Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
sorry,ale chyba każdy z nas potrafi umyć auto bez zacieków:naughty:

Jednak nie każdy pracownik myjni to potrafi, tym bardziej, jeśli idzie na ilość, a nie jakość.

jakoś nie chce mi się wierzyć że używają kosmetyków z wyższej półki, a to że jesteś zadowolony to inna sprawa.

Jakoś nie czuję potrzeby przekonywania Cię, żebyś uwierzył. :wink:

Być może kiedyś skorzystam i podpytam.

Polecam.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakoś nie czuję potrzeby przekonywania Cię, żebyś uwierzył. :wink:

nie sądzę żebyś to potrafił:wink:

a co do tych "najlepszych" kosmetyków- jest jedna podstawowa sprawa,myjnie nie korzystają z dobrych,co za tym idzie drogich kosmetyków z prostego powodu- nikt im za to nie zapłaci.

Opublikowano

nie sądzę żebyś to potrafił:wink:

Rzeczywiście.

Nie obraź się, ale chyba przyjemniej rozmawia mi się z płytą betonową - niby z góry wiadomo, że i tak nie uwierzy, ale przynajmniej nie czepia się wszystkiego jak komornik pustej szafy. :grin:

a co do tych "najlepszych" kosmetyków- jest jedna podstawowa sprawa,myjnie nie korzystają z dobrych,co za tym idzie drogich kosmetyków z prostego powodu- nikt im za to nie zapłaci.

Idąc Twoim tokiem myślenia to restauracji też nie ma dobrych, bo właściciele oszczędzają kosztem klientów, tak? Na szczęście rynek jeszcze nie zszedł tak bardzo na psy i można spotkać producenta / usługodawcę, dla którego oprócz marży, liczy się też zadowolenie klienta. Oczywiście najlepiej i najtaniej (chociaż też nie zawsze) jest wszystko robić samemu, ale chyba nie o to chodzi w życiu, żeby każdy był samowystarczalny, prawda? :wink:

Opublikowano

nie sądzę żebyś to potrafił:wink:

Rzeczywiście.

Nie obraź się, ale chyba przyjemniej rozmawia mi się z płytą betonową

nie wiem jak się rozmawia z płytą betonową, cieszę się ze się dogadujecie:grin:

zadałem Ci tylko pytanie- jakie to są te najlepsze wg. Ciebie kosmetyki, a Ty walisz poematy z których za przeproszeniem gówno wynika:facepalm:

Opublikowano

nie sądzę żebyś to potrafił:wink:

Rzeczywiście.

Nie obraź się, ale chyba przyjemniej rozmawia mi się z płytą betonową

nie wiem jak się rozmawia z płytą betonową, cieszę się ze się dogadujecie:grin:

zadałem Ci tylko pytanie- jakie to są te najlepsze wg. Ciebie kosmetyki, a Ty walisz poematy z których za przeproszeniem gówno wynika:facepalm:

a co ty taki kłótliwy jesteś ?

Opublikowano

a tam kłótliwy od razu:wink:

Opublikowano
  • Autor

nie sądzę żebyś to potrafił:wink:

Rzeczywiście.

Nie obraź się, ale chyba przyjemniej rozmawia mi się z płytą betonową

nie wiem jak się rozmawia z płytą betonową, cieszę się ze się dogadujecie:grin:

zadałem Ci tylko pytanie- jakie to są te najlepsze wg. Ciebie kosmetyki, a Ty walisz poematy z których za przeproszeniem gówno wynika:facepalm:

a co ty taki kłótliwy jesteś ?

może ma te dni w miesiącu ... :wink:

Opublikowano

dokładnie, początek miesiąca mam zawsze nerwowy:kox:

Opublikowano

zadałem Ci tylko pytanie- jakie to są te najlepsze wg. Ciebie kosmetyki,

Najlepsze, z jakimi spotkałem się na myjniach, tzn. takie, do których nie przywiera kurz, mają ładny, długo utrzymujący się zapach, nie są tłuste, nie zostawiają plam i przebarwień i ogólnie miło jest po nich wsiąść do samochodu. Pamiętam, że kiedyś interesowałem się tym tematem i w rankingach te kosmetyki wypadły najlepiej. Niestety teraz nie pamiętam jak się nazywają. Sorry, musisz się zadowolić taką odpowiedzią. Wystarczy? :decayed:

a Ty walisz poematy z których za przeproszeniem gówno wynika:facepalm:

W domu też się tak odzywasz :question:

Opublikowano

zadałem Ci tylko pytanie- jakie to są te najlepsze wg. Ciebie kosmetyki,

Najlepsze, z jakimi spotkałem się na myjniach, tzn. takie, do których nie przywiera kurz, mają ładny, długo utrzymujący się zapach, nie są tłuste, nie zostawiają plam i przebarwień i ogólnie miło jest po nich wsiąść do samochodu. Pamiętam, że kiedyś interesowałem się tym tematem i w rankingach te kosmetyki wypadły najlepiej. Niestety teraz nie pamiętam jak się nazywają. Sorry, musisz się zadowolić taką odpowiedzią. Wystarczy? :decayed:

tak,wystarczy tych wypocin - masło maślane:facepalm:

a Ty walisz poematy z których za przeproszeniem gówno wynika:facepalm:
W domu też się tak odzywasz :question:

coś Ty,tylko tutaj tak wariuję:kox:

Opublikowano

przyjarać i się wyluzuje ...:decayed:

Tomaszu długo czekałeś aż zrobią środek??

Opublikowano

Tomaszu długo czekałeś aż zrobią środek??

24 h

Opublikowano

od 03 08 2012 wyprzedaż w obi czyli jutro kto pierwszy ten lepszy :grin: sporo klamotów leci :whistling:

Opublikowano
od 03 08 2012 wyprzedaż w obi czyli jutro kto pierwszy ten lepszy :grin: sporo klamotów leci :whistling:

Pieluchy też są? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew:
Opublikowano

pieluchy klienty dostaja na poczekaniu w kolejce Dzicz czatowała już od rana sporo armatury miałem - 50 % z expo itp

Opublikowano
pieluchy klienty dostaja na poczekaniu w kolejce

k**wa, poważnie?? Pieluchy w Obi?? Mogłem tam podjechać... :doh:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

to sie nazywa palenie gumy heheheh

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

GYMKHANA FIVE GYM 5 KEN BLOCK | OFFICIAL MOVIE - YouTube

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Opublikowano
  • Autor

próbowałem tego samego dziś na quadzie ... :grin::grin::grin:

Opublikowano

mcm nieźle ci te kołka wychodziły szkoda że ósemki nie zrobiłeś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.