Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Składają Kubicę, więc może nie będzie tak źle.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

już poskładali a z jakim skutkiem, dowiemy się niebawem :gwizdanie:

Opublikowano

czytaliscie ,wczoraj tego nie podali ale kubica starcił 5-6 litrów krwi , mozna powiedziec ze prawie by sie wykrwawil bo 5-6 litrów to mamy wszystkiego ,zreszta dzisiaj podali ze stan był krytyczny , dobrze ze wczoraj nic nie mówili bo tvn 24 by puszczal juz wspomnienie po nim

Opublikowano
  • Autor

dziś czytałem wypowiedź jakiegoś naszego chirurga:

że nie zdziwiłby się jakby Kubka za 3 miechy na testach zobaczył :cool1:

Opublikowano

a ja się zastanawiam czy w ogóle chociaż patrzać po tym co się dzieję to raczej wróci ale ciekawe czy do fy1

Opublikowano

Zna któryś kogoś w Radomiu kto usuwa filtry cząstek stałych z samochodów?

Opublikowano

tomaszu brzeszczot i heja z tematem:D

Opublikowano

Zna któryś kogoś w Radomiu kto usuwa filtry cząstek stałych z samochodów?

ojoj a co sie dzieje;>?[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 18:10_________________________________________________mcm lecisz na zlota;D?
Opublikowano

ojoj a co sie dzieje;>?

Brat szuka. :tongue4:

Opublikowano

w czym , raczej w radomiu nie ma bo trzeba jeszcze potem remap zrobic

Opublikowano
  • Autor

Zna któryś kogoś w Radomiu kto usuwa filtry cząstek stałych z samochodów?

ojoj a co sie dzieje;>?[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 18:10_________________________________________________mcm lecisz na zlota;D?

no myślałem, że razem lecimy :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

Zna któryś kogoś w Radomiu kto usuwa filtry cząstek stałych z samochodów?

ojoj a co sie dzieje;>?[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 18:10_________________________________________________mcm lecisz na zlota;D?

no myślałem, że razem lecimy :gwizdanie: :cool1:

szit zapomniałem ;> moge jechać jak płacisz za wszystko ;> :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

w czym , raczej w radomiu nie ma bo trzeba jeszcze potem remap zrobic

Jeszcze nie wiadomo w czym. Brat szuka jakiegoś auta dla ojca, coś typu Corolla verso i mówi, że od razu chciałby wywalić ten filtr.

Ja zrobiłem swoją cytryną 97.000 km i odpukać FAP jeszcze nie dał o sobie znać.. :decayed:

Opublikowano

mcm a o mnie to zapominasz?:| foh i ...j:>

Opublikowano
  • Autor

mcm a o mnie to zapominasz?:| foh i ...j:>

a co szukasz furki :gwizdanie:
Opublikowano

mcm a o mnie to zapominasz?:| foh i ...j:>

A jakiej szukasz? :kox:

Opublikowano

mcm a o mnie to zapominasz?:| foh i ...j:>

a co szukasz furki :gwizdanie:

no moja poszła w cholerę w 2 niedziele temu[;

mcm a o mnie to zapominasz?:| foh i ...j:>

A jakiej szukasz? :kox:

takiej jak Twoja;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.