Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już szlifa robiłem kiedyś ... :naughty:

widzieliśmy

szlifowanie, szpachlowanie, malowanie, przycierki, gładzie, tynki

Sufity podwieszane z kartongipsu, oświetlenie dekoracyjne, proste robótki ręczne

:kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :decayed::polew: :polew: :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj spotkałem kolegę,normlanie runięty,strzępek człowieka,pytam co się dzieje,okazało się ze kilka dni temu jego brachol wywalił się na skuterku,walnał głową w asfalt,trup na miejscu... ;(

znam sprawe , hukowy kask miał i stalo sie taki bez szczeki na kaptur zakladany ten kolo to z Kozlowa jakoś dzisiaj pogrzeb był jego
Opublikowano

wiec chłopaki kupujcie motorki ortopedzi i inni juz sie ciesza :good: ze bedzie z czego pobierać :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

wiec chłopaki kupujcie motorki ortopedzi i inni juz sie ciesza :good: ze bedzie z czego pobierać :thumbdown:

a niech Twoje słowa się w gów.o zamienią :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good:
Opublikowano

ja mowie co na odprawie codziennie słyszę na ortopedii odkąd ciepełko sie zrobilo a nie ma takiego tygodnia zeby jakis swierzak z motoru nie przybyl

Opublikowano

wiem odzim..wiem..ale jak tak byśmy do wszystkiego podchodzili to z chałupy bał bym się wyjsc

nie do konca zgodze sie
Opublikowano
  • Autor

ja mowie co na odprawie codziennie słyszę na ortopedii odkąd ciepełko sie zrobilo a nie ma takiego tygodnia zeby jakis swierzak z motoru nie przybyl

ile średnio lat mają takie świeżaki - 20 :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:34_________________________________________________fakt jest faktem że i motocykli i samochodów przybyło przez ostatnie 5 lat
Opublikowano

za duzo mlodych chłopaków sie naogładalem po wypadkach motorami i nie mowie tu o smiertelnych , zreszta znajdz mi goscia co jezdzi motorem i nie mial czegos zlamanego [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:35_________________________________________________kilku to nawet i pare lat sie bujalo zeby jako tako być sprawnymi [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:37_________________________________________________i większość nie z wlasnej winy tylko jakas pala np cienkim im wyjechała [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:38_________________________________________________99% ortopedów jezdzi terenowkami cos w tym musi byc

Opublikowano
  • Autor

99% ortopedów jezdzi terenowkami cos w tym musi byc

może lepiej kupię Jeepa :naughty:
Opublikowano
  • Autor

99% ortopedów jezdzi terenowkami cos w tym musi byc

bo jeżdżą na polowania :decayed:

ta i zabijają niewinne zwierzątka :cool1:
Opublikowano

euro 4,20 po tyle to ja kupowalem golfa w lipcu tamtego roku w 3 dni cofnelismy sie o rok karwa [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:48_________________________________________________oni sie nadaja na polowanie to chłopy od dłuteł i młotków odciągniete :> :> :> całe dnie cos rezają :decayed:

Opublikowano

ładny kincher block :naughty: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=4xqnh8swjo4

[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 23:28_________________________________________________i tak w nieskończoność
Opublikowano
  • Autor

Korzeń, a ty się na jednośladzie wyjebałeś :decayed:

Opublikowano

Pamiętam jaka była reakcja mojej mamy jak zobaczyła moją beemkę w garażu następnego dnia po zakupie. :D

Opublikowano

mam potrzebę się zachlać :gwizdanie:

Opublikowano

mam potrzebę się zachlać :gwizdanie:

Lepiej nie mogłeś trafić. Zapraszamy jutro. :decayed:

A właściwie już dziś. ;)

Opublikowano
  • Autor

mam potrzebę się zachlać :gwizdanie:

a co,

dwa różowe paski :naughty:

Opublikowano

mam potrzebę się zachlać :gwizdanie:

a co,

dwa różowe paski :naughty:

gorzej;/
Opublikowano
  • Autor

bliźniaki czy 5 cio raczki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.