Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wuju, gratulacje, piekna :)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wuju, gratulacje, piekna :)

dzięki, też mi się podoba :kox:

Opublikowano

następna "Bryńka" :naughty:

:tongue4:

na dniach może podniosę trochę w górę założę normalne koło i się troszku powściekam :kox:

fajna beta, respect :naughty:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 20:54_________________________________________________

następna "Bryńka" :naughty:

PS. kudłaty :kox: :kox: :kox: robotę odwalił :good:

wez nie przyprowadzaj juz mu takich aut ze lakier odłazi jak tasme sie do niego przyklei :polew: bo kolejkę wydłużasz :kwasny:

powoli wychodzę na prostą, ale dzieki za zainteresowanie,. :good:

Opublikowano

No to i ja będę musiał udać się do kolegi Kudłatego;>

Opublikowano
  • Autor

następna "Bryńka" :naughty:

PS. kudłaty :kox: :kox: :kox: robotę odwalił :good:

wez nie przyprowadzaj juz mu takich aut ze lakier odłazi jak tasme sie do niego przyklei :polew: bo kolejkę wydłużasz :kwasny:

:tongue4:
Opublikowano

wuju, a można wiedzieć ile to to takie kosztowało? :kox:

kudłaty, ja też mam dla Ciebie robótkę. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wuju, a można wiedzieć ile to to takie kosztowało? :kox:

3 razy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wuju, a można wiedzieć ile to to takie kosztowało? :kox:

3 razy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po dwa razy;P

wuju, a można wiedzieć ile to to takie kosztowało? :kox:

kudłaty, ja też mam dla Ciebie robótkę. :wink4:

kolejka obowiązuje jesteś po mnie;P
Opublikowano

wuju, a można wiedzieć ile to to takie kosztowało? :kox:

trochę ponad pół audi :cool1:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________

wuju, a można wiedzieć ile to to takie kosztowało? :kox:

3 razy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:blink:
Opublikowano

wuju, a można wiedzieć ile to to takie kosztowało? :kox:

trochę ponad pół audi :cool1:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:40

a że audi wziął mcm za dyche to nie tak źle ;P
Opublikowano
  • Autor

wuju, a można wiedzieć ile to to takie kosztowało? :kox:

trochę ponad pół audi :cool1:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:40

a że audi wziął mcm za dyche to nie tak źle ;P

za 9500 stargowałem :wink4:
Opublikowano

kolejka obowiązuje jesteś po mnie;P

Spoko Oziu, nie wcinam się. :notworthy::wink4:

trochę ponad pół audi :cool1:

Osz kutwa. :kox: Daj więcej zdjęć i opisz trochę to auto. Chyba że już gdzieś umieściłeś opis to daj linkę. :wink4:

Opublikowano

podeśle mi ktoś kontakt do Ukcia:>??

Opublikowano
  • Autor

Oziu :kox: avatar :decayed:

Opublikowano

Oziu :kox: avatar :decayed:

sie rozumie:> bratowa robiła :D
Opublikowano

co do kolejki ja obstawiam koniec tygodnia u kudłatego

Opublikowano

wuju, a można wiedzieć ile to to takie kosztowało? :kox:

kudłaty, ja też mam dla Ciebie robótkę. :wink4:

siema jaką??? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

co do kolejki ja obstawiam koniec tygodnia u kudłatego

jak mu jutro coś zaprowadze, to się nie doczekacie terminu :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

wuju, a można wiedzieć ile to to takie kosztowało? :kox:

3 razy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

po dwa razy;P

wuju, a można wiedzieć ile to to takie kosztowało? :kox:

kudłaty, ja też mam dla Ciebie robótkę. :wink4:

kolejka obowiązuje jesteś po mnie;P

jutro mam chwile, i tak do konca tygodnia a potem to nie obiecuje??? znowu bedą obsuwy w terminach, jak juz Audi zrobie to po przesiadce z 60 konnego opla mojej żony nie bede mógł sie oderwać, to bedzie coś takiego jak po wyjechaniu od Witka :kox:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 22:52_________________________________________________Może i Wy cos wiecie jaki olej mam wlać do skrzyni???? bo juz sie gubie, ile osób tyle opinii???

juz kupiłem Total 75/90 gl4/5 ale sa opinie że lepiej ori, tyle że ok 100 zeta za litr???? :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.