Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

co tam zakupił :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żonce corolle verso a sobie cos co ma bude coupe i 193 Ps pod maska jeżdzi na PB i pochodzi z Bawarii

Opublikowano
  • Autor
:cool1: 328i, no to robimy tego spota 4 listopada... :naughty:
Opublikowano

193 Ps pod maska

już włożył ?

:cool1: 328i, no to robimy tego spota 4 listopada... :naughty:

jak nie sprowadzę do garażu w tym czasie to może w końcu przyjadę na swój pierwszy spot :)

Opublikowano

193 Ps pod maska

już włożył ?

:cool1: 328i, no to robimy tego spota 4 listopada... :naughty:

jak nie sprowadzę do garażu w tym czasie to może w końcu przyjadę na swój pierwszy spot :)

no to trzeba tego 4 listopada robic tego spota :decayed: BUM
Opublikowano

żonce corolle verso a sobie cos co ma bude coupe i 193 Ps pod maska jeżdzi na PB i pochodzi z Bawarii

W coupe?? :kox: Jaki kolor? :)

Opublikowano

żonce corolle verso a sobie cos co ma bude coupe i 193 Ps pod maska jeżdzi na PB i pochodzi z Bawarii

W coupe?? :kox: Jaki kolor? :)

w budzie e36 chyba 98rok ostatni wypust
Opublikowano
  • Autor

dziś z nim gadałem, jeszcze silnika nie ma :cool1:

Opublikowano

:hi:

dziś z nim gadałem, jeszcze silnika nie ma :cool1:

i chyba go nie włoży dopóki rzeczoznawca nie wyceni dla celnego :wink4:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 20:10_________________________________________________no Błazej wykąpany ,zaraz biore sie za żywca :drinks:
Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

:decayed:

wuju to rozdali tam wszystkim uczestnikom jakas nagrode w jakiejs kategorii :tongue4: bo widze i twoje reglo dostało cos
Opublikowano

:decayed:

wuju to rozdali tam wszystkim uczestnikom jakas nagrode w jakiejs kategorii :tongue4: bo widze i twoje reglo dostało cos

tylko tym którzy zostali pokazani :naughty:

Opublikowano

No, fajnie pooglądać takie cacka - super filmik. :good:

Tylko przyjedź kiedyś na spota.. :tongue4::decayed:

Opublikowano

:hi: witqa

jest ktoś z klubu w Radomiu kto wyreza bluetootha ??

pytam bo bede za tydzień

pozdro

Opublikowano

:hi: witqa

jest ktoś z klubu w Radomiu kto wyreza bluetootha ??

pytam bo bede za tydzień

pozdro

co masz na mysli ,bo mamy kolege klubowicza co zna sie na elektronice smochodowej
Opublikowano

:hi: witqa

jest ktoś z klubu w Radomiu kto wyreza bluetootha ??

pytam bo bede za tydzień

pozdro

co masz na mysli ,bo mamy kolege klubowicza co zna sie na elektronice smochodowej

no chodzi o montaż i kodowanie

Opublikowano

:hi: witqa

jest ktoś z klubu w Radomiu kto wyreza bluetootha ??

pytam bo bede za tydzień

pozdro

co masz na mysli ,bo mamy kolege klubowicza co zna sie na elektronice smochodowej

no chodzi o montaż i kodowanie

ale czego zestawu tel czy co i jakiej firmy
Opublikowano

A, zapomniałem się pochwalić, że w poniedziałek obroniłem mgra. :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tomaszu gratki :good:

Odzim - ori BT jest wszystko tylko nie mam pinów :wink4:

rns-e - BT , fure moge zostawic na 2 dni

Opublikowano

A, zapomniałem się pochwalić, że w poniedziałek obroniłem mgra. :kox: :kox: :kox:

jak było ? :naughty:

ja inż. przed wakacjami obroniłem, szkoda że się podetrzeć tym kwitem można jedynie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.