Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

antena cb Sirio AS 100 Mag leży idealnie w bagażniku :wink:

jutro lecę na robotę to będzie próba Pod blokiem sprawdzałem mówią że czysto słychać na wylocie do Lublina tj ok 6 km w miescie

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

ciekawe czy wpasuje w tunel w miejsce na drobne pod ręcznym pionowo gdzieś widziałem ale nie pamiętam czy w b 5 :hi:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja do swojego CB mam taką antenę (niecałe pół metra):

Ściąga na 8-10 km, więc idealnie nadaje się na trasę - większy zasięg nie jest potrzebny. Poza tym jest mała, czarna i nie rzuca się w oczy.

10 km? chyba trochę przesadzasz:cool:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

antena cb Sirio AS 100 Mag leży idealnie w bagażniku :wink:

:thumbup1: bedziesz Pan zadowolony,bardzo dobra antena w rozsądnych pieniądzach.

Jak masz podlokietnik to spróbuj pod niego wpasować radio .

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Baba z Radomia , Orginalne nagranie ! nie zmanipulowane przez rząd ! Radom Wigilia na deptaku - YouTube

chytra baba oddaje "fanty":decayed:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

ale beka:grin::grin::grin:

ZBYSZKO 3 CYTRYNY ZAJUMANY Z WIGILII W RADOMIU (2885860521) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

no to Radom ponownie sławny :decayed:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Chytra baba z Radomia podbija internet - komediowo.pl

Opublikowano

10 km? chyba trochę przesadzasz:cool:

Z ronda na Słowackiego łapałem kolegę na wlocie do Skaryszewa. Tam jest jakieś 8-9 km.

Co do wigilii na deptaku - ciekawe czy babka już wie, że jest taka sławna. :doh:

Szkoda mi ludzi, którzy muszą się tak upokarzać za 3 zł. :facepalm:

Opublikowano

ta aukcja to osuswo bo babka kradła żółte a on sprzedaje zieloną:decayed:

co do anteny fakt jest spora i mało wygodna w przechowywaniu ale na dostawczym jezdziła, sprawdziła się i teraz mam na osobowym...

Opublikowano

Szkoda mi ludzi, którzy muszą się tak upokarzać za 3 zł. :facepalm:

szkoda że nazwiska jej nie podali ,hołota nie ludzie w tym radomiu mieszkają ,nawet Kosztowniak się tłumaczy a magistrat zrobil swój filmik zeby poprawic wizerunek ,jak by nie mogli w dzbanki lac tych napoi ,no ale magistrat wczesniej nie widzial problemu jak ludzie mówili że napoje w butelce będa rozkradzione i nikt sie niczego przy stole nie napije ,ale jak chytra baba została przebojem internetu to zbaczyli problem hehehe, pamiętacie ALE URWAŁ tez hicior był

w niemczech na autostradzie i 15 km sie lapalo -kiedys z bratem sprawdzałem jak wracalismy 17 rekord tylko oczywiscie po słupkach drogowych w prostej linii nie wiem ile bylo

Opublikowano
Ja do swojego CB mam taką antenę (niecałe pół metra):

Ściąga na 8-10 km, więc idealnie nadaje się na trasę - większy zasięg nie jest potrzebny. Poza tym jest mała, czarna i nie rzuca się w oczy.

10 km? chyba trochę przesadzasz:cool:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

antena cb Sirio AS 100 Mag leży idealnie w bagażniku :wink:

:thumbup1: bedziesz Pan zadowolony,bardzo dobra antena w rozsądnych pieniądzach.

Jak masz podlokietnik to spróbuj pod niego wpasować radio .

myśle też pod kierą jest taka małą pólka ale wolałbym w tunelu łokieć też już mam kiedyś nie było :naughty:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

Opublikowano

bedzie ktos dzisiaj pod obi?

Opublikowano
bedzie ktos dzisiaj pod obi?

Ja bede w Grawitacji na wigilii. :D

Opublikowano

pany jest problem z wtyczka cb jest za długa do zapalniczki zrobił druga i też lipa :thumbdown:

HELP

Opublikowano
bedzie ktos dzisiaj pod obi?

może przejade obok jak bedę wracał z pracy, po 19,. jak cos bedzie stało to zajadę,.

Opublikowano

Robert kiedy moge w odwiedziny?

Opublikowano
Robert kiedy moge w odwiedziny?

jutro mam wolne, znaczy w domu jestem, ale troche zarobiony niestety, po świętach czw, pt, so w domu jestem, dzwon, pisz na tel.

Opublikowano

takie tam dzisiaj ustrzelone ...nowa wersja bixów? :facepalm:

DSC_0105.jpg

<br /><br />

Opublikowano

co Cię tak dziwi? typowa wersja skandynawska,zderzaki ze spryskami,halogeny,jak byś się jeszcze przyjrzał to bankowo znalazł byś gniazdo od grzałki silnika gdzieś przy zderzaku:naughty:

Opublikowano

choinka :wink:

Opublikowano

Byl ktos wczoraj na spocie? Ja bylem na sledziku.

Opublikowano

e chyba każdy zabiegany Ogarnąłem wreszcie cb z tym tykiem :banan:

Opublikowano

teraz przesiedzisz święta w aucie z "gruchą" w ręku:kox:

Opublikowano

Z grucha w reku?? Rownie dobrze mozna isc do kibla. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.