Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

efekt twojej roboty :kox:

wyjazd do Warszawy się nie udał, ale nic straconego, prace nad furą trwały do 22 :gwizdanie: :cool1:

a6mod.jpg

a6mod3.jpg

a6mod2.jpg

a6mod4.jpg

Ale urwoł, ale jajko. :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odzim, ostatnio był ten filmik na radomskich. Nie czytasz wszystkiego... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wszystkiego się nie da przeczytać Tomciu :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 08:26_________________________________________________Kto dziś zagląda pod Fregatę :gwizdanie:

Opublikowano

Kto dziś zagląda pod Fregatę :gwizdanie:

Ja nie obiecuję, ale może podskoczę. :wink4:

Opublikowano

masz być bo Asia będzie:D

Opublikowano

Postaram się i ja wpaść na chwilkę bo mam sprawę do Odzima ale nie obiecuję...[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 17:28_________________________________________________no i mam tez ochotę obczaić furacza mcma :)

Opublikowano
  • Autor

jak Asia będzie to Tomcio napewno zawita

Opublikowano

sorry ale dentyste dzis miałem kanał leczony wiec pół twarzy nie czuje i nie mogłem wpaść

Opublikowano

sorry ale dentyste dzis miałem kanał leczony wiec pół twarzy nie czuje i nie mogłem wpaść

jak dasz zwolnienie od lekarza to usprawiedliwimy Ci nieobecność ;D
Opublikowano

sorry ale dentyste dzis miałem kanał leczony wiec pół twarzy nie czuje i nie mogłem wpaść

jak dasz zwolnienie od lekarza to usprawiedliwimy Ci nieobecność ;D

nie ma problemu siosrta jest tym dentystą :tongue4::wink4:
Opublikowano

sorry ale dentyste dzis miałem kanał leczony wiec pół twarzy nie czuje i nie mogłem wpaść

jak dasz zwolnienie od lekarza to usprawiedliwimy Ci nieobecność ;D

nie ma problemu siosrta jest tym dentystą :tongue4::wink4:

od rodziny się nie liczy:P
Opublikowano

jak Asia będzie to Tomcio napewno zawita

Oj jak dobrze, że przyjechałem. :kox::decayed:

Morcin, fura elegansia. :th: Szkoda tylko, ze kudłaty ją oszabrował. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:>[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 11:02_________________________________________________A6 dziś dostała Meguiarsem :naughty: : lakier: SwirlX i Tech Wax:

wnętrze dostało: Supreme Shine Protectant - fotek nie ma bo już mnie noc złapała :guma:

meguiarsa6.jpg

meguiarsa61.jpg

meguiarsa62.jpg

meguiarsa63.jpg

meguiarsa64.jpg

Opublikowano

siemaneczko, cicho tu u nas?????

pozdrawiam

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano

kudłaty, czy na mojej beemce też zrobisz taki lakier?? :kox:

Opublikowano

kto to był ,znałem go

Opublikowano

kudłaty, czy na mojej beemce też zrobisz taki lakier?? :kox:

zawsze staram sie zrobic jak najlepiej, także szanse są :cool1: :gwizdanie:

tylko jeszcze nie poznałem do końca Twojej koncepcjii????

pozdro

Opublikowano

Cześć ludzie.

Nie wiem kto to był Maciek, ale wpółczuję jego rodzinie. ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.