Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed:

Kurde, taka okazja. Zrobilibyśmy dyskotekę na przegubowcu!

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

:naughty:

Widzę, że masz chęć na tego Ikarusa, coo?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

myślę raczej o czymś z 2 kołami :wink4:

Opublikowano

myślę raczej o czymś z 2 kołami :wink4:

Oo, ja też będę robił prawko. Ale Ikarus to okazja jest. :naughty:

Opublikowano

tomaszu, zlot otwarty jest w niedziele od 12 do .. aż auta się rozjadą :decayed:

jest na truck busters, jak zjeżdża się z wiaduktu to w prawo i prosto cały czas jakieś 700m

będzie widać :>

Opublikowano

siema

udanego tygodnia dla wszystkich życzę, pozdro 4 ALL

Opublikowano

tomaszu, zlot otwarty jest w niedziele od 12 do .. aż auta się rozjadą :decayed:

jest na truck busters, jak zjeżdża się z wiaduktu to w prawo i prosto cały czas jakieś 700m

będzie widać :>

Będzie tak jak w tamtym roku?

Opublikowano

tomaszu, zlot otwarty jest w niedziele od 12 do .. aż auta się rozjadą :decayed:

jest na truck busters, jak zjeżdża się z wiaduktu to w prawo i prosto cały czas jakieś 700m

będzie widać :>

Będzie tak jak w tamtym roku?

o co konkretnie pytasz ?

Opublikowano

o co konkretnie pytasz ?

znając Tomasz pewnie o upalanie :decayed:

Opublikowano

upalanie będzie, z tego co mnie słuchy wczoraj doszły to 20 - 30 furek przyjedzie właśnie w tym celu tak że nie będzie nudy :decayed:

Opublikowano

upalanie będzie, z tego co mnie słuchy wczoraj doszły to 20 - 30 furek przyjedzie właśnie w tym celu tak że nie będzie nudy :decayed:

O, no to właśnie o to mnie się rozchodzi. :decayed:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 08:04_________________________________________________wuju, czemu nic nie mówiłeś, że szwagier sprzedaje zdzirkę?? :kox:

Opublikowano

wuju, czemu nic nie mówiłeś, że szwagier sprzedaje zdzirkę?? :kox:

'

a tam sprzedaje, co godzina jest co innego.. już siły mi do niego brak :evil:

Opublikowano

a tam sprzedaje, co godzina jest co innego.. już siły mi do niego brak :evil:

Widzę, że cena niezła wywalona.

Opublikowano

a tam sprzedaje, co godzina jest co innego.. już siły mi do niego brak :evil:

Widzę, że cena niezła wywalona.

ja wiem czy taka wywalona?

rs, gwint, car audio, chyba ronale.. do tego buda jest w fabrycznym stanie, tak że ja bym powiedział że normalna cena[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 15:12_________________________________________________poza tym przyjrzyj się jak szybko drożeje wąska lampa :kox:

Opublikowano

ja wiem czy taka wywalona?

rs, gwint, car audio, chyba ronale.. do tego buda jest w fabrycznym stanie, tak że ja bym powiedział że normalna cena[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 15:12_________________________________________________poza tym przyjrzyj się jak szybko drożeje wąska lampa :kox:

No niby racja. To już dla typowego konesera. Jakbym miał na zbyciu 25 tysi to bym sobie kupił. :kox:

Opublikowano

dajta lynka:P

Opublikowano
  • Autor

dajta lynka:P

masz na zbyciu 25 tysi :naughty: pożycz :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.