Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak. Byłem wczoraj i niestety nie było ani jednej A4 :blink:

Marcel, a co to się stało z lewym przednim błotnikiem w twojej A4?? :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcel, dopiero teraz zaczynasz jeździć na spoty A4?? :naughty: :gwizdanie

Tak. Byłem wczoraj i niestety nie było ani jednej A4 :blink:

hmm a inne?!:D bo teraz w rmiu 2 klubowe chyba tylko są;P
Opublikowano
  • Autor
:hi::)
Opublikowano

Marcel, a co to się stało z lewym przednim błotnikiem w twojej A4??

drobne zarysowanie :>

Opublikowano

drobne zarysowanie :>

Zastanawiasz się skąd to wiem? Czy już się zorientowałeś?? :wink4:

Opublikowano

drobne zarysowanie :>

Zastanawiasz się skąd to wiem? Czy już się zorientowałeś?? :wink4:

;> pewnie sam mu przytarłeś ;>
Opublikowano

może dam rade, ktoś jeszcze :?: :cool1:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 14:26_________________________________________________

czarne maty made by kudłaty :decayed:

zdjcie0133u.jpg

zajebiaszcze :cool1:

P.S. Jacek tez już swoje maty s=line na 6tke załozył

Opublikowano

do ciemnych to ładnie wygląda

Opublikowano

drobne zarysowanie :>

Zastanawiasz się skąd to wiem? Czy już się zorientowałeś?? :wink4:

;> pewnie sam mu przytarłeś ;>

to nie ja :> jeszcze się zastanawiam :tongue4:

Opublikowano

(...) jeszcze się zastanawiam :tongue4:

Tak myślałem. :decayed:

Dowiesz się w swoim czasie. :evil:

Opublikowano

Hej, Panowie mam do Was pytanie, gdzie w Radomiu można dobrze przyciemnić szybki tył w Avancie :) ? zależy mi na opiniach osób które mają doświadczenie z jakimiś zakładami, gdzie robota dobrze zrobiona i przy okazji nie trzeszczą po zdjętych tapicerkach plastiki ;)

pzdr.

Opublikowano

Hej, Panowie mam do Was pytanie, gdzie w Radomiu można dobrze przyciemnić szybki tył w Avancie :) ? zależy mi na opiniach osób które mają doświadczenie z jakimiś zakładami, gdzie robota dobrze zrobiona i przy okazji nie trzeszczą po zdjętych tapicerkach plastiki ;)

pzdr.

ul. osiowa - blisko e7 łatwo znalezc na wysokosci citroena

Opublikowano

to samo mu poleciłem ;]

Opublikowano

dzięki, słuchajcie, czy ktoś może potwierdzić że to ten zaklad - Sunguard Arkadiusz Foder, Radom, ul. Osiowa 11 /2 Tel.: 601509269 ? bo niestety próbuje się dodzwonić na ten nr i nikt nie odpowiada, a w Radomiu będę najwcześniej w sobotę by ewentualnie się umówić, więc wolałbym via phone :)

pzdr.

Opublikowano
  • Autor

Dziś pod M1 :naughty:

zdjcie0150x.jpg

zdjcie0149.jpg

Opublikowano

MO widziałem to samo jakąś godzinę temu, rzadki widok :brawo:

Opublikowano

dziś na Wałowej też ją dojrzałem :)

Opublikowano

wyjebana, koguta tylko brak :kox:

Opublikowano

Panowie potrzebuje kogoś ze zmieniarką, chciałbym sprawdzić swoją zmieniarkę i kabel, nie chce mi się skomunikować z radiem. Mam u siebie Concerta I by Blaupunkt i zmieniareczke by Blaupunkt, Vag pokazuje błąd komunikacji. Stawiam na kabel, ale chciałbym się upewnić, mogę na kogoś liczyć np. w piątek?

Opublikowano

Panowie potrzebuje kogoś ze zmieniarką, chciałbym sprawdzić swoją zmieniarkę i kabel, nie chce mi się skomunikować z radiem. Mam u siebie Concerta I by Blaupunkt i zmieniareczke by Blaupunkt, Vag pokazuje błąd komunikacji. Stawiam na kabel, ale chciałbym się upewnić, mogę na kogoś liczyć np. w piątek?

ja mam

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 08:55_________________________________________________siema

kto dziś będzie????

ja mam zamiar podjechac na chwile ok 20????

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.