Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

a tak w ogóle to potrzeba mi filtry i olej castrol edge 5w40 do mego ebemwu znacie kogos kto ma, da dobre ceny??

----

cena ceną,zapytał bym raczej o kogoś kto ma sprawdzony olej:cool:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cena ceną,zapytał bym raczej o kogoś kto ma sprawdzony olej:cool:

SECAR na 1905 r. :wink:

Opublikowano

ja ostatnio robię wymiany na Warszawskiej,jak wjeżdżam do R-mia to po prawej stronie

Opublikowano
Tomaszu dzięki za trochę wspomnień :)

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

a tak w ogóle to potrzeba mi filtry i olej castrol edge 5w40 do mego ebemwu znacie kogos kto ma, da dobre ceny??

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

a tak w ogóle to potrzeba mi filtry i olej castrol edge 5w40 do mego ebemwu znacie kogos kto ma, da dobre ceny??

dzwoń

Opublikowano
ja ostatnio robię wymiany na Warszawskiej,jak wjeżdżam do R-mia to po prawej stronie

Chyba wiem gdzie. Taki szaro-pomarańczowy serwis, tak?

Opublikowano

dokładnie tam

Opublikowano
dokładnie tam

A wiesz może czy przyjmują tam też duże samochody, tzn. dostawcze?

Opublikowano

tak,robimy tam bieżące wymiany w firmowych busach

Opublikowano
jak na razie to szkoda mi bo ledwie dotarty niecałe 57tyś

wymieniał ktoś w b 5 -końcówki drążków L & P i

-wahacz tylny dolny "banan"

za czym patrzeć : Febi? wiadomo Lemforder cena ewentualnie?

jeśli zamierzasz dłużej pojeździć autem do wkładaj Lemmfordera ,jak nie to pakuj byle co. Febi to już przerost formy nad treścią:thumbdown:

Napisz do kolegi Tom77,ma spoko ceny.

Tom mi już wycenił co ciekawe na alle jest troche taniej mam kolege co ma sklep musze u niego sie zorientować i jednak przekonujecie mnie do Lemfordera osobiście jescze nic nie kupowałem z tej firmy

Tom -końcówki Febi 70 zł/szt, Lemforder 110 zł/szt

-wahacz tylny dolny "banan" Febi 200 zł, Lemforder 258 zł bez szału...

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

z tym olejem to ten punkt na warszawskiej jeden z najpopularniejszych w naszej miescienie

MOTO-RAD. CIEŚLAK L.

  • WARSZAWSKA 141
    26-600RADOM , MAZOWIECKIE
    w zeszłym tygodniu wymieniali mi czujnik ciśnienia oleju a oleje maja pewnie świeże bo zawsze kolejki pracowałem obok to widziałem na 5 roku podczas przegladu powiedział ze filtr nie dokręcony:whistling:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

z tym olejem to ten punkt na warszawskiej jeden z najpopularniejszych w naszej miescienie

MOTO-RAD. CIEŚLAK L.

  • WARSZAWSKA 141
    26-600RADOM , MAZOWIECKIE
    w zeszłym tygodniu wymieniali mi czujnik ciśnienia oleju a oleje maja pewnie świeże bo zawsze kolejki pracowałem obok to widziałem na 5 roku podczas przegladu powiedział ze filtr nie dokręcony:whistling:

Opublikowano

olej w selgrosie jest ok teraz chyba od 8.05 bedzie promocja tylko nie mamietam czy mobil czy castrol bo tam na zmiane sa albo jeden albo drugi , ja nie mam problemu do mojej astery org GM 5 litrów kosztuje 70- pln heh

Opublikowano

co to się dzieje z dublowaniem odpowiedzi widze że to często i gęsto:kwasny:

Opublikowano
z tym olejem to ten punkt na warszawskiej jeden z najpopularniejszych w naszej miescienie

Kwinto, chcesz kropę za lekceważący stosunek do naszego miasta? :guma:

:bicz:

Opublikowano
z tym olejem to ten punkt na warszawskiej jeden z najpopularniejszych w naszej miescienie

Kwinto, chcesz kropę za lekceważący stosunek do naszego miasta? :guma:

:bicz:

coś w tym jest skoro sami mieszkańcy tak myślą:naughty:

Opublikowano

coś w tym jest skoro sami mieszkańcy tak myślą:naughty:

Wszędzie się trafi jakiś z kompleksami. :facepalm::decayed:

Opublikowano

coś w tym jest skoro sami mieszkańcy tak myślą:naughty:

Wszędzie się trafi jakiś z kompleksami. :facepalm::decayed:

:grin:

masz jakieś zdjęcia?

Opublikowano

masz jakieś zdjęcia?

Jakie chcesz? Motoryzacyjne, pornograficzne?

Opublikowano
;) Tomaszu jakie ładne zdjęcia masz:P Masz też te ze spota pitnego co wuju się PIERWSZY raz pojawił?:> Czy to Adrian ma:>?
Opublikowano
z tym olejem to ten punkt na warszawskiej jeden z najpopularniejszych w naszej miescienie

Kwinto, chcesz kropę za lekceważący stosunek do naszego miasta? :guma:

:bicz:

nie nie :grin:

Opublikowano

masz jakieś zdjęcia?

Jakie chcesz? Motoryzacyjne, pornograficzne?

zdjęcia Twojego pędzidła miałeś pokazać:wink:

Opublikowano
;) Tomaszu jakie ładne zdjęcia masz:P Masz też te ze spota pitnego co wuju się PIERWSZY raz pojawił?:> Czy to Adrian ma:>?

Hmm, jakieś tam mam, ale nie mogę ich wkleić.. :kox:

Kali, to moja zdzira. Ale to stare zdjęcie. Jak będę miał coś nowego to wkleję.

333b5481e29aa3ddgen.jpg

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

A rok temu zdzira wyglądała tak. :decayed:

75a27f1b6c8d6b2fgen.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.