Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idealne ..... :decayed::polew: :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry :> :> :> :>

fajna pogoda przynajmniej się zrobiła, mozna sie ,,lansowac" :naughty:

oho chyba nowe butki były chodzone :)
Opublikowano

mozna sie ,,lansowac" :naughty:

właśnie się wybieram :kox:

Opublikowano

mozna sie ,,lansowac" :naughty:

właśnie się wybieram :kox:

też masz nowe balerinki :D?
Opublikowano

mozna sie ,,lansowac" :naughty:

właśnie się wybieram :kox:

też masz nowe balerinki :D?

no :kox:

dokończyłem w końcu polerkę :ad: a później lans :naughty:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 18:32_________________________________________________

poka Brynia,poka.... :slina: :slina: :slina::decayed:

mówisz i masz

fa29eae7743d4e40.jpg

do teściów przyszli znajomi i przynieśli CYTRYNÓWKĘ :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:- powiem wam że prawie jak w Bukowinie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: zraabista :kox: :kox: :kox:

Na Wasze pytanie odpowiem tak ,,niestety, nic nie zostało" własnie skończylismy :>

a szkoda ;( ;( ;( ;(

:slina: :slina:
Opublikowano

Cytrynowka za***ista jest :drunk: :drunk: :drunk::dance::thumbup:

Opublikowano

fa29eae7743d4e40.jpg

MUUUUUUUUUUUUUUUUUU a MUUUUUUUUUU MUUUUUUUU MUUUUUUUU MUUU

Opublikowano

poka Brynia,poka.... :slina: :slina: :slina::decayed:

mówisz i masz

fa29eae7743d4e40.jpg

do teściów przyszli znajomi i przynieśli CYTRYNÓWKĘ :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:- powiem wam że prawie jak w Bukowinie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: zraabista :kox: :kox: :kox:

Na Wasze pytanie odpowiem tak ,,niestety, nic nie zostało" własnie skończylismy :>

a szkoda ;( ;( ;( ;(

tez bylem dzis ze święconkiem na Gebarzewskiej koło 10 00 ale takiej skorki to nie mialem :naughty:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:17_________________________________________________co ty z aparatem do kosciola latasz :polew:
Opublikowano

fajny avatarek TY i twoja świateczna dekoracja -Majki jednak macie coś wspólnego z Brynią

Opublikowano

To na melnzu to było na melanżu .... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Majki fajny ,,świąteczny" avatarek :naughty

:> chyba musze zmienić to hasło :decayed::wink4:

dałeś jej hasło :wallbash: :wallbash: :wallbash::wink4:
Opublikowano

Bryńka chyba musimy zrobić podmianę butelkową następnym razem jak będziemy się widzieć :D

Opublikowano
  • Autor

mam dziś wenę na picie z kompem :naughty:, ktoś chętny :)

Opublikowano

ja w domu nie piję :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
  • Autor

no tak :naughty:

Opublikowano

Ooo napić sie trzeba Polak nie wielbłąd pić musi :cool1::kox:

Opublikowano
  • Autor

lubię go wkręcać :)

:tongue4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:32_________________________________________________też cię kocham :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Ooo napić sie trzeba Polak nie wielbłąd pić musi :cool1::kox:

ta laska w avatarku to Twoja panna? :naughty::decayed:

karwa twarz jakaś taka znajoma :mysli:, ta co ją znam jest niezłą nimfomanką :decayed:
Opublikowano
sie porobiło puscic ich samych do Bukowiny :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.