Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto znowu kasuje posty bylo 1361 juz , nie ładnie oj nie ładnie

oziu kudlaty Ci spoko malunek zrobi i na pewno taniej niż w wawie a ile to pisz do niego na pw

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto znowu kasuje posty bylo 1361 juz , nie ładnie oj nie ładnie

oziu kudlaty Ci spoko malunek zrobi i na pewno taniej niż w wawie a ile to pisz do niego na pw

siema, ale słodzisz, pozdro

Opublikowano

no oziu wal do kudłatego daje rade :good:

kudłaty będą rabaty ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

będą będą :>

Opublikowano

mcm na co wrzuciłes zdjecia passata ze masz w duzej rozdzielczosci

Opublikowano
  • Autor

imageshack.us

Opublikowano

i co potem linki wkleiłes do aledrogo w opisie

Opublikowano

masz okno w edytorze graficznym żeby wklejać linki z fotami :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wczytujesz szablon moto i wklejasz w pole tekstowe link w tej postaci :

<a target='_blank' title='ImageShack - Image And Video Hosting' href='http://img718.imageshack.us/i/17024467.jpg/'><img src='http://img718.imageshack.us/img718/4196/17024467.jpg' border='0'/></a>

z tego okienka zaznaczonego na czerwono:

linkallegro.jpg

Opublikowano

;> Pany ja nie chce swojego malować tylko znajomy pytał o ceny w rmiu bo w wawie mu krzyczą po 350 za element;> a właśnie może ktoś potrzebuje zimówek 15;>?? po 1,5 sezonu ?:>

Opublikowano

;> Pany ja nie chce swojego malować tylko znajomy pytał o ceny w rmiu bo w wawie mu krzyczą po 350 za element;>

No to w Radomiu jest zdecydowanie mniej niż 300 zł. :wink4:

Opublikowano

;> Pany ja nie chce swojego malować tylko znajomy pytał o ceny w rmiu bo w wawie mu krzyczą po 350 za element;>

No to w Radomiu jest zdecydowanie mniej niż 300 zł. :wink4:

to zależy , nie wszedzie jest mniej ,pojedz na czarna a zobaczysz ile Ci krzykną , wszystko zależy czy jest komora bezpyłowa czy nie, bo utrzymanie takiej w czystosci po prostu kosztuje
Opublikowano

;> Pany ja nie chce swojego malować tylko znajomy pytał o ceny w rmiu bo w wawie mu krzyczą po 350 za element;>

No to w Radomiu jest zdecydowanie mniej niż 300 zł. :wink4:

to zależy , nie wszedzie jest mniej ,pojedz na czarna a zobaczysz ile Ci krzykną , wszystko zależy czy jest komora bezpyłowa czy nie, bo utrzymanie takiej w czystosci po prostu kosztuje

byłem, widziałem, pracowałem na czarnej, i tam w komorach wcale nie jest czysto :gwizdanie:, a za element 600, to po co przepłacać, skoro w garazu wystarczy posprzatac przed malowaniem i tez jest czysto, zresztą, zadaniem komory jest to żeby nie polerować, a i tak wszyscy polerują.

pozdro

Opublikowano
  • Autor

;> Pany ja nie chce swojego malować tylko znajomy pytał o ceny w rmiu bo w wawie mu krzyczą po 350 za element;>

No to w Radomiu jest zdecydowanie mniej niż 300 zł. :wink4:

to zależy , nie wszedzie jest mniej ,pojedz na czarna a zobaczysz ile Ci krzykną , wszystko zależy czy jest komora bezpyłowa czy nie, bo utrzymanie takiej w czystosci po prostu kosztuje

byłem, widziałem, pracowałem na czarnej, i tam w komorach wcale nie jest czysto :gwizdanie:, a za element 600, to po co przepłacać, skoro w garazu wystarczy posprzatac przed malowaniem i tez jest czysto, zresztą, zadaniem komory jest to żeby nie polerować, a i tak wszyscy polerują.

pozdro

:good:
Opublikowano

;> Pany ja nie chce swojego malować tylko znajomy pytał o ceny w rmiu bo w wawie mu krzyczą po 350 za element;>

No to w Radomiu jest zdecydowanie mniej niż 300 zł. :wink4:

to zależy , nie wszedzie jest mniej ,pojedz na czarna a zobaczysz ile Ci krzykną , wszystko zależy czy jest komora bezpyłowa czy nie, bo utrzymanie takiej w czystosci po prostu kosztuje

byłem, widziałem, pracowałem na czarnej, i tam w komorach wcale nie jest czysto :gwizdanie:, a za element 600, to po co przepłacać, skoro w garazu wystarczy posrzatac przed malowaniem i tez jest czysto, zresztą, zadaniem komory jest to żeby nie polerować, a i tak wszyscy polerują.

pozdro

z całym szacunkiem malowałem na czarnej maske, błotnik i zderzak robota cudo byla zrobiona nie było sie do czego doczepić , a cena tam jest wysoka -dlatego dałem przykład zakładu na czarnej
Opublikowano

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Opublikowano

no dobra;P to Tomek robi kawalerskie:P[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:54_________________________________________________a i nei chodzi o mnie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a ja jutro jestem w Radumiu (przejazdem) :cool1:

Opublikowano
  • Autor

to wpadnij za mnie na ten parapet :wink4:, bo na 99% mnie nie będzie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.