Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no tak grubo leciał nie bede :wink4:

No tak tak, pier**lcie się to jest dużo cieniej. :>

a może napisałem "pieprzcie się" :gwizdanie: :cool1:

Tomaszu widocznie woli jak się go pier**li ;>
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a może napisałem "pieprzcie się" :gwizdanie: :cool1:

Marcin, ale grubo jedziesz.. :>

No i w tym momencie mam dylemat czy ciągnąć dalej dyskusję, czy Ci ustąpić. Myślę, że w sobotę miałeś gorszy dzień. Poza tym pewnie masz teraz kaca, więc wybieram drugą opcję... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

Zaleczeq, gdzie jesteś? Zaglądaj tu częściej, bo masz fajnego avatara. Lubię na niego patrzeć. :kox:

Opublikowano

Jestem jestem :decayed: miszcz powrocił ma sie zdrow :polew: tylko kacyk jakis meczy :decayed:

Fajne jeansy ma moj avatar :guma: :guma:

Opublikowano

Fajne jeansy ma moj avatar :guma: :guma:

Yhy.. Jeansy najfajniejsze.:kox::decayed:

No ale weekend się kończy, więc czas wrócić do tematu samochodów. Patrzcie jaka ładna sztuka:

bmnaborbetach3xkl4.jpg

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=51917

Felgi mogłyby być bardziej klasyczne, ale i tak jest fajna. :)

Opublikowano

no ładna ładna :) najlepsi sa małolaci w E36 316, 318 lub 320 MPower :decayed: + podtlenek LPG i manieczki w głośnikach :rolleyes: wtedy to jest pełen lans :polew: :polew:

Opublikowano

no ładna ładna :) najlepsi sa małolaci w E36 316, 318 lub 320 MPower :decayed: + podtlenek LPG i manieczki w głośnikach :rolleyes: wtedy to jest pełen lans :polew: :polew:

Nigdy nie jeździłeś z gazym i z manieczkami w głośnikach? :decayed:

Opublikowano

No własnie nie :confused4: ;( ale podobno manieczki nie sa juz w modzie :>

Opublikowano

No własnie nie :confused4: ;( ale podobno manieczki nie sa juz w modzie :>

I może mi jeszcze powiesz, że nie piłeś tanich win za 5 zł ?? :decayed:

Opublikowano

Za 5 zł to za drogie :decayed: piłem za 3.5 i dostawalismy kubeczek gratis :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Za 5 zł to za drogie :decayed: piłem za 3.5 i dostawalismy kubeczek gratis :polew: :polew: :polew:

My to robiliśmy zrzutkę na trunki ze średniej pułki i na pół zbiornika gazu. :naughty:

Niestety nie mieliśmy głośników, więc nie było pełnego lansu, ale były inne bajery. :D

Opublikowano

np.: zwiedzanie tylnej kanapy jak ktos miał avanta :polew: :polew: :polew:

A my mielismy cinquecento w polskim gazie :cool1: i nie było jak zwiedzac tylnich siedzen :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Ja się wychowałem na takiej ździrce, tylko że moja była w metaliku. :naughty:

ef57efc89d543f58.jpg

Oczywiście auto po rodzicach. :rolleyes:

Opublikowano

Uno za***ista sprawa tez troche uniaczem jezdziłem :decayed: a u nas w uno przewozili źrebaka :decayed: :decayed: :tongue4::polew:

link http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,120-kilogramowy-kon-na-tylnym-siedzeniu-Fiata-Uno,wid,10782882,wiadomosc.html

Opublikowano

Taa, widziałem to. :D

Opublikowano

I mocy zawsze wiecej konik gratis :polew: :polew: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Twojego avatara da się powiększyć: :kox:

shaylarenbouncingboobs.gif

To nic, że ta dziewczyna jest z "czwartej ce", ale po podciągnięciu dżinsów robi fajną minę. :kox:

Opublikowano

szkoda ze to aktorka porno :polew: :polew:

Opublikowano

:siema:

ale wczoraj popłynąłem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.