Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinienem być... na parking na pewno podjade a z flaszeczką to różnie może być :)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak włączyłem tvn to od razu mówie wuju hehe właściciel bardzo podobny

Hehe, a bo tam w Kozienicach to same takie wuje podobne chodzą. Też właściciel mi wuja przypominał - pewnie to jakaś piąta woda po kisielu - taki klan wujów z Kozienic. :decayed:

Geslerowa podobno ma być też w Radumiu..

A jeśli chodzi o flaszkę dzisiaj - no z miłą chęcią, ale idę w gości dziś, więc dzisiaj odpadam. Ale możecie czekać u mnie pod blokiem w nocy, to jak będę wracał to się dobijemy, hły hły. :kox:

Opublikowano

nie to nie wuju.. ani żadna rodzina, znajomy jedynie :tongue4:

a miejscówkę można zmienić na kozienice :kox: w sobotę pod galerią się ustawimy to będzie na czym oko zawiesić

fajne lampucery przychodzą.. :decayed:

nie pokazali w tv.. ale na piętrze jest przytup co weekend :>

Opublikowano

Zdzira jedzie się źlić do mechanika.

zdjecie.jpg

Opublikowano

ehh no to Tomaszu rozbiłeś nam plana;/

Czyja to taka czarna b6 kombi WR *J czy L na końcu?!

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie zaraz ruszam do wawy na popijawe :decayed:

Opublikowano

ja byłem jakiś czas temu to byly vagi i bmw;] no i esa.

To co rano widziałem to raczej nie s bardziej tydyi

Opublikowano

Ja podjechalem o 19:45 stało z sześć aut z jakiegos innego forum, miedzy innymi czerwona astra z naklejką motoradom.pl czy cuś...

Pojawił sie VAG to podjechalem do nich...

Nie wiem co sie dzieje, ale jest dlugi weekend... i nikt nie ma czasu?

BTW oZIX... Ciebie chyba widzialem... sportbackiem.. Trzeba było podjechać do vag'a

Opublikowano

ja niestety poszedlem na piwko z kumplem o 13stej i do 19 stej nie starczylo mi juz energi zeby podejsc :confused4:

Opublikowano

tO KTO BYł na spocie?

Opublikowano

NIKT...

ja byłem ok.19:45 ale nie było nikogo... gdzieś 20:15 podjechały auta na spot vagradom... podjechałem do nich...

po kilku minutach podjechało A3 sportback (chyba oZIX) popatrzył,że nikogo nie ma z a4-klub.pl i... pojechał

Opublikowano

NIKT...

ja byłem ok.19:45 ale nie było nikogo... gdzieś 20:15 podjechały auta na spot vagradom... podjechałem do nich...

po kilku minutach podjechało A3 sportback (chyba oZIX) popatrzył,że nikogo nie ma z a4-klub.pl i... pojechał

Czyli były 2 osoby - Ty i Ozio. :lol1:

Opublikowano

nie... byli wszyscy... tylko u siebie w domu...

Opublikowano

siema, niestety jak zawsze te kilka procent zaważyło żebym się nie pojawił.

pozdro 4 All

poniżej takie tam ,zdrowe E34, 525 kuzyna

chyba w przyszłości też sprawię sobie RWD,. :naughty:

Opublikowano

no ja byłem podpisałem listę obecności i pojechałem;]się ogrzać i odpocząć. A jak zwykle mi znalazła robote na 10 min która zajęła 4 godziny;d

Opublikowano

chyba w przyszłości też sprawię sobie RWD,. :naughty:

RWD to choroba.

Opublikowano

Witam

Czy ktoś z Was zna ten komis? Będę wdzięczny za informacje.

http://radom.otomoto.pl/

Opublikowano

ja byłem dziś u Was, widziałem zaparkowaną pod galerią granatową B6, rejestracja WRA,ramki klubowe + naklejka na bocznej szybie :hi:

Opublikowano

ja byłem dziś u Was, widziałem zaparkowaną pod galerią granatową B6, rejestracja WRA,ramki klubowe + naklejka na bocznej szybie :hi:

Ja to nie znam takiego samochodu. :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.