Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kali, nadal chcesz przyjechać na spota? :grin:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yyy, chyba nie chciał bym dostać na przywitanie badyla w du..pę:kox:

Opublikowano
yyy, chyba nie chciał bym dostać na przywitanie badyla w du..pę:kox:

Spoko, od około 2 lat już nie ma zagrożenia. :decayed:

Opublikowano

ucięliście komuś "badyla" ? :kox::kox::kox:

Opublikowano
ucięliście komuś "badyla" ? :kox::kox::kox:

nie wiem co wy bierzecie ale bierzcie tego połowę?:polew:

Opublikowano
Opublikowano
OzIx, przybywaj! Twój ulubiony temat się rozkręca. :decayed::dziura:

Tomaszu życie w małżeństwie CI chyba nie służy ;]

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

OzIx, przybywaj! Twój ulubiony temat się rozkręca. :decayed::dziura:

Tomaszu życie w małżeństwie CI chyba nie służy ;]

Opublikowano

widać brakuje mu "igraszek":polew::polew::polew:

Opublikowano

stał dzisiaj pod zusem na żeromce górnej

Opublikowano

tam chyba jest PZU,pewnie już szkodę zgłaszał:wink:

Opublikowano

też tak myślę i się zastanawiam czy to czasem nie samochód Hernika prezesa Radomiaka i sponsora...

Opublikowano

Tomaszu życie w małżeństwie CI chyba nie służy ;]

Oziu, małżeństwo służy, tylko "siódmy miesiąc" już trochę mniej. :decayed:

Temu, co zniszczył ten samochód trzeba ręce poucinać. :kwasny:

Opublikowano
:hi: Widzę, że dzieje się w Radomiu :decayed:
Opublikowano

cześć panowie,.

dwa dni temu ok 11 na ul okulickiego dwukrotnie widziana Esa B6, czyja to , Kali Twoja???

a tak nawiasem kolega poskładał, bo kupił lekko puknięte E63 AMG 503PS, 2005, :naughty:

powiem wam że miazge robi, a brzmienie tej V8, radia nie trzeba,. jak bedę miał fotki to wrzuce

Opublikowano

kudłaty66 , to nie ja,moja esa była w nadwoziu B5 a teraz przemieszczam się czymś zupełnie innym:cool:

Opublikowano

A, kudłaty, dzięki za ostrzeżenie przed zdjęciami. :wink:

Opublikowano

Tomaszu życie w małżeństwie CI chyba nie służy ;]

Oziu, małżeństwo służy, tylko "siódmy miesiąc" już trochę mniej. :decayed:

Biedny... No to się chwal co będzie;]

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

Tomaszu życie w małżeństwie CI chyba nie służy ;]

Oziu, małżeństwo służy, tylko "siódmy miesiąc" już trochę mniej. :decayed:

Biedny... No to się chwal co będzie;]

Opublikowano

Biedny... No to się chwal co będzie;]

Podobno chłop. :decayed:

Opublikowano

nic innego nie zostaje jak flage z godłem ale serio to stajo uta oszalikowane i nic... jutro będzie kto? bo daleko nie mam... może na rowerze?:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.