Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w ogłoszeniu jest napisane: "Jestem jego właścicielem od 3 lat. Został on sprowadzony przez mojego kolegę z Niemiec." czyli mógłbyć sprowadzony w tych latach o których piszesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Zna ktoś te auto ??? http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C20055369.html Proszę o informacje jeśli ktoś coś wie? Mógłbym je ktoś dla mnie obejrzeć???

jak dla mnie na fotkach zdrowo wygląda,

Nom;] tylko naklejka rejestracyjna odpada z szyby;] nie ma cyferki na końcu więc jest zarejestrowana w rmiu od jakos 2005 czy 2006?;] 3 lata temu to z "F"/"G" na końcu dawali

kwestia dopytania właściciela, zawsze lepiej od osoby prywatnej kupić niz od handlarza.[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 09:22_________________________________________________przecież to jest PD powinien miec pamieć przebiegu jak nic nie było grzebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudłaty66 , w jaki sposób można sprawdzić pamięć przebiegu? da się to zrobić vagiem?

ja mam ori VCDSa i sie da, jak nikt nie usunął, a jak usunał to znaczy że i tak grzebane, wszsytkie Pdki maja juz taką pamięć, i ostatnie 110tki na pompie, z nowym kompem np AVG w a6 z 2000 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa :good: Ja mojego przed zakupem sprawdzałem w Auto-Unia w Wolicy,na szczęście przebieg się potwierdził z wpisami z ksiązki serwisowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie niepokoi brak informacji że bezwypadkowy, widzę opryski i ksenon miał dokładany bo dopatrzyłem się regulacji świateł , a w ori xenonie nie powinno tego być. Boję się także jechać bo wszyscy mówią ze w Radomiu same szroty sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się także jechać bo wszyscy mówią ze w Radomiu same szroty sprzedają.

też to gdzieś czytałem,chyba na tym forum,coś w tym jest :naughty: ale z drugiej strony to gdzie sprzedają auta idealne?

daleko nie masz , nie sprawdzisz sam to nie bedziesz wiedział,ja za moim tez się najeździłem trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak zrobię :) Tylko najpierw VIN i historie mu sprawdzę. Zresztą nie można wymagać za 16 tys zł nie wiadomo czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema byki :) Mam prośbę do Was a mianowicie czy ktoś może podjechać i zobaczyć to padło ? http://otomoto.pl/volkswagen-passat-auto-z-gwarancja-100-orginal-C20769471.html Ojciec gdzieś go znalazł i zainteresował się nim. Będę wdzięczny jak ktoś podjedzie i obluka go jednocześnie robiąc logi statyczne i dynamiczne.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema byki :) Mam prośbę do Was a mianowicie czy ktoś może podjechać i zobaczyć to padło ? http://otomoto.pl/volkswagen-passat-auto-z-gwarancja-100-orginal-C20769471.html Ojciec gdzieś go znalazł i zainteresował się nim. Będę wdzięczny jak ktoś podjedzie i obluka go jednocześnie robiąc logi statyczne i dynamiczne.

Pozdro

podpiąć kompa to i może handlarzre pozwolą, ale na to żeby go zlogować dynamicznie to raczej nie,

przecież oni zawsze mają rezerwę w baku, hehe

chyba że sama zaintresowana osoba to zrobi podczas testdrive,.

na początek weź VIN i sprawdź go w serwisie, ktoś na forum to robi za 50 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak pozwolą Ci zrobić logi dynamiczne :cool1: Kiedyś chcieliśmy podpiąc kompa w komisie w Poznaniu to nas wyśmiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema byki :) Mam prośbę do Was a mianowicie czy ktoś może podjechać i zobaczyć to padło ? http://otomoto.pl/volkswagen-passat-auto-z-gwarancja-100-orginal-C20769471.html Ojciec gdzieś go znalazł i zainteresował się nim. Będę wdzięczny jak ktoś podjedzie i obluka go jednocześnie robiąc logi statyczne i dynamiczne.

Pozdro

podpiąć kompa to i może handlarzre pozwolą, ale na to żeby go zlogować dynamicznie to raczej nie,

przecież oni zawsze mają rezerwę w baku, hehe

chyba że sama zaintresowana osoba to zrobi podczas testdrive,.

na początek weź VIN i sprawdź go w serwisie, ktoś na forum to robi za 50 zeta

Ten się zgadza na wszystko :gwizdanie: Ja jestem we Wrocku i nie mam jak pomóc ojcu a on sam nie ogarnie tego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,chciałem się podłączyć do rozmowy bo do Radomia mam blisko,ale wy tu takim językiem obracacie ,że nie wiem o co kaman,a dla laika w temacie to problemik :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak podjedzie ktoś ?

może i ja bym dał radę, tylko niewiem kiedy, troche zabiegany jestem,.jak będę miał chwilke się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pazdzieze nie daja rady z tym motorem a raczej ten motor 105 pd z tym pazdziezem mój kumpel kupił ostatnio takiego ,wiec sobie odrazu odpuść chyba ze ojciec na mineralna podjedzie i remap zrobi ,albo chce jezdzic jak kiedys sdi sie latało , a pazdzieza mijam po drodze do roboty (ten komis )moze jutro jak bede mial czas to go obejrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak podjedzie ktoś ?

może i ja bym dał radę, tylko niewiem kiedy, troche zabiegany jestem,.jak będę miał chwilke się odezwę.

Będę wdzięczny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...