfomanka powiadasz ;] to chyba ta sama :decayed: :decayed: :decayed:

nazwisko na Sz... :naughty:
Opublikowano
  • Autor

na letni majki powiedział, że nie jedzie, ale przecież Bryńki samej nie puści :wink4:

za to ze mną na pewno ją puści :naughty::kox: :kox: :evil: :evil:

z tobą też bym się puścił :kox::wink4: :>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

widzę że masz dzisiaj fantazję :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dobra z tobą też jak chcesz :wink4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:46_________________________________________________

a wiadomo cos, gdzie ten letni będzie i kiedy?

jak będzie wiadomo to cię zapiszę nie martw się :naughty:
Opublikowano

Letni powiadacie hmmm... coś mi sie o uszy obilo :cool1:

Opublikowano

na letni majki powiedział, że nie jedzie, ale przecież Bryńki samej nie puści :wink4:

za to ze mną na pewno ją puści :naughty::kox: :kox: :evil: :evil:

z tobą też bym się puścił :kox::wink4: :>

chyba na parkiet do tańca :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chyba na parkiet do tańca :polew: :polew: :polew: :polew:

na mnie możesz liczyć
Opublikowano
  • Autor

na letni majki powiedział, że nie jedzie, ale przecież Bryńki samej nie puści :wink4:

za to ze mną na pewno ją puści :naughty::kox: :kox: :evil: :evil:

z tobą też bym się puścił :kox::wink4: :>

chyba na parkiet do tańca :polew: :polew: :polew: :polew:

to też :naughty:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:54_________________________________________________

jak będzie wiadomo to cię zapiszę nie martw się :naughty:

tylko pamietaj o +1 bo mam jedną chętną, rozrywkową do zabrania :decayed:

ta wiem znam ją :polew:
Opublikowano
  • Autor

chyba na parkiet do tańca :polew: :polew: :polew: :polew:

na mnie możesz liczyć

mówisz o glebie na parkiecie? :decayed:

odzim najpierw chciał dziewczyny na parkiecie pozabijać, a potem ochroniarzy na stacji :wink4::naughty:
Opublikowano

chyba na parkiet do tańca :polew: :polew: :polew: :polew:

na mnie możesz liczyć

mówisz o glebie na parkiecie? :decayed:

nio
Opublikowano

spoko, potem ma fajne siniaki na tyłku :naughty

nie widziałem ale wierzę [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________

zaraz do niej skrobnę czy nadal chętna :wink4

ale nie ta z południa :tongue4:
Opublikowano

spoko, potem ma fajne siniaki na tyłku :naughty

nie widziałem ale wierzę [

Najważniejsze, że już zniknął :)

Opublikowano
  • Autor

jak będzie wiadomo to cię zapiszę nie martw się :naughty:

tylko pamietaj o +1 bo mam jedną chętną, rozrywkową do zabrania :decayed:

może by coś z tego było, z korzyścią dla niektórych :gwizdanie:

oj było by,było bo laska niczego sobie jest :naughty: :naughty: :naughty:

zaraz do niej skrobnę czy nadal chętna :wink4:

Brynia odebrałaś esa :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.