Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a kto mu kupi 24 letnie auto za 24 koła :cool1::naughty::decayed:

Opublikowano

a kto mu kupi 24 letnie auto za 24 koła :cool1::naughty::decayed:

tia umoczył jakies 20tys :gwizdanie:
Opublikowano

ap ropo bmw miało być tak pięknie http://www.wojnapp.pl/ proponuje zrobić w słonecznym na parkingu piętrowym najlepszy przelot bokiem z dołu na górę :evil:

Opublikowano

ap ropo bmw miało być tak pięknie http://www.wojnapp.pl/ proponuje zrobić w słonecznym na parkingu piętrowym najlepszy przelot bokiem z dołu na górę :evil:

chłopaki z mt radom jednak coś wywalczyli choć wojny nie będzie

37438874.jpg

wstawił te zdjęcia i zamiast po jego to ludzie dzwonią i pytają czy białą chce sprzedać

nawet 1 osoba chciała usilnie mój numer ale nie dałem żeby mnie nie kusiło :decayed:

a kto mu kupi 24 letnie auto za 24 koła :cool1::naughty::decayed:

jest tyle warte, ale za bardzo kombinował na początku bo nie do końca był zdecydowany na sprzedaż a teraz to już za długo stoi..

Opublikowano

jakby to powiedział mcm daje 10 i biore:P

Opublikowano
chłopaki z mt radom jednak coś wywalczyli choć wojny nie będzie
dzieki za info podjechać zawsze warto i poczuć perfumy o zapachu spalonej gumy :kox:
Opublikowano

Panowie w jaki sposób można sczytać nr pompo wtryskiwacza nie rozkręcając niczego?? jest może jakiś programik gdzie po wpisaniu nr vin będę mógł sie tego dowiedzieć?? chodzi mi o seat ibiza 2005rok

Opublikowano

Panowie w jaki sposób można sczytać nr pompo wtryskiwacza nie rozkręcając niczego?? jest może jakiś programik gdzie po wpisaniu nr vin będę mógł sie tego dowiedzieć?? chodzi mi o seat ibiza 2005rok

tak etka do tego służy
Opublikowano

Kudłaty i jak pociągnąłeś mój temat dalej??

tak, ma być pozytywnie

Opublikowano

Kudłaty i jak pociągnąłeś mój temat dalej??

tak, ma być pozytywnie

dziś uzyskałem informacje że moja pompa była od środka podrdzewiała...że to od paliwa może być

Opublikowano

Kudłaty i jak pociągnąłeś mój temat dalej??

tak, ma być pozytywnie

dziś uzyskałem informacje że moja pompa była od środka podrdzewiała...że to od paliwa może być

a gdzie najcześciej tankujesz??, w sumie rdza to od wody, a woda bierze sie z róznych przyczyn,. z paliwa też, filtr, skraplanie, jazda na rezerwie,.

Opublikowano

najczęściej orlen maratońska, co do rezerwy zdarza się, no nic zobaczymy co dziś sie okaże.

Opublikowano

Słuchajcie, kolega Solar prosił, żeby sprawdzić jakąś turbinę w Wielogórze. Kto się zna na turbinach??

Opublikowano

Słuchajcie, kolega Solar prosił, żeby sprawdzić jakąś turbinę w Wielogórze. Kto się zna na turbinach??

jak chcesz ja sprawdzic, jak wyjeta z auta to nie za bardzo sie da, tak na ''oko''??

Opublikowano
  • Autor

jedynie luzy na wałku

Opublikowano

tia dzwonił nawet do mnie notabene ciekawe kto dał mu numer , powiedziałem mu ze 800 stów to o 300 za duzo za takie turbo

Opublikowano

siema

może ktos coś potrzebuje

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215302.msg2549285#msg2549285[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 08:02_________________________________________________aaa, no i druga sprawa, juz mam cały wybierak do tego golfika DSG, ale niestety od Gti, tearz potrzebna gałka zmiany biegów od GTI, bo niepasuje ta zwykła,

niestety tak to jest z kupowaniem na allegro, sprzedający włascicielowi tego golfa powiedział że numery pasują a jak przysłał to było ze zdartymi naklejkami, skrzynia chodzi, ale gałki niema, nowa w ASO 900 zeta,.

pozdr

Opublikowano

u mnie zrobione pompa wyczyszczona wszystko gra i kręci jak należy i mocy jakby więcej i zasłony dymnej nie ma więc wszystko kozak.

Kudłaty dzięki za namiary napomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.