Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde, czy to mnie czeka na wiosnę? :decayed:

Motorcycles on the road Compilation 2012 (3) - YouTube

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

To jest dobre. :grin:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cd Moto w Onecie

cb juz zakupione tylko nad anteną dumam ma ktoś ANTENA CB SIRIO ML-145 ? :hi:

Opublikowano
Opublikowano

na masę :facepalm:

Opublikowano

ale sępy,ja pier**le,ta baba w białej czapce, za***ała 3 sztuki i na święta bedzie,albo i do sylwestra na przepojkę starczy:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

moja wczorajsza i dzisiejsza walka ze składaniem lego z jednego mieszanego pudła ... :decayed:

dsc01115vn.jpg

dsc01116fv.jpg

dsc01085ij.jpg

dsc01094kl.jpg

dsc01097ft.jpg

dsc01098ts.jpg

dsc01099ni.jpg

dsc01100bb.jpg

dsc01101x.jpg

dsc01102v.jpg

dsc01103x.jpg

dsc01104tl.jpg

dsc01105en.jpg

dsc01106y.jpg

dsc01107ge.jpg

dsc01108u.jpg

dsc01109ls.jpg

dsc01110p.jpg

dsc01111a.jpg

dsc01112sb.jpg

dsc01113i.jpg

dsc01114um.jpg

Opublikowano

Jak widać Zbyszko Company zorganizował akcję dla biednych. :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

moja wczorajsza i dzisiejsza walka ze składaniem lego z jednego mieszanego pudła ... :decayed:

Kurde, ja nie miałem tylu klocków. :kox:

Opublikowano

ta straż pożarna to po prostu jakieś kpiny :P ciekawe jakby ludzi ratowali....

Opublikowano
cd Moto w Onecie

cb juz zakupione tylko nad anteną dumam ma ktoś ANTENA CB SIRIO ML-145 ? :hi:

ja mam taką antenę już parę lat i jestem zadowolony

jutro jadę odebrać radio na 5 roku a tym jan servis to raczej wezmę tą antenkę :hi:

Opublikowano

Kwinto,zastanów się czy taka długa antena jest Ci potrzebna,nie dość że śmiesznie wygląda na osobówce taki bacior to raczej nie wykorzystasz jej potencjału, a do tego będziesz zbierał wszystkie śmieci z eteru. Jest fajna antena Sirio AS-100, dł ok 1m a naprawde robi robotę:naughty:

Opublikowano

Kali własnie się zastanawiam nadal bo tamta jest za długa do bagażnika a metrówka by w sam raz wskoczyła do kuferka :kox:

Opublikowano
  • Autor

odzim czemu masz fote Majkiego fury w avatarze :naughty:

Opublikowano

Ja do swojego CB mam taką antenę (niecałe pół metra):

http://www.janserwis.pl/uploads/katalog/t_antflorida.jpg (nie wiem czemu nie mogłem umieścić zdjęcia tylko wklejam link)

Ściąga na 8-10 km, więc idealnie nadaje się na trasę - większy zasięg nie jest potrzebny. Poza tym jest mała, czarna i nie rzuca się w oczy.

Źródło: JanSerwis - Serwis CB Radio,Mierniki Lakieru,Antyradary,Alkomaty - Kalibracja ,Telewizja DVB-T, serwis,naprawa, Radom,Zwoleń

Opublikowano

już gwiazdka była wpadło jednak JanSerwis - Serwis CB Radio,Mierniki Lakieru,Antyradary,Alkomaty - Kalibracja ,Telewizja DVB-T, serwis,naprawa, Radom,Zwoleń

co będzie to będzie :wink:

tylko powstał mały problem bo tyczka do zapalniczki jest za długa i ma jutro ogarnąć krótsza

Dzieki za podpowiedzi:hi:

Opublikowano

W Jan Service kupowałem alkomat...

Cena w internecie 169zł, cena w sklepie 220zł... pytam dlaczego? A bo tak mają... więc telefon do ręki, zamów - odbiór osobisty... i parę złoty zostało w kieszeni...:D

Opublikowano

tak samo z radiem było przez allegro 249 na miejscu 300 to samo przerabiałem :wink: kliknąłem i odebrałem

Opublikowano

heheh też tak miałem,kupowałem u nich podkładkę pod antenę,w sklepie na Parkingu przy S7 15 zł a w necie 5zł

:decayed:

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:06 ----------

Kwinto, jaką antenę w końcu wybrałeś,bo linkuje mi jakiś miernik dvbt:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.