Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś tam się pewnie popieści

ale nie wiem czy nie będę musiał sprzedać ;(

no to troche zarobisz;]

mam nadzieje że wykombinuje coś innego.. i zostanie u mnie, czas pokarze :rolleyes:

do pracy rodacy;) Ty w ogóle studiujesz czy pracujesz? czy to i to?

obroniłem inż. przed wakacjami i teraz niby pracuje..

szkoda by było sprzedawać takiego klasyka

wiem, wystawie tylko w ostateczności ;(

ile to ma kucy?

trudno powiedzieć bo silnik nie jest seryjny ale i hamowni też nie zaliczył

na wiosnę muszę go zmierzyć

ale szacowana jest koło 210-220 :evil:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i ile będziesz krzyczał za swą jak coś?

Opublikowano

i ile będziesz krzyczał za swą jak coś?

nie wiem, nie myślałem o tym, ale pewnie jakąś zaporową żeby się nie sprzedała :D

Opublikowano
  • Autor

i ile będziesz krzyczał za swą jak coś?

nie wiem, nie myślałem o tym, ale pewnie jakąś zaporową żeby się nie sprzedała :D

dyche moge dać :gwizdanie: :naughty::cool1:
Opublikowano

i ile będziesz krzyczał za swą jak coś?

nie wiem, nie myślałem o tym, ale pewnie jakąś zaporową żeby się nie sprzedała :D

dyche moge dać :gwizdanie: :naughty::cool1:

przegiołes za to regło :decayed:
Opublikowano

no to będzie licytacja dam 9,5 tysiaka :)

Opublikowano

i ile będziesz krzyczał za swą jak coś?

nie wiem, nie myślałem o tym, ale pewnie jakąś zaporową żeby się nie sprzedała :D

dyche moge dać :gwizdanie: :naughty::cool1:

a ten swoje :D

Opublikowano

wuju może warto się zastanowić mcm teraz w ojro płaci;]

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

no 10k ojro to w sumie zabieraj :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak bedzie po kursie 2,50 to sie zgłoszę :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

dodam w opisie na allegro że to rarytas i zobaczysz że pójdzie za 10k po aktualnym kursie :naughty:

jak tu http://allegro.pl/show_item.php?item=1940196239

grill 25zł 3 taśmy w tesco 5zł słowo rarytas ?? się okaże ale już sporo warte :cool1:

chyba otworze wytwórnie rarytasów :D

Opublikowano

wuju ,nie pytają ludzie o bmw ze zdjęć z aukcji? :)

Opublikowano

siema pozdro 4 all, :drunk:

Opublikowano

wuju ,nie pytają ludzie o bmw ze zdjęć z aukcji? :)

nie bo w sumie nikt w częściach samochodów nie szuka

ale jak esiu swoją srebrną wystawiał i było kilka zdjęć z moją

to częściej o moją pytali niż o jego :D

Opublikowano

wuju, jak będziesz musiał sprzedawać swoją niunię to przed wystawieniem aukcji koniecznie daj mi znać.

Opublikowano

grill 25zł 3 taśmy w tesco 5zł słowo rarytas ?? się okaże ale już sporo warte :cool1:

chyba otworze wytwórnie rarytasów

:decayed: hurtownia rarytasów :wink4:

Opublikowano
Radom_logo(1).jpg
Opublikowano

wuju, jak będziesz musiał sprzedawać swoją niunię to przed wystawieniem aukcji koniecznie daj mi znać.

koło maja się przypomnij :)

Opublikowano

Tomaszu przecież juz masz jedną:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.