Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

w dzisiejszych czasach CB nie tylko w trasie się przydaje,tak jak u Was wystarczy wyjechać na wylotówki- Warszawska,Kielecka i mozna kilka punktów na szybko wyłapać:naughty:
albo jeździc jak należy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak,masz jakąś sprawdzoną metodę? czy również jeździsz na emeryta?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babę zajechali jak konia w westernie ciekawe jak rodzina?:facepalm: jeden redaktor już latał po mieście i jej szukał:polew: w końcu ktoś ją rozkmini gdzie mieszka :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu że sobie zasłużyła na takie traktowanie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak jeszcze większą porażką jest to że nasze władze rozstawiły napoje zapominając o kubeczkach...tak na zdrowy rozum jak ludzie mieli się napić?? nic dziwnego że brali jak stało hehe dobrze że stołów nie pokradli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak,masz jakąś sprawdzoną metodę? czy również jeździsz na emeryta?:naughty:
nie wiem jak emeryci jezdza :jerk: ,a ja tak normalnie widze czy stoja czy nie cb oglupia i nie masz tego czegos jak nie masz cb -jak mój brat nie ma radyjka to prawie boi sie jezdzic i zawsze go lapią ,tak samo jest z nawigacja jak po niej latasz to nie wazne ze przejedziesz trase- bojak bedziesz wracał bez navi i tak sie pogubisz, bo tracisz orientacje w terenie przez maszynke :naughty: , nie mówie ze nie mam cb i navi ale naprawde rzadko kiedy z tego korzystam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj rekord zatrzymań jednego dnia to 2 razy. Jak jechłem do pracy i jak wracałem z pracy, 2 x Wojska Polskiego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebny mi jest przełącznik drl do b6? moze ma ktos? a tak po za tym to mam jeden komplet okrągłych świateł drl ( w miejsce halogenów) do sprzedania. bo nie wiem jakim cudem kupiłem prze allegro 2 komplety:doh: Światła DZIENNE LED DRL 2x4W 250LM!! E4 0087 RL (2857483001) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . wiec jak ktos chce to info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko,tylko pochwal się jak wyłapiesz fotkę od ITD:grin:
spoko za zdjęcia place tylko u fotografa ,nie wiem jak ty ,hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dzisiaj wyłapał 200 zł walili mu podobno więcej na Mieszka od Szpitala z Józefowa.

Teraz często stoją za skrzyżowaniem z Piastowska przed parkingiem strzeżonym :hi:i suszą w krzokach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dzisiaj wyłapał 200 zł walili mu podobno więcej na Mieszka od Szpitala z Józefowa.

Teraz często stoją za skrzyżowaniem z Piastowska przed parkingiem strzeżonym :hi:i suszą w krzokach

no ok stoja tam, ale to kazdy kto lata po radomiu to wie gdzie stoja i gdzie mozna sie dziadów spodziewać ,i nie oszukujmy sie jak by jechal 75km/h to by mandatu nie dostal bo go nawet by nie zatrzymali ,a w miescie panowie to 50km/h obowiazuje -tak jakos zeby moze bylo bezpieczniej i mniej ludzi w szpitalach lezalo albo piaskownicach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta co śmieszniejsze mieszka obok szpitala jeździ codziennie tamtędy a cb ma w naprawie :grin:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Zawsze ustąp karetce lub straży pożarnej w końcu kiedyś mogą jechać po ciebie

---------- Post dopisany 29-12-2012 at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2012 at 23:47 ----------

Zasłyszane dzisiaj na cb

"jak tam przelot przez Radom?"

- "czysto tylko chytra baba gdzieś się ukryła"

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Zasłyszane dzisiaj na cb

"jak tam przelot przez Radom?"

- "czysto tylko chytra baba gdzieś się ukryła"

:polew::polew::polew:

Buahahahahahahahhahahaa:polew: tekst tygodnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

---------- Post dopisany 29-12-2012 at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2012 at 23:47 ----------

[/color]Zasłyszane dzisiaj na cb

"jak tam przelot przez Radom?"

- "czysto tylko chytra baba gdzieś się ukryła"

:polew::polew::polew:

:grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...