Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli co kraj to obyczaj :confused4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co byś nie wybrał to się może spierdo... :cool1:

Opublikowano

ja mam acera 3 rok i dysk powiedzial papa hitachi jakas lipa teraz kupiłem wd black scorpio 7200 i to jest szatan do tego co mialem winda 7 lata szybciej niz xp którego miałem wczesniej a co do firmy panowie nie wazne jakie opakowanie tylko patrzec co jest w srodku

Opublikowano

i wlasnie o to mi chodzi ilo rdzeniowy ile ramu jaka karta itp

Opublikowano

a na jakim systemie chcesz go mieć :mysli:[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 00:20_________________________________________________kartę chyba nvidi najlepiej, rdzeni raczej jeszcze 2 bo na 4 mało co lata, a ramu jak najwięcej :cool1:

Opublikowano

a ja wiem na żadnym młodszym od xp nie działałem

Opublikowano

a ja wiem na żadnym młodszym od xp nie działałem

ja tez :decayed:

chodzi o to że xp obsługuje chyba tylko 4gb ram na sp3 wiec jak xp to nie ma co pchać się w większy :cool1:

Opublikowano

a ja wiem na żadnym młodszym od xp nie działałem

ja tez :decayed:

chodzi o to że xp obsługuje chyba tylko 4gb ram na sp3 wiec jak xp to nie ma co pchać się w większy :cool1:

jeszcze jest 64bitowy[;
Opublikowano

KARTA NVIDIA GEFORCE PROCEK AMD KARTA MUZYCZNA JAKAS ZEBY NIE OBCĄŻAC NIE POTRZEBNIE PROCKA RAMU NAJMNIEJ 3 GIGA I MATRYCA LED CO BY BATERIA POCHODZIŁA Z 4 H , JAKIES 2500 TYS POWINNO STARCZYC JAK CHCESZ SZEGOŁÓW CO DO MODELI TYCH RZECZY JAK WYZEJ TO DAJ ZNAC

Opublikowano

KARTA NVIDIA GEFORCE PROCEK AMD KARTA MUZYCZNA JAKAS ZEBY NIE OBCĄŻAC NIE POTRZEBNIE PROCKA RAMU NAJMNIEJ 3 GIGA I MATRYCA LED CO BY BATERIA POCHODZIŁA Z 4 H , JAKIES 2500 TYS POWINNO STARCZYC JAK CHCESZ SZEGOŁÓW CO DO MODELI TYCH RZECZY JAK WYZEJ TO DAJ ZNAC

dzięki odzim

dziś koleś w media expert proponowal mi lapka o podobnych parametrach jak napisales SAMSUNG R530 ale samsung??

Opublikowano

siemka :beach: zima idzie, chyba trzeba zimóweczki zarzucić????

KARTA NVIDIA GEFORCE PROCEK AMD KARTA MUZYCZNA JAKAS ZEBY NIE OBCĄŻAC NIE POTRZEBNIE PROCKA RAMU NAJMNIEJ 3 GIGA I MATRYCA LED CO BY BATERIA POCHODZIŁA Z 4 H , JAKIES 2500 TYS POWINNO STARCZYC JAK CHCESZ SZEGOŁÓW CO DO MODELI TYCH RZECZY JAK WYZEJ TO DAJ ZNAC

dzięki odzim

dziś koleś w media expert proponowal mi lapka o podobnych parametrach jak napisales SAMSUNG R530 ale samsung??

ja mam HP probook 4510s, procek Inel2core duo 2GB, 500gB dysk, 4Gb ramu, grafika radeon 512, bateria 4 godziny, kumpel mi wybierał ja sam nie miałem o tym pojecia, mam go od roku jestem zadowolony, pozdro

Opublikowano

dziś koleś w media expert proponowal mi lapka o podobnych parametrach jak napisales SAMSUNG R530 ale samsung??

Kiedyś kupiłem Fujitsu Siemensa, mimo tego, że nie cieszył się dobrą opinią, ale chyba od 6 lat ani razu mnie nie zawiódł. Dopiero w tym roku bateria całkiem padła i już nic nie trzyma, ale komp działa bez problemu. W tym roku dodałem pamięci i chodzi jak burza. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

winter setup :)

24112010718.jpg

Opublikowano

najlepsza jest zetka:

"Zima znów zaskoczyła drogowców, wszędzie piaskarki a śniegu nie ma" :polew:

Opublikowano

Hłe hłe. No właśnie, podobno dzisiaj miało huknąć śniegiem.

Opublikowano

będę sprzedawał aul 17ki z golfa, ze zdrowymi gumami

ile mogę za nie krzyczeć? :mysli:

44019110.jpg

Opublikowano
  • Autor

400 zł moge dać :tongue4:

a tak serio to jak ładne myśle że z 1500 :mysli:

Opublikowano

a ot nie wzor eski;P?? mcm zarypałeś mi koła ;(

Opublikowano

wzorek jest rs4 :kox: zarty na bok :D

Opublikowano
  • Autor
:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.