Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kudłaty pewnie wycina katalizator. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

już był wycięty zanim do niego pojechał :cool1:

Opublikowano

ciekawe na jaki kolor juz ci przemalowal moze czarna bedziesz miał

Opublikowano
  • Autor

coś kombinuje mam nadzieje że białych pasów przez dach nie jebnie :polew:

Opublikowano

z białymi fajna będzie :polew:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 00:12_________________________________________________rasowo :naughty:

Opublikowano

kudłaty na pewno teraz wycina katalizator i kilka innych pierdół. :decayed:

Opublikowano

mówie wam będzie za****ste cabrio :polew:

różowe do tego :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jutro odbieram zobaczymy co to bedzie

:gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 20:08_________________________________________________jak coś takiego to się nie obrażę :naughty:

1ed2da4c0013e14a46c5c520

Opublikowano

jutro odbieram zobaczymy co to bedzie

:gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 20:08_________________________________________________jak coś takiego to się nie obrażę :naughty:

1ed2da4c0013e14a46c5c520

jak Ci tak odpicuje to wstawiam swój :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jutro odbieram zobaczymy co to bedzie

:gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 20:08_________________________________________________jak coś takiego to się nie obrażę :naughty:

1ed2da4c0013e14a46c5c520

ale to bys musiał w obcisłym skórzanym stroju tym jeździć :evil:

Opublikowano

kudłaty na pewno teraz wycina katalizator i kilka innych pierdół. :decayed:

nic nie wyciałem, nie pasuje do mojego :polew:

teraz juz wiem dlaczego mam czkawke, obgadujecie mnie!!! :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 21:37_________________________________________________nie martwcie sie, nic innego jak ładniejsza A6tka nie wyjedzie,

Opublikowano

nie martwcie sie, nic innego jak ładniejsza A6tka nie wyjedzie,

No tak, ona wyjeżdża... już w częściach na wschód... :decayed:

Opublikowano

Dobry :hi:

czy ktoś dziś gdzieś bawi??

Opublikowano
  • Autor

ja, z odkurzaczem w A6 :naughty:

Opublikowano

Dobry :hi:

czy ktoś dziś gdzieś bawi??

Ja chętnie pójdę na wódkę.

Opublikowano

siemka, wreszcie chwilka wolnego :drunk:

skończyłem batalię z montazem turbinki do golfika, łatwo nie było, najlepszy efekt to wypalanie sie oleju z rury, normalnie jako zasłona dymna może robić :polew: pozdrawiam, i miłego DAYOFF życzę,. :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 11:25_________________________________________________A bo zapomniałem, kolejny raz polecam Turbo-tec z Jaworzna, turbinke wysłałem w czwartek, a w poniedziałek rano miałem już z powrotem, :good:

Opublikowano
  • Autor

efekt twojej roboty :kox:

wyjazd do Warszawy się nie udał, ale nic straconego, prace nad furą trwały do 22 :gwizdanie: :cool1:

a6mod.jpg

a6mod3.jpg

a6mod2.jpg

a6mod4.jpg

Opublikowano

zief ;> psuje [;

Opublikowano

zief ;> psuje [;

co zepsulismy???

MCM, rzeczywiście troszke inaczej wyprofilowane sa te fele, ale jak teraz patrze, to 17''tki giną na tle furacza, no ale ja rozumiem Twój wybór też przez chwilke miałem 18tki,.

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.