Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:!:

Słuchajcie, rozglądam się za jakimś zwinnym autkiem typu Polo/może Golf, za około 20 000 zł, dla kobitki, a konkretnie dla mamy. Może ktoś z was ma na oku tego typu samochód?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:!:

Słuchajcie, rozglądam się za jakimś zwinnym autkiem typu Polo/może Golf, za około 20 000 zł, dla kobitki, a konkretnie dla mamy. Może ktoś z was ma na oku tego typu samochód?

Tomaszu PW:> w sensie napisalem Ci mesydza;]
Opublikowano

może by się zgadał i zrobić jedną wysyłkę??

Opublikowano

dziś jest dzień z darmową wysyłką :D

Opublikowano

o nie doczytałem...[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 20:15_________________________________________________

dziś jest dzień z darmową wysyłką :D

czytam czytam i nie widzę takiej informacji??

Opublikowano

o nie doczytałem...[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 20:15_________________________________________________

dziś jest dzień z darmową wysyłką :D

czytam czytam i nie widzę takiej informacji??

;] bo to obowiązuje/obowiązywało w sklepach internetowych[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 08:22_________________________________________________http://otomoto.pl/show?id=C21913257&preview=1 znajomy chce sprzedać swoje jeździdełko;] wiadomo cena do negocnacji;] ale autko warte polecenia;] jak nei wy to może znajomi;P
Opublikowano

Witam Panowie jestem z okolicy Radomia i mam mały problem, a mianowicie na zegarze pojawił OIL trochę czytałem o tym posiadam komp kupiłem kabel jednak za żadne skarby nie mogę tego skasować :wallbash: :wallbash: :wallbash: Czy byłaby możliwość umówić się z kimś, kto mógłby coś na to poradzić :mysli: :mysli: Pzdr i z góry dzięki :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

a w a4 96r nie kasowało się tymi 2 przyciskami które są w liczniku?? hmmm??

Opublikowano

robiłem tak jak jest podane na forum i nic z tego :wallbash::mysli:

Opublikowano

Siemka :hi:

Mam pytanko:) gdzie w Radomiu można ogarnąć felgi ?? żeby wyglądały jak nowe ma ktoś jakiś sprawdzony zakład?? i jak z kosztami mniej więcej??

Pozdrawiam:)

Opublikowano

Inspekcja olejowa - OIL

1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,

2. Włączyć zapłon,

3. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service OIL",

4. Zwolnić przycisk X,

5. Wyciągnąć przycisk Y i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawi się "Service - - - ".

Inspekcja serwisowa - INSP

1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,

2. Włączyć zapłon,

3. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service OIL",

4. Zwolnić przycisk X,

5. Wcisnąć i zwolnić przycisk X,

6. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service INSP",

7. Wyciągnąć przycisk Y i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawi się "Service - - - ".

Musi działać

Opublikowano

o dokładnie o to mi chodziło :)

a jeżeli chodzi o felgi to Przemek z vagów ''jeżdzi czarną B5 avantem'' on ogarnie robotę...:)

Opublikowano

Inspekcja olejowa - OIL

1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,

2. Włączyć zapłon,

3. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service OIL",

4. Zwolnić przycisk X,

5. Wyciągnąć przycisk Y i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawi się "Service - - - ".

Inspekcja serwisowa - INSP

1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,

2. Włączyć zapłon,

3. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service OIL",

4. Zwolnić przycisk X,

5. Wcisnąć i zwolnić przycisk X,

6. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service INSP",

7. Wyciągnąć przycisk Y i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawi się "Service - - - ".

Musi działać

niestety ale nie dziala robiłem tak :wallbash: :wallbash:

pytałem tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9971.0 i jeden z moderatorów napisał że tylko vag :thumbdown:

można liczyć na czyjąś pomoc? :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

można bliżej świąt może wpadne na jakiegos spota :hi:

Opublikowano

Inspekcja olejowa - OIL

1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,

2. Włączyć zapłon,

3. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service OIL",

4. Zwolnić przycisk X,

5. Wyciągnąć przycisk Y i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawi się "Service - - - ".

Inspekcja serwisowa - INSP

1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,

2. Włączyć zapłon,

3. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service OIL",

4. Zwolnić przycisk X,

5. Wcisnąć i zwolnić przycisk X,

6. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service INSP",

7. Wyciągnąć przycisk Y i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawi się "Service - - - ".

Musi działać

niestety ale nie dziala robiłem tak :wallbash: :wallbash:

pytałem tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9971.0 i jeden z moderatorów napisał że tylko vag :thumbdown:

można liczyć na czyjąś pomoc? :hi: :hi:

prawdę Ci napisał, do I-ego liftu inspekcja tylko VAGiem :hi:

Opublikowano

Temat spotów umarł...

Ilu mamy posiadaczy Audi chętnych na spot?

Opublikowano

Siemka :hi:

Mam pytanko:) gdzie w Radomiu można ogarnąć felgi ?? żeby wyglądały jak nowe ma ktoś jakiś sprawdzony zakład?? i jak z kosztami mniej więcej??

Pozdrawiam:)

Jest dobry zakład - wulkanizacja i naprawa felg na Grzecznarowskiego blisko Komfortu. Niestety nie mam numeru, ale warto tam podjechać..[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 10:24_________________________________________________

Temat spotów umarł...

Co Ty opowiadasz? Przecież na żadnym spocie nie byłeś. :tongue4:

Ilu mamy posiadaczy Audi chętnych na spot?

A po co pytasz o POSIADACZY ?? :mysli:

Opublikowano
Co Ty opowiadasz? Przecież na żadnym spocie nie byłeś. :tongue4:

No tak... nie byłem, bo:

po1 - robicie spota raz na 4 miesiące...

po2 - ciężko zlokalizować spot audi, na placu gdzie jednocześnie cyklicznie organizowanych jest kilka spotów... a nie podajecie, żadnego punkt orientacyjnego ... np. srebrna astra... tak niestety na tym się forum porobiło, że jadąc na spot audi, nie szukam audi, a sympatyków - forumowiczów, których twarzy nigdy nie widziałem... a samochód marki audi na spocie audi, to zupełny unikat - stąd moje drugie pytanie...

A po co pytasz o POSIADACZY ?? :mysli:

Po to, żeby się zorientować właśnie... czy jest na co popatrzeć i na jego przykładzie... wymienić spostrzeżenia i doświadczenia... chyba po to jest to forum...

Opublikowano
Co Ty opowiadasz? Przecież na żadnym spocie nie byłeś. :tongue4:

No tak... nie byłem, bo:

po1 - robicie spota raz na 4 miesiące...

po2 - ciężko zlokalizować spot audi, na placu gdzie jednocześnie cyklicznie organizowanych jest kilka spotów... a nie podajecie, żadnego punkt orientacyjnego ... np. srebrna astra... tak niestety na tym się forum porobiło, że jadąc na spot audi, nie szukam audi, a sympatyków - forumowiczów, których twarzy nigdy nie widziałem... a samochód marki audi na spocie audi, to zupełny unikat - stąd moje drugie pytanie...

A po co pytasz o POSIADACZY ?? :mysli:

Po to, żeby się zorientować właśnie... czy jest na co popatrzeć i na jego przykładzie... wymienić spostrzeżenia i doświadczenia... chyba po to jest to forum...

punkt był ostatnio podany, przy fregacie jak zawsze

ale jak się zjechaliśmy okazało się ze 2 dni wcześniej fregatę rozebrali :polew:

ale dwie a4 były ostanio :cool1:

bo poza tym to reszta ma bmw :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.