Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś rejestrowałem się na BMW-klub.pl i przede mną witała się jakaś kobitka z kompakta. Myślałem, że to Ty, ale później się doczytałem, że to Elbląg czy cuś. :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pije z wami za moje nowe życie. :kox:

Opublikowano

Pije z wami za moje nowe życie. :kox:

Hmm, rozwiń.. :mysli:

Opublikowano

Pije z wami za moje nowe życie. :kox:

Hmm, rozwiń.. :mysli:

Refren wyjaśnia wszystko... tylko z pożegnaniem...

Kasia Cerekwicka - S.O.S

Opublikowano
:confused4:
Opublikowano

Przyjaciółko Moja Jedyna, czy mam się martwic o Ciebie .....

Jedziemy do wawy? :rolleyes:

Opublikowano

Przyjaciółko Moja Jedyna, czy mam się martwic o Ciebie .....

Masz się cieszyć ze mną :decayed:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:30_________________________________________________

Przyjaciółko Moja Jedyna, czy mam się martwic o Ciebie .....

Jedziemy do wawy? :rolleyes:

Nie ma mnie w Wawie, ale już niedługo jak "współlokator" opuści mieszkanie zrobię imprezę :)

Opublikowano

O MAAAASZ... :zemdlal:

Opublikowano

O MAAAASZ... :zemdlal:

Wiedziałeś, że szykują się zmiany i majki też - więc nie bądźcie zdziwieni. czasem tak bywa, że najtrudniej jest podjąć decyzję oczywistą i się pożegnać. Ja zebrałam się na odwage i ją podjęłam tylko, że z co najmniej rocznym opóźnieniem. :)

Opublikowano

Dziś mam dzień przemyśleń, a Ty jeszcze z takimi nowinami wyskakujesz. Idę po drinka..

Tak czy siak jeśli to rzeczywiście przemyślana decyzja to gratuluję..

Opublikowano

Dziś mam dzień przemyśleń, a Ty jeszcze z takimi nowinami wyskakujesz. Idę po drinka..

Tak czy siak jeśli to rzeczywiście przemyślana decyzja to gratuluję..

Dawno nie podjęłam tak długo przemyślanej i odkładanej decyzji :)

Opublikowano
:hi::cool1: ja właśnie natrafiłem na szufladę ze zdjęciami i cofnąłem się w czasie do 89 roku masakra :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

:hi::cool1: ja właśnie natrafiłem na szufladę ze zdjęciami i cofnąłem się w czasie do 89 roku masakra :wallbash: :wallbash:

Wtedy narodziła się moja niunia..

Przepraszam za OT.

Opublikowano

Tomaszu też o tym pomyślałem ;)) [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:43_________________________________________________

:hi::cool1: ja właśnie natrafiłem na szufladę ze zdjęciami i cofnąłem się w czasie do 89 roku masakra :wallbash: :wallbash:

wtedy już obracałem koleżankę ze szkolnej ławki :decayed:

nie moja wina żeś starszy :gwizdanie:

Kaśka my do Ciebie możemy pojechać bez znaczenia gdzie jesteś jak tylko chcesz :buziak:

Opublikowano

Tomaszu też o tym pomyślałem ;)) [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:43_________________________________________________

:hi::cool1: ja właśnie natrafiłem na szufladę ze zdjęciami i cofnąłem się w czasie do 89 roku masakra :wallbash: :wallbash:

wtedy już obracałem koleżankę ze szkolnej ławki :decayed:

nie moja wina żeś starszy :gwizdanie:

Kaśka my do Ciebie możemy pojechać bez znaczenia gdzie jesteś jak tylko chcesz :buziak:

Doceniam, ale nie dzisiaj. Pewnie ja was prędzej odwiedzę, jeśli ktoś mnie przenocuje :cool1:

Opublikowano

Lubicie święta?

Opublikowano

Tomaszu też o tym pomyślałem ;)) [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:43_________________________________________________

:hi::cool1: ja właśnie natrafiłem na szufladę ze zdjęciami i cofnąłem się w czasie do 89 roku masakra :wallbash: :wallbash:

wtedy już obracałem koleżankę ze szkolnej ławki :decayed:

nie moja wina żeś starszy :gwizdanie:

Kaśka my do Ciebie możemy pojechać bez znaczenia gdzie jesteś jak tylko chcesz :buziak:

Doceniam, ale nie dzisiaj. Pewnie ja was prędzej odwiedzę, jeśli ktoś mnie przenocuje :cool1:

ja mogę w Wawie ;P
Opublikowano

Lubicie święta?

nawet
Opublikowano

Lubicie święta?

za***iście :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Łojezu, myślałem, że tylko ja mam przymulone święta. :sick3:

Opublikowano

hmm to za rok sobie wyjedziemy rfs-owo na święta :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.