Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zjadłbym " maka " :gwizdanie:

jariko ja też

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale kto bedzie prowadzil bo ja to chyba sie jeszcze nie nadaje :sick3::kwasny:

Opublikowano

hehe pamiętasz że jeszcze dawałeś mi i odzimowi telefon do niej :D

Opublikowano

tak pamietam jak dyktowalem wam swoj numer :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak pamietam jak dyktowalem wam swoj numer :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o to mało pamiętasz;P [br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:48_________________________________________________ciekawe co z majkiem Brynia obudziłaś go już>>???
Opublikowano
  • Autor

tomaszu jak zdrówko,

ja już od rana zapierdzielam, polerowałem meganke, błyszczy się jak psu ... :naughty:

Opublikowano

tomaszu jak zdrówko,

A czemu tylko mnie zapytałeś? Zrobiłem coś głupiego, czy co?? :decayed:

Głowa boli już mniej. Właśnie robie sobie śniadanie. Będę żył. Mam małego moralniaka, ale nie będę was tu zanudzał.. :wink4:

Opublikowano

Tomaszu czemu jeszcze niema Cię u pewnej osoby z kwiatkami ??

Opublikowano

Tomaszu czemu jeszcze niema Cię u pewnej osoby z kwiatkami ??

O k**wa... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tomaszu jak zdrówko,

A czemu tylko mnie zapytałeś? Zrobiłem coś głupiego, czy co?? :decayed:

Głowa boli już mniej. Właśnie robie sobie śniadanie. Będę żył. Mam małego moralniaka, ale nie będę was tu zanudzał.. :wink4:

no moralniaka powinieneś mieć dużego w końcu chciałeś się z facetami całować i to z języczkiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 12:44_________________________________________________i do tego próbowałeś bezpardonowo obłapiać pewną niewiastę :mysli:
Opublikowano

no moralniaka powinieneś mieć dużego w końcu chciałeś się z facetami całować i to z języczkiem :gwizdanie:

Hmm, najładniejszy ze wszystkich to jest majki - czy to do niego się dobierałem?? :D

Opublikowano
  • Autor

no moralniaka powinieneś mieć dużego w końcu chciałeś się z facetami całować i to z języczkiem :gwizdanie:

Hmm, najładniejszy ze wszystkich to jest majki - czy to do niego się dobierałem?? :D

też... :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

właśnie gadałem z A i jest zła na Ciebie tomaszu...

Opublikowano
  • Autor

nie tylko ona jedna :gwizdanie:

Opublikowano

właśnie gadałem z A i jest zła na Ciebie tomaszu...

Zadzwonię do Asi. :embarrassed:

Opublikowano

hehe pamiętasz że jeszcze dawałeś mi i odzimowi telefon do niej :D

mi tam sie zapisala tylko jedna cyfra z calego numeru to 2 :polew:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

efekt dzisiejszej polerki :naughty:

megipolerka.jpg

megipolerka1.jpg

megipolerka2.jpg

Opublikowano
  • Autor

SwirlX i TechWAX z Meguiars'a :)

Opublikowano

zeby byla jeszcze czarna no ale wszystkiego miec nie można

Opublikowano

witam

wiecie może cos na temat jakiegos driftu w Kozienicach jutro??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.