Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mcm, dawaj przetestujemy beetla :naughty:

nie dam rady padam z nóg, jak nie pójdzie to następnym razem podlece :)[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 19:30_________________________________________________ale chodzi nieźle, jak na takiego karła 115 KM daje rade :>
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

siemka :hi:

ty to nie zagaduj tylko smigaj astere malować :>
Opublikowano
  • Autor

siemka :hi:

ty to nie zagaduj tylko smigaj astere malować :>

taa... bo w poniedziałek paska przyprowadzam :wink4:
Opublikowano

siemka :hi:

ty to nie zagaduj tylko smigaj astere malować :>

dzieki, juz oklejona, zaraz maluje, fajnie że mam wsparcie a wieczorkiem :drunk::dance::drinks:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 09:36_________________________________________________spoko, damy rade, wczoraj, elektrycy wreszcie powycinali drzewa juz nie bedzie prądu brakować,. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no i to podejście mi sie podoba, ja dziś garbusa poleruje :naughty:

Opublikowano

no i to podejście mi sie podoba, ja dziś garbusa poleruje :naughty:

powodzenia, ja lece troche sie nawciągać tematu :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

i jak to 115 ps sobie radzi bo myslalem o golfinie w tym silniku i na kuchenke go przerobic gazową

Opublikowano
  • Autor

i jak to 115 ps sobie radzi bo myslalem o golfinie w tym silniku i na kuchenke go przerobic gazową

mówisz o garbusie, to ma 115 KM i radzi sobie całkiem nieźle, mały jest i h*jowo się tym jedzie 190 km/h ale daje rade :naughty:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 09:42_________________________________________________PS nie ma ktoś na zbyciu jakiś opon 205/55/16 możliwych, bo w garbusku prawie slicki :>[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 09:44_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/28191/Kozak_z_Felicji

:naughty:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 11:47_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/28195/Siostra_z_bratem_wracaja_od_dentysty

tam dentyści mają niezłe zioło :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Marcin co będziesz robił dziś ? może bym podjechał na vaga na 5 minut :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Marcin co będziesz robił dziś ? może bym podjechał na vaga na 5 minut :naughty:

podjedź
Opublikowano

Marcin co będziesz robił dziś ? może bym podjechał na vaga na 5 minut :naughty:

podjedź

puść pw o której i jak mam dojechać tam do ciebie :mysli:

Opublikowano

Cześć chłopy,

Potrzebuje jakiegoś tapeciarza, żeby mi wykleił fototapetę w chacie. Macie kogoś?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kobity mają wprawę w tapetowaniu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cześć chłopy,

Potrzebuje jakiegoś tapeciarza, żeby mi wykleił fototapetę w chacie. Macie kogoś?? :mysli:

wiem gdzie można tanio klej załatwić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Cześć chłopy,

Potrzebuje jakiegoś tapeciarza, żeby mi wykleił fototapetę w chacie. Macie kogoś?? :mysli:

wiem gdzie można tanio klej załatwić :gwizdanie:

gdzie :?: :gwizdanie: :cool1::naughty:
Opublikowano

Tomaszu wpadnij dzisiaj pomóc przy płotach, to pewnie A jakiś klej znajdzie

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: :cool1: [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 14:55_________________________________________________tylko nie wąchajta :wink4:

Opublikowano

Cześć chłopy,

Potrzebuje jakiegoś tapeciarza, żeby mi wykleił fototapetę w chacie. Macie kogoś?? :mysli:

wiem gdzie można tanio klej załatwić :gwizdanie:

gdzie :?: :gwizdanie: :cool1::naughty:

u takiej jednej :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Tomaszu wpadnij dzisiaj pomóc przy płotach, to pewnie A jakiś klej znajdzie

BMW nie wyrobiło na błocie i poszło w ogrodzenie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.