Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopy, jak się wyłącza poduszkę pasażera w Golfie IV ? Odzim, Ty powinieneś być w temacie..
vagiem -czego dowadzialem sie od ciebie ,i juz zrobione heheheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta spot w głowie maiłem wraz z urlopem na rządnie jadę dziś wypisać wniosek urlopowy :facepalm:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

DSC_0057.jpg

<br /><br />

mleczny gs :wink:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

i moja koza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dzisiejsze ale już na zimówkach od godziny :naughty:

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ----------

Tomaszu tu jeszcze lepiej widać białą ścianę

DSC_0054.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ja jeszcze miałem niespodziankę przeciętą oponę bez powietrza do łatania Nie ma to jak poniedziałek na dokładkę przypomnienie że OC się kończy wrrrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest taka mgła. To znaczy, że to dzisiejsze zdjęcie??

Tomek a to gdzie ty jesteś że mgły nie widziałeś??? :decayed:

Jestem w Radomiu. Po prostu oznajmiłem, że dzisiaj jest taka mgła i błyskotliwie wywnioskowałem, że musi to być dzisiejsze zdjęcie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz na myśli tego kolesia z Warszawskiej w takim dużym czerwonym budynku ,niedaleko Bińkowskiego to radzę najpierw odwiedzić ASO bo koleś często wali ceny za części używane drożej niż nowe w ASO, straszny cwaniak z niego jest:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem coś o tym, kumpel nabrał u niego częsci na 2 tyś i nie zrobił mu żadnego rabatu. Ale zawsze może by miał jak trzeba na szybko coś. Ja w ASO np za jedną plastikową wkrętkę zapłaciłęm 11 zł :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te duperele plastikowe do każdego auta kosztuja,ale zawsze trzeba się dowiedzieć o cenę danej części w ASO bo często są one tańsze od używek niewiadomego pochodzenia oferowanych na allegro lub szrotach.

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

a najszybciej to polecam zaopatrzyć się w ETKę i szybko samemu można sobie sprawdzić każdą część po numerze ile kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz na myśli tego kolesia z Warszawskiej w takim dużym czerwonym budynku ,niedaleko Bińkowskiego to radzę najpierw odwiedzić ASO bo koleś często wali ceny za części używane drożej niż nowe w ASO, straszny cwaniak z niego jest:thumbdown:

kali potwierdzam!!!! na wojska polskiego na przeciwko myjni u łosiów koles ma do audi czesci i jak dla mnie jest ogarniety i nie robi problemów ze zwrotami jak cos jest nie tak!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...