Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kuzwa to byłem tuż przed wami panowie i jeszcze do obi wpadłem

C U next time

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[/color][/color]

właśnie wróciłem ,szkoda spota .ale rodzina najważniejsza ehhhh...

ale nic poważnego sie nie stało ?

nie -po prostu pojechalem na grilla tam gdzie P chciała

Opublikowano

Przyjechałem jako pierwszy. Ponieważ padało to o 19 z minutami podjechałem do Słonecznej, licząc na to, że kogoś tam spotkam. Spotkałem tam kumpla, więc pod Fregatę wróciłem około 19:40, gdzie stały dwie Audice. :wink:

Kali S4, emilk89, Berlingo było, więc chyba słabo szukacie. Następnym razem ustawcie się przy Fregacie i czekajcie aż wszyscy się zjadą, a nie czaicie się zza krzaków i za chwilę odjeżdżacie. :grin:

Opublikowano

ja bylem dokładenie 19.15 i nie było berlingo tylko bmw widziałem

Opublikowano

Kali S4, emilk89, Berlingo było, więc chyba słabo szukacie. Następnym razem ustawcie się przy Fregacie i czekajcie aż wszyscy się zjadą, a nie czaicie się zza krzaków i za chwilę odjeżdżacie. :grin:

Mnie nie było,nie chciało mi się jechać w taką ulewę,ale spoko, jak bedę się wybierał postaram się nie chować po krzakach:grin:

Opublikowano
ja bylem dokładenie 19.15 i nie było berlingo tylko bmw widziałem

Uznałem, że skoro pada deszcz to może wszyscy przyjadą do GSu (patrz. pierwszy post w wątku), dlatego o 19:10 ruszyłem do GSu. Następnym razem pamiętajcie o zasadzie, że jak pada to spotykamy się na przedostatnim (czyli jeszcze zadaszonym) piętrze Galerii Słonecznej. Aha, warto też pamiętać, że nie wszyscy przyjeżdżają punktualnie (np. ja :decayed: ), więc czasem warto poczekać dłużej niż do 19:15. Tym bardziej, że lata świetności RADOMSKICH SPOTÓW już minęły - dlatego teraz niech się młodsi forumowicze zajmują organizacją spotów. :cygaro::naughty:

Opublikowano
dlatego teraz niech się młodsi forumowicze zajmują organizacją spotów. :cygaro::naughty:

czasami dobrze jest jak "starsi" poprowadzą za rękę:decayed:

Opublikowano

Pamiętacie te czasy?

Nie wiem który to rok, ale spójrzcie na ceny paliw w tle. :decayed:

beb8287cf68d8b57gen.jpg

Wtedy dowaliło śniegiem...

210ca37ae2984985gen.jpg

O, Citroen. Wtedy też były różowe kajdanki.. :grin:

784e464cf80765d4gen.jpg

No i Fregata :naughty:

b602e844bd5ed096gen.jpg

Mam też inne zdjęcia, ale to raczej nie wypada ich publikować. :kox:

Opublikowano

CENY PALIW- DAWNO I NIE PRAWDA:facepalm: miło było lać za 150zł do pełna!!!!

Opublikowano
dlatego teraz niech się młodsi forumowicze zajmują organizacją spotów. :cygaro::naughty:

czasami dobrze jest jak "starsi" poprowadzą za rękę:decayed:

:doh: Dobra, będę informował o następnym spocie. :wink:

Opublikowano

3.20 ON:kox: ze 4 lata temu?:eusathink:

a ile A4 tam było:shock3:

Opublikowano
3.20 ON:kox: ze 4 lata temu?:eusathink:

a ile A4 tam było:shock3:

Nie pamiętam jaki rekord, ale chyba coś koło 12 szt. :eusathink: To były czasy. :wink:

Opublikowano

No i Fregata :naughty:

http://images40.fotosik.pl/1540/b602e844bd5ed096gen.jpg

Dusia kelnerka z Fregaty ,fajna sztuka ,pamietam jak robileś to zdjecie heheheh

Opublikowano

i kelnerki na spotach:kox:

Opublikowano
i kelnerki na spotach:kox:

Yhy

09e8180119599b00gen.jpg

Opublikowano

A tu moja zdzira. :a4fan: Trochę dostawała w kość.

e61f71f83c59bea8gen.jpg

Opublikowano

widzę sqład od paru lat :naughty::good:

---------- Post dopisany 06-05-2012 at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2012 at 23:29 ----------

http://moto.onet.pl/315759,11611090,1,zdjecie.html?node=27

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:20 ----------

http://moto.onet.pl/315759,11611090,1,zdjecie.html?node=27

Opublikowano

no to Panowie,reaktywować skład,znaleźć jakieś miejsce żeby wszystkim pasowało i spotujemy:)

Opublikowano
widzę sqład od paru lat :naughty::good:

No pewnie. Zachęcam do przeczytania całego wątku - będziecie mieli świadomość co tu się działo... :whistling:

A tu kolejne zdjęcia mojej zdziry - Ułęż:

00147c2338bdec70gen.jpg

No i po ostatnim przejeździe w Ułężu:

145adafbece8d3c2gen.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.