Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolega był pierwszego dnia jego opis całej sytuacji bezcenny :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Chłopy, jak się wyłącza poduszkę pasażera w Golfie IV ? Odzim, Ty powinieneś być w temacie..
vagiem -czego dowadzialem sie od ciebie ,i juz zrobione heheheheh
Opublikowano
vagiem -czego dowadzialem sie od ciebie ,i juz zrobione heheheheh

Dzięki Paweł, przyjedziemy któregoś razu z piwem. :wink:

Opublikowano

siema wszystkim, nie spać, był ktoś w piątek na spocie???

Opublikowano

ta spot w głowie maiłem wraz z urlopem na rządnie jadę dziś wypisać wniosek urlopowy :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

DSC_0057.jpg

<br /><br />

mleczny gs :wink:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

i moja koza :wink:

Opublikowano

Dzisiaj jest taka mgła. To znaczy, że to dzisiejsze zdjęcie??

Opublikowano

tak dzisiejsze ale już na zimówkach od godziny :naughty:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

Tomaszu tu jeszcze lepiej widać białą ścianę

DSC_0054.jpg

<br /><br />

Opublikowano

W sumie to i ja zacznę zmieniać, żeby później w kolejkach nie stać.

Opublikowano
Dzisiaj jest taka mgła. To znaczy, że to dzisiejsze zdjęcie??

Tomek a to gdzie ty jesteś że mgły nie widziałeś??? :decayed:

Opublikowano

Ta ja jeszcze miałem niespodziankę przeciętą oponę bez powietrza do łatania Nie ma to jak poniedziałek na dokładkę przypomnienie że OC się kończy wrrrrrrrrrr

Opublikowano
Dzisiaj jest taka mgła. To znaczy, że to dzisiejsze zdjęcie??

Tomek a to gdzie ty jesteś że mgły nie widziałeś??? :decayed:

Jestem w Radomiu. Po prostu oznajmiłem, że dzisiaj jest taka mgła i błyskotliwie wywnioskowałem, że musi to być dzisiejsze zdjęcie. :decayed:

Opublikowano

Panowie potrzebuje bagnet oleju do b6 3.0 nie wiecie gdzie moge dostac?

Opublikowano

W ASO, majątku raczej to nie kosztuje:naughty:

Opublikowano

albo koło Orońska maja dużo klamotów bo po Radomiu nie ma co szkoda czasu

Opublikowano

na warszawskiej koleś ma graty do Audi i nie tylko. jak bys chcial nr do niego to pisz na prv, gdzies powinienem miec. :decayed:

Opublikowano

jesli masz na myśli tego kolesia z Warszawskiej w takim dużym czerwonym budynku ,niedaleko Bińkowskiego to radzę najpierw odwiedzić ASO bo koleś często wali ceny za części używane drożej niż nowe w ASO, straszny cwaniak z niego jest:thumbdown:

Opublikowano

Tak wiem coś o tym, kumpel nabrał u niego częsci na 2 tyś i nie zrobił mu żadnego rabatu. Ale zawsze może by miał jak trzeba na szybko coś. Ja w ASO np za jedną plastikową wkrętkę zapłaciłęm 11 zł :facepalm::decayed:

Opublikowano

Te duperele plastikowe do każdego auta kosztuja,ale zawsze trzeba się dowiedzieć o cenę danej części w ASO bo często są one tańsze od używek niewiadomego pochodzenia oferowanych na allegro lub szrotach.

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

a najszybciej to polecam zaopatrzyć się w ETKę i szybko samemu można sobie sprawdzić każdą część po numerze ile kosztuje

Opublikowano

Gdzie w Radomiu najlepiej jest przyciemnic szyby w samochodzie? Bo jest kilka takich miejscowek, ktore polecacie?

Opublikowano
jesli masz na myśli tego kolesia z Warszawskiej w takim dużym czerwonym budynku ,niedaleko Bińkowskiego to radzę najpierw odwiedzić ASO bo koleś często wali ceny za części używane drożej niż nowe w ASO, straszny cwaniak z niego jest:thumbdown:

kali potwierdzam!!!! na wojska polskiego na przeciwko myjni u łosiów koles ma do audi czesci i jak dla mnie jest ogarniety i nie robi problemów ze zwrotami jak cos jest nie tak!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.