Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co Ty opowiadasz? Przecież na żadnym spocie nie byłeś. :tongue4:

No tak... nie byłem, bo:

po1 - robicie spota raz na 4 miesiące...

po2 - ciężko zlokalizować spot audi, na placu gdzie jednocześnie cyklicznie organizowanych jest kilka spotów... a nie podajecie, żadnego punkt orientacyjnego ... np. srebrna astra... tak niestety na tym się forum porobiło, że jadąc na spot audi, nie szukam audi, a sympatyków - forumowiczów, których twarzy nigdy nie widziałem... a samochód marki audi na spocie audi, to zupełny unikat - stąd moje drugie pytanie...

A po co pytasz o POSIADACZY ?? :mysli:

Po to, żeby się zorientować właśnie... czy jest na co popatrzeć i na jego przykładzie... wymienić spostrzeżenia i doświadczenia... chyba po to jest to forum...

Teraz już chyba będziesz wiedział, gdzie są spoty, prawda? Pamiętaj, żeby się nie wstydzić podjechać do beemek. :wink4:

Spoty są ostatnio nieregularnie, bo stara gwardia się postarzała. :D Ale dzięki, m.in. Tobie spoty znów mogą wrócić do normy, mimo tego, że już nie ma Fregaty. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wrócę do tematu inspekcji u mnie się świeciła jak kupiłem po odłączeniu baterii na jakiś czas bo malowałem podstawowe pod nią skasowała się sama i wszystko gra :hi: a widze że kolega Kesu

niestety ale nie dziala robiłem tak wallbash wallbash

pytałem tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9971.0 i jeden z moderatorów napisał że tylko vag thumbdown

można liczyć na czyjąś pomoc? hi hi

ma ten sam rocznik
Opublikowano

Siemka :hi:

Mam pytanko:) gdzie w Radomiu można ogarnąć felgi ?? żeby wyglądały jak nowe ma ktoś jakiś sprawdzony zakład?? i jak z kosztami mniej więcej??

Pozdrawiam:)

dzwoń na tel w podpisie,.

pozdro 4 all

Opublikowano
Co Ty opowiadasz? Przecież na żadnym spocie nie byłeś. :tongue4:

No tak... nie byłem, bo:

po1 - robicie spota raz na 4 miesiące...

po2 - ciężko zlokalizować spot audi, na placu gdzie jednocześnie cyklicznie organizowanych jest kilka spotów... a nie podajecie, żadnego punkt orientacyjnego ... np. srebrna astra... tak niestety na tym się forum porobiło, że jadąc na spot audi, nie szukam audi, a sympatyków - forumowiczów, których twarzy nigdy nie widziałem... a samochód marki audi na spocie audi, to zupełny unikat - stąd moje drugie pytanie...

A po co pytasz o POSIADACZY ?? :mysli:

Po to, żeby się zorientować właśnie... czy jest na co popatrzeć i na jego przykładzie... wymienić spostrzeżenia i doświadczenia... chyba po to jest to forum...

jak bys 3-2 lata temu tu zaglądnął to zobaczył bys ile by trzeba czytac jak np z 2 dni bys opuscił bez zagladania na forum , na spot przyjezdzało do 11sztuk audi a4 i nawet posiadaczki i symatyczki audi były z nami a jak był spot bez aut to wracalismy na czworaka ze spotu ,ale to juz było i nie wróci w tym skladzie co był , mozesz zawsze próbowac rozkrecic nowy skladzic , pozdrawiam

ps jak ktos chce skorzystac z pomocy gdzie niezbedny jest vag ,prosze na pw -dam rade rozwiązac sporo rzeczy -diagnostyka ,adaptacje ,kodowania tyle ze tdi, benzynami sie nie zajumje .

Opublikowano

o dokładnie o to mi chodziło :)

a jeżeli chodzi o felgi to Przemek z vagów ''jeżdzi czarną B5 avantem'' on ogarnie robotę...:)

Siemka jak byś mógł na priv jakiś namiar rzucić na niego bo nie mogę ogarnąć go na tym forum

Opublikowano

Napisał Ci kolega:

dzwoń na tel w podpisie,.

pozdro 4 all

Opublikowano

o dokładnie o to mi chodziło :)

a jeżeli chodzi o felgi to Przemek z vagów ''jeżdzi czarną B5 avantem'' on ogarnie robotę...:)

Siemka jak byś mógł na priv jakiś namiar rzucić na niego bo nie mogę ogarnąć go na tym forum

poszło

Opublikowano

Panowie szukam ładnego polo 2000-2001 rok moze byc 3 drzwi najlepiej 1,4benzin

Opublikowano

Panowie szukam ładnego polo 2000-2001 rok moze byc 3 drzwi najlepiej 1,4benzin

Kolega ma Polo 2003 5d srebry. Kiedyś przebąkiwał, że mógłby sprzedać. Zapytam go.

Opublikowano
STARE chyba kazdy widzial
Opublikowano

ale pierwsza waza dobra :shocked:

Opublikowano

no dobra kiedy robimy spota i to jeszcze w tym roku

Opublikowano

następny piątek?? oczywiście chodzi mi tu o 23.12.2011 :decayed:

Opublikowano

następny piątek?? oczywiście chodzi mi tu o 23.12.2011 :decayed:

Jestem za! :th:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 15:22_________________________________________________Rodzice sprzedają Passata: http://allegro.pl/show_item.php?item=2005102857

Opublikowano

Witam,

Jak dziś?? będzie ktoś czy przekładamy?

Opublikowano

Witam,

Jak dziś?? będzie ktoś czy przekładamy?

Raczej przekładamy na 30go..

Opublikowano

ok

tomaszu jak by się coś zmieniło daj znać. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.