Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wujo ogrzewania nie ma w swojej lalce i wszystko jasne w zime nie jezdzi nie dlatego ze fury mu szkoda tylko zimno w aucie hehehhe

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wuju, zaimponowałeś mi. W końcu przyjechałeś na swojego pierwszego spota. :decayed: A Twoja lalka jest miodziowa. :kox:

Opublikowano

Ja nie moglem Was zlokalizowac... zauważylem tylko z dziesiec beemek i busa...

Pomyslalem wyśmieją mnie jak podjade do dziesieciu bmw i zapytam... "Tu jest spot z klubu audi a4?" wiec niezaryzykowalem i podjechalem na spota VAG... potem faktycznie dojrzalem, że na spocie wśród bmw, byly dwa audi... wiec to chyba Wy...

Opublikowano

ta to oni jeśli się nie mylę to ustawiają się od strony mireckeigo też chciałem zawitać ale miałem druga zmianę :confused4: kiedyś musi być pierwszy raz :> Pozdrawiam

Opublikowano

Ja nie moglem Was zlokalizowac... zauważylem tylko z dziesiec beemek i busa...

Pomyslalem wyśmieją mnie jak podjade do dziesieciu bmw i zapytam... "Tu jest spot z klubu audi a4?" wiec niezaryzykowalem i podjechalem na spota VAG... potem faktycznie dojrzalem, że na spocie wśród bmw, byly dwa audi... wiec to chyba Wy...

Dokładnie - staliśmy przy Fregadzie. Tzn. na placu po Fregadzie. :>

PS. Ładne brzmienie ma ta Twoja eSa. :wink4:

Opublikowano

spot a4... 2 x a4 jedna cytryna 4x bmw :decayed:[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 11:01_________________________________________________

wuju, zaimponowałeś mi. W końcu przyjechałeś na swojego pierwszego spota. :decayed: A Twoja lalka jest miodziowa. :kox:

mój 10ty pierwszy raz :kox:

Opublikowano

4x bmw;P o masz skąd aż tyle?:P

a w przyszłym tygodniu kto przyjedzie;]??

Opublikowano

Ja nie moglem Was zlokalizowac... zauważylem tylko z dziesiec beemek i busa...

Pomyslalem wyśmieją mnie jak podjade do dziesieciu bmw i zapytam... "Tu jest spot z klubu audi a4?" wiec niezaryzykowalem i podjechalem na spota VAG... potem faktycznie dojrzalem, że na spocie wśród bmw, byly dwa audi... wiec to chyba Wy...

widzieliśmy Cie ,fajnie ryczy Ci auto ,ale skoro sie bałes podjechać ...

my raczej zmieniamy miejsce spotów bo fregte rozebrali a noce coraz zimniejsze

Opublikowano

Czyli jak Wam zimno... zostaje słoneczna...

Opublikowano

Jest fajny klub bilardowy zaraz koło G2, nazywa się Break 147 - jak fregata zniknęła to może tam... :)

Opublikowano

a co do ryczenia wujową ładnie słychać :)

Opublikowano

moja się drze.. a v'ka.. poezja :kox::evil:

Opublikowano

Jest fajny klub bilardowy zaraz koło G2, nazywa się Break 147 - jak fregata zniknęła to może tam... :)

Spot samochodowy, bez samochodów? :confused4:

Opublikowano

Spot samochodowy, bez samochodów? :confused4:

Czasem i tak trzeba. :naughty:

Opublikowano

Spot samochodowy, bez samochodów? :confused4:

Czasem i tak trzeba. :naughty:

wtedy jest najciekawiej ;)
Opublikowano

ostatnio wpadłem niechcący na to

Opublikowano

Hehe..

ale chyba jednak wolałbym mieć w garażu Alfe 8C competizione, Volvo niech będzie... XC90, BMW M5 i SL 65AMG... niż jedno Audi.. :cool1:

Opublikowano

dobra ta reklama :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.