Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak nie tu to pewnie gdzie indziej cos sie dzieje staruszku 69

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

oj dzieje się dzieje :>

Opublikowano

mczy bym chętnie przygarnął razem z jakimś karnetem na paliwo bez limitu :kox:

Opublikowano

ja też czasami ale tu sie nic nie dzieje :cool1:

Pesymista. :tongue4:

Opublikowano

:hi: siema

oooooo wreszcie ktos sie odezwał,

mcm dlaczego sprzedajesz furę, na co polujesz???

p.s. mam bład 00542, położenie iglicy we wtrysku sterującym, dziwne jest to że silnik chodzi normalnie, pomoże ktoś???

pozdro

Opublikowano
  • Autor

:hi: siema

oooooo wreszcie ktos sie odezwał,

mcm dlaczego sprzedajesz furę, na co polujesz???

p.s. mam bład 00542, położenie iglicy we wtrysku sterującym, dziwne jest to że silnik chodzi normalnie, pomoże ktoś???

pozdro

polowałem na coś fajnego ale mi uciekło i chyba na razie się wstrzymam

a z tym błędem zrób log 004 dynamiczne, statyczne i BS zobaczymy co pokaże

Opublikowano

polowałem na coś fajnego ale mi uciekło i chyba na razie się wstrzymam

A co to jest to fajne?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

polowałem na coś fajnego ale mi uciekło i chyba na razie się wstrzymam

A co to jest to fajne?? :naughty:

jak się uda to coś kupić pokarzę :cool1:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:34_________________________________________________oziu srebrna B7 z nalepką lgg.net widziana wczoraj pod heliosem nie twoja czasem :gwizdanie:
Opublikowano

ty bo ojca wydasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 21:35_________________________________________________

polowałem na coś fajnego ale mi uciekło i chyba na razie się wstrzymam

A co to jest to fajne?? :naughty:

jak się uda to coś kupić pokarzę :cool1:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:34_________________________________________________oziu srebrna B7 z nalepką lgg.net widziana wczoraj pod heliosem nie twoja czasem :gwizdanie:

bo oziowego ojca wydasz przez przypadek :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: siema

oooooo wreszcie ktos sie odezwał,

mcm dlaczego sprzedajesz furę, na co polujesz???

p.s. mam bład 00542, położenie iglicy we wtrysku sterującym, dziwne jest to że silnik chodzi normalnie, pomoże ktoś???

pozdro

polowałem na coś fajnego ale mi uciekło i chyba na razie się wstrzymam

a z tym błędem zrób log 004 dynamiczne, statyczne i BS zobaczymy co pokaże

czesc wszystkim

Marcin, na 004 nic nie pokazuje na 3cim okienku, znaczy wtrysk nic nie wykrywa, rezystancjii tez na nim niema żadnej,

jak masz chwile i miernik podłączyłbyś pod swój i zobacz ile ma ohmów???

dzieki

Opublikowano

A Ty Marcin na czym byłeś w Heliosie?

Opublikowano
  • Autor

"Poznaj moją rodzinkę" dobra komedia :)

Opublikowano

Ja oglądałem "Tron". Efekty oczywiście fajne, ale mogli wykrzesać więcej z tej produkcji. A na to co mówisz pewnie się wybierzemy.

kudłaty, jak tam u Ciebie? Passat wciąż czeka - już zaczyna ostro korodować.. :wink4:

Opublikowano

Ja oglądałem "Tron". Efekty oczywiście fajne, ale mogli wykrzesać więcej z tej produkcji. A na to co mówisz pewnie się wybierzemy.

kudłaty, jak tam u Ciebie? Passat wciąż czeka - już zaczyna ostro korodować.. :wink4:

już bardzo wkrótce, mam nadzieje że od początku nast tyg, dam znac jak bedzie pewne,.

pozdr

Opublikowano

Łokej, czekam.

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

kto jedzie na zlot? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Brynia Ukcio i Filip jak widze na liście

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.