Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaśka, jaki chciałabyś mieć kolor w swoim pokoju hotelowym w Radomiu?? :decayed:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:52_________________________________________________

hmm to za rok sobie wyjedziemy rfs-owo na święta :gwizdanie:

I to jest myśl. :th:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe no tak Tomasz wykańcza mieszkanie :polew: :polew:

Opublikowano

różowy ;)

Opublikowano

różowy ;)

:zemdlal:

Opublikowano

chętnie pomogę przy malowaniu :wink4::decayed:

a ja przy opijaniu :)
Opublikowano

Cholera, możliwe, że wszystko może się opóźnić bo... właściwie to nie chce mi się opowiadać dlaczego. Tak czy siak to w tym tygodniu powinno się wszystko na 100% wyjaśnić.

Opublikowano

różowy ;)

:zemdlal:

Ewentualnie fioletowy - bo uwielbiam :) Zresztą widziałeś moje mieszkanie i wiesz jak chodzę ubrana :evil:

Opublikowano

Cholera, możliwe, że wszystko może się opóźnić bo... właściwie to nie chce mi się opowiadać dlaczego. Tak czy siak to w tym tygodniu powinno się wszystko na 100% wyjaśnić.

Tomaszu mówiłem Ci przecież żebyś się nastawił na opóźnienia :kwasny:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:57_________________________________________________

różowy ;)

:zemdlal:

Ewentualnie fioletowy - bo uwielbiam :) Zresztą widziałeś moje mieszkanie i wiesz jak chodzę ubrana :evil:

ja jeszcze nie widziałem :wink4:
Opublikowano

Ewentualnie fioletowy - bo uwielbiam :) Zresztą widziałeś moje mieszkanie i wiesz jak chodzę ubrana :evil:

Ok, będzie fiolet, ale max na metrze kwadratowym - nie więcej.. :decayed:

Tomaszu mówiłem Ci przecież żebyś się nastawił na opóźnienia :kwasny:

No tak tak, racja panie, ale to wina dewelopera. :kwasny:

Opublikowano

Tomaszu fiolet jest OK

widziałes moją sypialnię, cała w fioletach- tylko 3 tonacje żeby nie było zbyt ciemno

Ale ja nie jestem Brynia albo Kaśka. :decayed:

Opublikowano

Tomaszu fiolet jest OK

widziałes moją sypialnię, cała w fioletach- tylko 3 tonacje żeby nie było zbyt ciemno

nie dość, że widział Twoją sypialnię, to jeszcze widział jak chodzisz po domu :gwizdanie:

i nawet widział jędrne pośladki :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wiem, ale mysl kategoriami ,,naszymi" wtedy innym d... tez sie spodoba - ok?

Ten argument jest bardzo mocny... :decayed:

Opublikowano

Tomaszu fiolet jest OK

widziałes moją sypialnię, cała w fioletach- tylko 3 tonacje żeby nie było zbyt ciemno

nie dość, że widział Twoją sypialnię, to jeszcze widział jak chodzisz po domu :gwizdanie:

i nawet widział jędrne pośladki :polew: :polew: :polew: :polew:

ślepy to ma zawsze farta :polew: :polew: :polew:

A tak właściwie to Tomaszu słuchaj Bryńki dobrze gada!! :) i z developerami zawsze jakieś jazdy są :gwizdanie:

Opublikowano

A tak właściwie to Tomaszu słuchaj Bryńki dobrze gada!! :) i z developerami zawsze jakieś jazdy są :gwizdanie:

Ok, będę słuchał doświadczonych. :naughty::wink4:

Opublikowano

Tomaszu fiolet jest OK

widziałes moją sypialnię, cała w fioletach- tylko 3 tonacje żeby nie było zbyt ciemno

Ale ja nie jestem Brynia albo Kaśka. :decayed:

wiem, ale mysl kategoriami ,,naszymi" wtedy innym d... tez sie spodoba - ok?

dokładnie :good:

Opublikowano

Tomaszu fiolet jest OK

widziałes moją sypialnię, cała w fioletach- tylko 3 tonacje żeby nie było zbyt ciemno

nie dość, że widział Twoją sypialnię, to jeszcze widział jak chodzisz po domu :gwizdanie:

i nawet widział jędrne pośladki :polew: :polew: :polew: :polew:

jak fart to fart :kox: :kox: :kox:

I dziwicie się, że przez cały weekend byłem nakręcony. :D

Opublikowano

A tak właściwie to Tomaszu słuchaj Bryńki dobrze gada!! :) i z developerami zawsze jakieś jazdy są :gwizdanie:

Ok, będę słuchał doświadczonych. :naughty::wink4:

i starszych ;)[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:13_________________________________________________

Tomaszu fiolet jest OK

widziałes moją sypialnię, cała w fioletach- tylko 3 tonacje żeby nie było zbyt ciemno

nie dość, że widział Twoją sypialnię, to jeszcze widział jak chodzisz po domu :gwizdanie:

i nawet widział jędrne pośladki :polew: :polew: :polew: :polew:

jak fart to fart :kox: :kox: :kox:

I dziwicie się, że przez cały weekend byłem nakręcony. :D

nakręcony?

naćpany! :polew:

Opublikowano

Jak żeś się naćpoł, to sp***dalaj w podskokach. :D

Opublikowano

Tomaszu!

Opublikowano

Tomaszu fiolet jest OK

widziałes moją sypialnię, cała w fioletach- tylko 3 tonacje żeby nie było zbyt ciemno

nie dość, że widział Twoją sypialnię, to jeszcze widział jak chodzisz po domu :gwizdanie:

i nawet widział jędrne pośladki :polew: :polew: :polew: :polew:

a moich jeszcze nie widziałeś :)

mcm tak, ale ty Tomaszu nie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.