Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też polecam tego szpeca :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sory ,że pytam,a z jakich okolic jest kolega "kudłaty" i ile bierze za malowanie poszczególnych elementów :mysli:

Opublikowano

masz w jego podpisie kom, dzwoń i się dogaduj :good:

Opublikowano
  • Autor

Sory ,że pytam,a z jakich okolic jest kolega "kudłaty" i ile bierze za malowanie poszczególnych elementów :mysli:

kolega mieszka w okolicach Radomia, cene ustalasz indywidualnie, dzwoń orientuj się :hi:
Opublikowano

macie jakiś namiar na hurtownie alkoholi ?

bo w kozienicach to trochę przesadzają z tymi cenami :gwizdanie:

Opublikowano

zobacz w selgrosie parę osób kupowało na większe biby :hi:

Opublikowano

macie jakiś namiar na hurtownie alkoholi ?

bo w kozienicach to trochę przesadzają z tymi cenami :gwizdanie:

wuju hurtownia na ul. Kaliskiej od Słowackiego ja tam brałem, brat też i generalnie spoko ceny mają

Opublikowano

w selgrosie jak nie ma promocji to też jest d*pa,

mokom daj jakiś namiar, albo pw co i za ile tam mają

bo generalnie nemiroff mnie interesuje

Opublikowano

wuju hurtownia na ul. Kaliskiej od Słowackiego ja tam brałem, brat też i generalnie spoko ceny mają

chyba Kalińskiej,jeżeli chodzi Ci o hurtownię "Centrum" :cool1:

Centrum. Hurtownia alkoholi i napojów

Kalińska 4, Radom

48 363 42 42

Jeździłem tam kiedyś jako driver :kox:

Opublikowano

wuju hurtownia na ul. Kaliskiej od Słowackiego ja tam brałem, brat też i generalnie spoko ceny mają

chyba Kalińskiej,jeżeli chodzi Ci o hurtownię "Centrum" :cool1:

Centrum. Hurtownia alkoholi i napojów

Kalińska 4, Radom

48 363 42 42

Jeździłem tam kiedyś jako driver :kox:

bralem tam na wesele spoko ceny i nie ma podróbek [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 19:48_________________________________________________

ja też polecam tego szpeca :decayed:

tez go polecam malowalem tam pare autek swoich i nie tylko
Opublikowano

można tam się telefonicznie dowiedzieć o cene ? bo nie chce mi się dymać 40km żeby się dowiedzieć że jest tyle samo co u mnie :mysli:

Opublikowano

oczywiście że można

Opublikowano

to dobrze :)

bo dzwoniłem dziś do 1 hurtowni z radomia i powiedzieli mi że tylko na miejscu mogę sprawdzić cenę :thumbdown:

Opublikowano

to dobrze :)

bo dzwoniłem dziś do 1 hurtowni z radomia i powiedzieli mi że tylko na miejscu mogę sprawdzić cenę :thumbdown:

bo jak już przyjedziesz to dla 1pln na butli nie będziesz jechał gdzie indziej;]
Opublikowano

wuju ja tam brałem "stumbras" i miałem dobrą cene brat brał nemirof czarny i tez dobrą cenę dostał co najważniejsze jak zadzwonisz to powiedz z góry ze bierzesz sporą ilość nie wiem100 czy tam 200 butelek bo inna cena jest na sztuki i inna przy duzej ilości i jeszcze rabat dostaniesz na inne alkohole.

Opublikowano

d jak d u p a.. nie udzielają informacji co do ceny przez telefon :disgust:

kto chce mi pomóc i podlecieć do nich zapytać o ceny nemiroffa ? :notworthy:

Opublikowano

d jak d u p a.. nie udzielają informacji co do ceny przez telefon :disgust:

kto chce mi pomóc i podlecieć do nich zapytać o ceny nemiroffa ? :notworthy:

zadzwonię do kolegi który tam u nich jeszcze jeździ. Jaką politykę tajności wprowadzili widać :cool1:

Opublikowano

d jak d u p a.. nie udzielają informacji co do ceny przez telefon :disgust:

kto chce mi pomóc i podlecieć do nich zapytać o ceny nemiroffa ? :notworthy:

zadzwonię do kolegi który tam u nich jeszcze jeździ. Jaką politykę tajności wprowadzili widać :cool1:

będę wdzięczny :notworthy:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 11:23_________________________________________________dobra luz, jadę sam się dowiem wszystkiego :good:

dzięki [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 12:29_________________________________________________

ja tam brałem "stumbras" i miałem dobrą cene

w końcu zrobiłem to samo :evil:

od razu schłodzony :naughty:

Opublikowano

Teraz to tylko do dna :drunk:

Opublikowano

Teraz to tylko do dna :drunk:

28.4 dopiero :wink4:

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.