Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak się lata po zmianie :mysli:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:kox:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:22_________________________________________________nie pytaj ile mi zajęła trasa od Janek do Radomia bo boję się powiedzieć :naughty::wink4:
Opublikowano

:kox:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 18:22_________________________________________________nie pytaj ile mi zajęła trasa od Janek do Radomia bo boję się powiedzieć :naughty::wink4:

pewnie w h*j :tongue4:

bardzo czuć różnice po c*pie :mysli:

trzeba będzie pomyśleć o większej ilości kunia pod maska po wakacjach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak gadałem z Witkiem to stwierdził że przy turbinie od AWXa, wtryskach 216-kach i IC od 2,5 TDi wyszło by jakieś 160-165 kucy :naughty:

Opublikowano

jak gadałem z Witkiem to stwierdził że przy turbinie od AWXa, wtryskach 216-kach i IC od 2,5 TDi wyszło by jakieś 160-165 kucy :naughty:

no to już by nieźle było :kox: tylko czy jest sens :mysli: bo to już trochę kosztuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

podejrzewam że przy dobrych wiatrach w 2 klockach by się zmieścił :naughty:

Opublikowano

w sumie jak byś miał długo nią jeździć to można się zabawić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

silnik ma zdrowy więc nie wykluczone że trochę nią polatam :)

Opublikowano

Tomaszu kiedy do mnie przyjedziesz;>??

Jak mi się uda to podskoczę jakoś w tym tygodniu. :wink4:

Opublikowano

Dzisiejsze czarowanie mistrza Rogala:

a6wykresmocy.jpg

MCM piekna seria :cool1: pozdro

Opublikowano

jak dla mnie Rogala hamownia zawyża wyniki u niego wszystkie 110 maja po 120 kuni :naughty:

Opublikowano

jak dla mnie Rogala hamownia zawyża wyniki u niego wszystkie 110 maja po 120 kuni :naughty:

i tam;> niektóre 130 maja 130 inne mniej a inne 150;D
Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie Rogala hamownia zawyża wyniki u niego wszystkie 110 maja po 120 kuni :naughty:

ile mają tyle mają :wink4:, ale teraz to dopiero się jeździ :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

jak dla mnie Rogala hamownia zawyża wyniki u niego wszystkie 110 maja po 120 kuni :naughty:

ile mają tyle mają :wink4:, ale teraz to dopiero się jeździ :gwizdanie: :kox:

nie no widac po wykresie ze ładnie Ci go wygladzil do tego co było ,troche od 3500 idzie juz plasko ale nie miał widac juz z czego podlac zeby moc szla w gore a zeby nie dymil , gratki auto powinno chodzic jak zle - wuja czarnula nie ma szans :decayed:
Opublikowano

A może ja se cytryne tak stuninguje. :kox: Tylko że ona i tak już nieźle wyżyłowana jest. :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 07:30_________________________________________________Gdzie dobrze obszywają kierownice skórką z mortadelki??

Opublikowano

A może ja se cytryne tak stuninguje. :kox: Tylko że ona i tak już nieźle wyżyłowana jest. :decayed:

i pali w c**j

Opublikowano

wuja czarnula nie ma szans :decayed

na 19 na pewno :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie Rogala hamownia zawyża wyniki u niego wszystkie 110 maja po 120 kuni :naughty:

ile mają tyle mają :wink4:, ale teraz to dopiero się jeździ :gwizdanie: :kox:

nie no widac po wykresie ze ładnie Ci go wygladzil do tego co było ,troche od 3500 idzie juz plasko ale nie miał widac juz z czego podlac zeby moc szla w gore a zeby nie dymil , gratki auto powinno chodzic jak zle - wuja czarnula nie ma szans :decayed:

te dwa dołki w serii było czuć, ale teraz od 2000 zbiera się za***iście :kox:
Opublikowano

te dwa dołki w serii było czuć, ale teraz od 2000 zbiera się za***iście :kox:

Ok, sprawdzę w piątek.. :naughty:

Opublikowano

te dwa dołki w serii było czuć, ale teraz od 2000 zbiera się za***iście :kox:

Ok, sprawdzę w piątek.. :naughty:

tester :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.