Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

początek początkiem tu bardziej chodzi o końcówkę :gwizdanie:

mieliśmy sie spotkac napić i co gó..o
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, jak nie dziś to innym razem. Może w następny piątek? :wink4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 00:39_________________________________________________:!: Czy ktoś będzie jechał za granicę po samochody? Potrzebuję kupić coś typu Suzuki SX4.

Opublikowano

to moge Ci dać namiar na Tomba mojego dobrego kolege co lata po auta i mozesz z nim pojechac albo zlecic mu przywiezienie takiego auta ,tylko pytanie czy sie oplaca przy tej cenie euro

Opublikowano

siema wszystkim,

wreszcie mnie odblokowali, hehe :naughty:

wszytkiego dobrego w nowym roku, pozdro 4 all

Opublikowano

siema wszystkim,

wreszcie mnie odblokowali, hehe :naughty:

wszytkiego dobrego w nowym roku, pozdro 4 all

O maasz, a za co dostałeś kropę? Gdzie nabroiłeś? :decayed:

Opublikowano

siema wszystkim,

wreszcie mnie odblokowali, hehe :naughty:

wszytkiego dobrego w nowym roku, pozdro 4 all

O maasz, a za co dostałeś kropę? Gdzie nabroiłeś? :decayed:

odpowiem oficjalnie, za brak znajomosci nowego regulaminu,

pozdrawiam Tomku

Opublikowano

siema wszystkim,

wreszcie mnie odblokowali, hehe :naughty:

wszytkiego dobrego w nowym roku, pozdro 4 all

O maasz, a za co dostałeś kropę? Gdzie nabroiłeś? :decayed:

odpowiem oficjalnie, za brak znajomosci nowego regulaminu,

pozdrawiam Tomku

to teraz wszyscy dostaniemy kropkę:>?
Opublikowano

No właśnie, czy ktoś może mi przytoczyć nowy regulamin, bo nie chce mi się grzebać.. :decayed:

Opublikowano

chodzi o giełdę, nie można wystawiać nie swoich samochodów

też się mnie czepiali kiedyś, ale skończyło się na wywaleniu posta :)

Opublikowano

chodzi o giełdę, nie można wystawiać nie swoich samochodów

też się mnie czepiali kiedyś, ale skończyło się na wywaleniu posta :)

a mnie od razu uciszyli na 3 tygodnie, bez ostrzeżenia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

chodzi o giełdę, nie można wystawiać nie swoich samochodów

też się mnie czepiali kiedyś, ale skończyło się na wywaleniu posta :)

a mnie od razu uciszyli na 3 tygodnie, bez ostrzeżenia :gwizdanie:

bo jeden ZIELONY jest nadgorliwy troche ... :evil::cool1:
Opublikowano

chodzi o giełdę, nie można wystawiać nie swoich samochodów

też się mnie czepiali kiedyś, ale skończyło się na wywaleniu posta :)

o a od kiedy tak jest;D? bo ja nic nie dostałem;]
Opublikowano
  • Autor

chodzi o giełdę, nie można wystawiać nie swoich samochodów

też się mnie czepiali kiedyś, ale skończyło się na wywaleniu posta :)

o a od kiedy tak jest;D? bo ja nic nie dostałem;]

bo jestes klubowiczem, a my możemy wystawiac nie swoje :)
Opublikowano

Panowie, kiedy spocimy? :naughty:

Opublikowano

Panowie, kiedy spocimy? :naughty:

;] no tak cza się spieszyć;)
Opublikowano
  • Autor

Panowie, kiedy spocimy? :naughty:

;] no tak cza się spieszyć;)

bo :?: :gwizdanie: :)
Opublikowano

chodzi o giełdę, nie można wystawiać nie swoich samochodów

też się mnie czepiali kiedyś, ale skończyło się na wywaleniu posta :)

a mnie od razu uciszyli na 3 tygodnie, bez ostrzeżenia :gwizdanie:

bo jeden ZIELONY jest nadgorliwy troche ... :evil::cool1:

ta traktuje jak by to jego było ..to ten na litere F cie uciszył kudłaty bo dla mnie on jest od dawna tez na litere F ale inne znaczenie ona ma
Opublikowano

Panowie, kiedy spocimy? :naughty:

;] no tak cza się spieszyć;)

:wstydliwy::decayed:

Opublikowano

chodzi o giełdę, nie można wystawiać nie swoich samochodów

też się mnie czepiali kiedyś, ale skończyło się na wywaleniu posta :)

a mnie od razu uciszyli na 3 tygodnie, bez ostrzeżenia :gwizdanie:

bo jeden ZIELONY jest nadgorliwy troche ... :evil::cool1:

ta traktuje jak by to jego było ..to ten na litere F cie uciszył kudłaty bo dla mnie on jest od dawna tez na litere F ale inne znaczenie ona ma

masz jakis problem?

nie uciszylem Kudlatego, ale widze, ze wiesz zdecydowanie lepiej.

Opublikowano

Panowie, kiedy spocimy? :naughty:

;] no tak cza się spieszyć;)

:wstydliwy::decayed:

gola strzeliłeś ? :decayed::D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.