SPOTY RADOMSKIE

• oZiX

• wuju

Top użytkownicy w tym temacie

ja to już świętuje :jerk:

---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

a co do cb ogarnięte zastanawiam sie tylko czy wejdzie w tunel pionowo ale głośnik wtedy schowany pod radio podłączyć? łeb mi urwie pewnie :whistling:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

pod łokietnikiem wem ze tez spoko miejsce ale wszystko sztywne od mrozu:kwasny:

co pod radio chcesz podłączyć,CB?:kox: Kup sobie głośnik zewnętrzny i radio CB wkładasz tam gdzie Ci pasuje:naughty:

kwinto69 ty tak duzo tras latasz ,zeby na stale to dziadostwo (sb)w audi montować

w dzisiejszych czasach CB nie tylko w trasie się przydaje,tak jak u Was wystarczy wyjechać na wylotówki- Warszawska,Kielecka i mozna kilka punktów na szybko wyłapać:naughty:

trzeba jeździć zgodnie z przepisami i tez zaoszczędzisz na pkt i kasie :decayed:

rozumiem,że Ty jeździsz ściśle zgodnie z przepisami:naughty:

---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

ktoś tu chyba kiedyś miał dylemat jakie żarówki włożyć do B6,nie chce mi się szukać,- ori ksenon do zabrania- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/a4-b6-ksenon-przetwornice-d1s-255127/ :hi:

Zawsze :naughty:

no tak, 220 KM pod maską a jedziemy na emeryta,można i tak:kox:

do CB trzeba się przyzwyczaić, ja jakoś nie mogę,czuję się jakbym jechał radiowozem :kox: ale używam ostatnio Yanosika i jest oki

rozumiem,że Ty jeździsz ściśle zgodnie z przepisami:naughty:

ja szukałem. i nadal mam z nimi problem bo mijania sa za***iste teraz ale drogowe sie zjebaly i swiecą jak by zeza miały:/ . ale teraz w planach inne rzeczy mam.

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Wszystkim Klubowiczom którzy mnie znają i nie znają życzę Wesołych Świat!!!:grin::decayed::grin:

Życze Wszystkim Klubowiczom Zdrowych i Pogodnych Świąt :) a przy życzeniach mam pytanie czy w gdzieś w radomiu można dostać takie aluminiowe ramki na zegary Oryg JOM ! Ramki CHROM na zegary Audi A4 B5 A6 C5 (2843008872) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i czy znacie kogoś kto w dobrej cenie wymieni wyświetlacz FIS ??

dobrze prawisz :decayed: na maratońskiej też lubia się ustawiać

jak masz kupowac ramki to kup te ze strony bo w cuda nie wierze ze znajdziesz gdzies tanisze w sklepie!!!