Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KURRRRRWA MAC

Próbuje uspać dwuletnią chrześniaczkę przy komputerze

a tu taki zonk :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

KURRRRRWA MAC

Próbuje uspać dwuletnią chrześniaczkę przy komputerze

a tu taki zonk :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ostrzegałem że grubo :naughty:
Opublikowano
  • Autor

to ja ku***a przychodzę, a wszyscy spadają, a pie....cie się :tongue4:

Opublikowano

ja zostaje;D

Opublikowano

ja ne pije;)

Opublikowano

Witam witam :hi:

widze zdrowo w palnik dajecie też :cool1:

:hi: a Ty to kto ?? :mysli: :mysli:

Kto ja ? Zaleczeq from Warmiem und Mazuren :cool1: :gwizdanie:

a flaszka gdzie??

Słyszałem ze masz słaba głowe to wpadłem bez flaszki :polew:

Opublikowano

Witam witam :hi:

widze zdrowo w palnik dajecie też :cool1:

:hi: a Ty to kto ?? :mysli: :mysli:

Kto ja ? Zaleczeq from Warmiem und Mazuren :cool1: :gwizdanie:

a flaszka gdzie??

Słyszałem ze masz słaba głowe to wpadłem bez flaszki :polew:

to chyba lokale pomyliłeś ;p
Opublikowano

ooo to przepraszam :decayed::drunk: :drunk:

Opublikowano

ooo to przepraszam :decayed::drunk: :drunk:

1.Turbo żyje, turbo pije smiley 2.Jest turbo jest spalanie smiley

Dopisz sobie jest Trubo jest impreza :>

Opublikowano

ooo to przepraszam :decayed::drunk: :drunk:

1.Turbo żyje, turbo pije smiley 2.Jest turbo jest spalanie smiley

Dopisz sobie jest Trubo jest impreza :>

i link do Radumskich :D
Opublikowano

ooo to przepraszam :decayed::drunk: :drunk:

1.Turbo żyje, turbo pije smiley 2.Jest turbo jest spalanie smiley

Dopisz sobie jest Trubo jest impreza :>

i link do Radumskich :D

najpierw sam podlinkuj :good:

Opublikowano

papa [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 23:55_________________________________________________

ooo to przepraszam :decayed::drunk: :drunk:

1.Turbo żyje, turbo pije smiley 2.Jest turbo jest spalanie smiley

Dopisz sobie jest Trubo jest impreza :>

i link do Radumskich :D

najpierw sam podlinkuj :good:

ja nie muszę przecież już mnie znają na forum i wiedzą że tu burdel robię :polew: :polew: :polew: Branoc!
Opublikowano

seeya

Opublikowano

Ozix to TY jestes ten słynny spamer Radomski :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja nic nie piłem no może lampkę szampana [; CHLUST !!

Opublikowano

Nosz kutwa, pisz zawsze na czerwono +18... :D

Witam witam :hi:

widze zdrowo w palnik dajecie też :cool1:

:hi: a Ty to kto ?? :mysli: :mysli:

Kto ja ? Zaleczeq from Warmiem und Mazuren :cool1: :gwizdanie:

Ozio, daj spokój, to je swój chłop. :wink4:

W takim razie ja mogę mieć +A :tongue4:

Myślę, że na tym zlocie to już konkretnie zrobimy grupową wymianę... :gwizdanie: :decayed:

A w ogóle to chlust: :kox:

942_big.gif[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 10:59_________________________________________________

to ja ku***a przychodzę, a wszyscy spadają, a pie....cie się :tongue4:

To już bym wolał jakbyś powiedział na nas łachmyty... :tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

To już bym wolał jakbyś powiedział na nas łachmyty... :tongue4: :tongue4: :tongue4::decayed:

nie no tak grubo leciał nie bede :wink4:
Opublikowano

nie no tak grubo leciał nie bede :wink4:

No tak tak, pier**lcie się to jest dużo cieniej. :>

Idę na świąteczne sałatki i te inne pyszności. :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie no tak grubo leciał nie bede :wink4:

No tak tak, pier**lcie się to jest dużo cieniej. :>

a może napisałem "pieprzcie się" :gwizdanie: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.