Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mcm nie warto!

warto, warto, dziś same ciekawe rzeczy, i bardzo tajemnicze zarazem, pewien refren mówi o jakimś pożegnaniu (tego Kasiu nie ogarniam), drugi o randez voux (to akurat ogarniam, że chodzi o majka i Bryńkę :wink4:) więc warto było czytać :>[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 23:03_________________________________________________uwaga zdrowie mi nagle wróciło po piciu i mam fazę :wink4:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie jednak nie wróciło wracAM ZA JAKIŚ CZAS :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

mcm nie warto!

warto, warto, dziś same ciekawe rzeczy, i bardzo tajemnicze zarazem, pewien refren mówi o jakimś pożegnaniu (tego Kasiu nie ogarniam), drugi o randez voux (to akurat ogarniam, że chodzi o majka i Bryńkę :wink4:) więc warto było czytać :>

Poczytaj jeszcze raz rano. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Osz ku***a, Majki.. :polew:

no co? ugotuje, upiecze, sweterek zapierze :decayed:

nie ma jak podteksty :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: co, wolisz na ostro? :naughty:

czasem :gwizdanie:

mcm usiadłam na firum trzeźwiutka przed 21 ....widzę dno buteli w Ginie

napij się ze mna

:no: :no: :no::sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

O matko, obzdryniłem się jakiejś słodkiej wódki. Idę spać. Dobranoc robaczki. :kox:

Opublikowano

teraz mokkom będzie czytał :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jeeeeezzzzzzzzzzuuuuuuu nie mówcie nic o piciu już :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

drynkujemy :>

Opublikowano

ja juz skończyłem czytać

stwierdzam że mam straszne zaległości

kata wycinam na 100%

Opublikowano

o następne picie z pokerem :>

Opublikowano
  • Autor

jeeeeezzzzzzzzzzuuuuuuu nie mówcie nic o piciu już :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

nie no, temu jak zwykle wódka szkodzi..."bo pić to trzeba umieć" :decayed: :decayed:

"i grac w karty też" :wink4:

nie fisiuj :tongue4:
Opublikowano

Witam witam :hi:

widze zdrowo w palnik dajecie też :cool1:

Opublikowano

Witam witam :hi:

widze zdrowo w palnik dajecie też :cool1:

:hi: a Ty to kto ?? :mysli: :mysli:
Opublikowano

mcm przeczytaj jeszcze raz co napisałam i posłuchaj piosenki jeszcze raz i wszystko stanie się jasne, jak pojawię się sama na zlocie :)

Opublikowano
  • Autor

jeeeeezzzzzzzzzzuuuuuuu nie mówcie nic o piciu już :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

nie no, temu jak zwykle wódka szkodzi..."bo pić to trzeba umieć" :decayed: :decayed:

"i grac w karty też" :wink4:

nie fisiuj :tongue4:

po co pic, zeby później :sick3: :sick3: :mysli::tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 23:17_________________________________________________

"i grac w karty też" :wink4:

żebyś kiedyć samochodu nie przegrał :gwizdanie:

ciesz się że dałem Ukciowi fory w tego ping-ponga bo nie wiem co byś teraz robiła :decayed:

jak to co :naughty::wink4: uwaga grubo poleciałem !!!

http://www.xhamster.com/movies/304608/in_a_car_-_swallow.html

Opublikowano

mcm przeczytaj jeszcze raz co napisałam i posłuchaj piosenki jeszcze raz i wszystko stanie się jasne, jak pojawię się sama na zlocie :)

sama nie będziesz na letnim mogę być Twoim +1 :decayed:
Opublikowano

Witam witam :hi:

widze zdrowo w palnik dajecie też :cool1:

:hi: a Ty to kto ?? :mysli: :mysli:

Kto ja ? Zaleczeq from Warmiem und Mazuren :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

... jak pojawię się sama na zlocie :)

tego się właśnie domyślałem, ale skoro ty się cieszysz cieszę się razem z tobą :wink4:
Opublikowano

Witam witam :hi:

widze zdrowo w palnik dajecie też :cool1:

:hi: a Ty to kto ?? :mysli: :mysli:

Kto ja ? Zaleczeq from Warmiem und Mazuren :cool1: :gwizdanie:

a flaszka gdzie??
Opublikowano

mcm przeczytaj jeszcze raz co napisałam i posłuchaj piosenki jeszcze raz i wszystko stanie się jasne, jak pojawię się sama na zlocie :)

sama nie będziesz na letnim mogę być Twoim +1 :decayed:

W takim razie ja mogę mieć +A :tongue4:

Chyba G :D albo An...[;

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.