Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyjebisty beat :good: , to był hymn na mistrzostwach europy bodajże.

On zawsze w teledyskach ma za***iste świnie,przewaznie brunetki :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 22:17_________________________________________________Ja dzisiaj to "szatkowałem"...fajna nuta :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Dj Tiesto - I Will be Here

Troche stary ten kawałek ale kozacki :naughty:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 11:50_________________________________________________

ja mam inne skojarzenia co do tego numeru :wink4:

No to pochwal się co robiłeś w weekend. :naughty:

weekend? kiedy to było, ja już zyje następnym weekendem :decayed:

a własnie Pany,22 maja ,sobota finał LM,może bysmy uderzyli składem do Fregaty na meczyk? :naughty: :naughty: :naughty:

Kogo obstawiacie ?? kto zdobędzie puchar :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kogo obstawiacie ?? kto zdobędzie puchar :naughty:

Ilonka z Olą. :naughty:

Opublikowano

Kogo obstawiacie ?? kto zdobędzie puchar :naughty:

Ilonka z Olą. :naughty:

Widze że macie jakieś nowe sikorki :naughty::decayed::lol1:

Opublikowano
  • Autor

Kogo obstawiacie ?? kto zdobędzie puchar :naughty:

Ilonka z Olą. :naughty:

Widze że macie jakieś nowe sikorki :naughty::decayed::lol1:

e tam nowe, stare, ale niedawno oswojone :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

Kogo obstawiacie ?? kto zdobędzie puchar :naughty:

Ilonka z Olą. :naughty:

Widze że macie jakieś nowe sikorki :naughty::decayed::lol1:

e tam nowe, stare, ale niedawno oswojone :gwizdanie: :cool1:

są zdjęcia?

Opublikowano
  • Autor

majki poszukaj otworów:

spustwodya404.jpg

Opublikowano

Kogo obstawiacie ?? kto zdobędzie puchar :naughty:

Ilonka z Olą. :naughty:

Widze że macie jakieś nowe sikorki :naughty::decayed::lol1:

e tam nowe, stare, ale niedawno oswojone :gwizdanie: :cool1:

są zdjęcia?

dobra chlopaki pochwalcie sie :decayed:

Opublikowano

pewnie że sa,ale dla wtajemniczonych :tongue4:

kurva, ale mam jezioro w samochodzie,ja pierdyle rybki można hodować :decayed:

karwa to ja nie wtajemniczony? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

przyjedź kiedy w piątek to sobie lookniesz ... :>

Opublikowano

przyjedź kiedy w piątek to sobie lookniesz ... :>

Tacy koledzy :decayed::lol1::guma:

Opublikowano
  • Autor

przyjedź kiedy w piątek to sobie lookniesz ... :>

Tacy koledzy :decayed::lol1::guma:

a co może byście podotykać chcieli :naughty:
Opublikowano

Dotykac nie ale jakis testing by sie przydał :decayed:

Opublikowano

mcm,nie chcesz 530d Touring 2003,czarna, full opcja,dobra kasa :naughty:

Niedługo to same bandziory bedo w tym Radumiu. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mcm,nie chcesz 530d Touring 2003,czarna, full opcja,dobra kasa :naughty:

wiela :?:
Opublikowano

dzisiaj spotkałem kolegę,normlanie runięty,strzępek człowieka,pytam co się dzieje,okazało się ze kilka dni temu jego brachol wywalił się na skuterku,walnał głową w asfalt,trup na miejscu... ;(

bez kasku?
Opublikowano
  • Autor

pewnie bez kasku :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

w kasku :naughty: ale jakim to nie wiem, pewnie z marketu

albo bez szczęki i przodem walnął :confused4:
Opublikowano
  • Autor

no niestety jak to się mówi i w szklance wody można się utopić :confused4:[br]Dopisany: 06 Maj 2010, 20:49_________________________________________________jak powiedziałem mamuśce o motorze to mało szału nie dostała :gwizdanie:

Opublikowano

na motorku zawsze jest ryzyko kumpel ostatnio lecial na swoim kawasaki ok 130-140km/h wyprzedzil go kolo tez scigaczem przypuszczalnie ok 170-180km/h zdążył go myknąć i wyjechała mu babka w polo...nie wyhamował

Opublikowano
  • Autor

ja już szlifa robiłem kiedyś ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.