Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bliźniaki czy 5 cio raczki :naughty:

dziecko to nie problem ale koniec wolności szaleństwo to już problem :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 09:05_________________________________________________i od razu mówię nikt nie jest w ciąży ! i nikt nie bierze ślubu ;>
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

bliźniaki czy 5 cio raczki :naughty:

dziecko to nie problem ale koniec wolności szaleństwo to już problem :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 09:05_________________________________________________i od razu mówię nikt nie jest w ciąży ! i nikt nie bierze ślubu ;>

Asia się wprowadziła ... :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

bliźniaki czy 5 cio raczki :naughty:

dziecko to nie problem ale koniec wolności szaleństwo to już problem :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 09:05_________________________________________________i od razu mówię nikt nie jest w ciąży ! i nikt nie bierze ślubu ;>

Asia się wprowadziła ... :gwizdanie: :cool1:

no jeszcze nie... ale jakoś niedługo mam jej powiedzieć czy chce :tongue4:
Opublikowano

Czy myślicie, że opłaca się zgłaszać do AC szkodę o wartości ~1000 zł ?? :mysli:

Opublikowano

Czy myślicie, że opłaca się zgłaszać do AC szkodę o wartości ~1000 zł ?? :mysli:

zależy ile płacisz tego ac, i ile samochodów jest na osobę :cool1:

Opublikowano

AC opłacam drugi rok i mam dopiero 10%, ale przed chwilą dzwoniłem do PZU i pani mi wyliczyła składki ze szkodą i bez szkody i wychodzi na to, że lepiej nie zgłaszać..

A rozwalony mam zbiorniczek na dodatek do paliwa - znajduje się pod podłogą przy tylnym kole. Taki badziew kosztuje 1000 zł. :doh1:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Kurde, o 20:00 mam wizytę u lekarza, ale przed 21:00 dołączę do was. :kox:

Opublikowano

Dobry :drunk:

Życie jest piękne...a potem już się trzeżwieje

no piękna myśl piękna :D

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

z czego "ryjesz" ? :decayed:

megane opierdoliłem ... :gwizdanie:
Opublikowano

:decayed:

z czego "ryjesz" ? :decayed:

megane opierdoliłem ... :gwizdanie:

to stawiasz dziś wszystkim ?:D:kox: :kox:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 12:52_________________________________________________wszystko :D
Opublikowano
  • Autor

czekam jeszcze, aż mi klient zaliczkę dostarczy :cool1:

Opublikowano

czekam jeszcze, aż mi klient zaliczkę dostarczy :cool1:

To czym przyjedziesZ?? :naughty:

Opublikowano

Panowie kolega ma pytanie czy na 17" felgi ma opony 225 na 45 i chce zalozyc do a3 s-line 225 na 50 zeby troche miekko sie jezdzilo[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 14:37_________________________________________________czy da rade i cos pomoże;>?

Opublikowano
  • Autor

czekam jeszcze, aż mi klient zaliczkę dostarczy :cool1:

To czym przyjedziesZ?? :naughty:

odbierze ją dopiero jutro albo w poniedziałek [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 14:50_________________________________________________oziu

nie wiele pomorze

Opublikowano

odbierze ją dopiero jutro albo w poniedziałek

Uuu, to dzisiaj widzę będzie palenie gumy. :D

Opublikowano

Ja myślę że dzisiaj megana posłuży jako imprezowóz :naughty:

A tankujemy coś dzisiaj?? :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Ja myślę że dzisiaj megana posłuży jako imprezowóz :naughty:

a ja nie wiem czy dziś przyjadę :naughty:
Opublikowano

można by :gwizdanie: Fregatę trza zaliczyć, a później się zobaczy :decayed:

Właśnie na taką odpowiedź liczyłem. :th: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.