Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co, dzisiaj idziesz w miasto? Poczekaj, ja też!

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
i bardzo dobrze trochę się ukróci ale za wpis zrobią + 50 zł

czas ruszyć w miasto i darmowe kino: Drunk:: Drunk:: Drunk:: Drunk:: Drunk:

ne do konca bo jak kupiłes i bedzie w papierze ze miałes 190 000 i bedziesz sprzedawal to na pewno mniej juz nie zrobisz ,bo nawet jak zmienisz szafe to bedziesz musial ustawic ja na prawidlowy przebieg , auto sprowadzone bedzie cofniete ale juz w polsce nie bedzie maiło takiej mozliwosci przy zmianie nastepnych wlascicieli -nareszcie cos pozytywnego kots wymyslił -ciekawe czy juz od nowego roku bedzie to dzialac
Opublikowano
  • Autor
kwadrat dogadany butelkę leżę jak by co: Git:

:thumbup1:

W sobotę użyczam Bartkowi Trafica do przeprowadzki. :wink:

ty Tomaszek jak tam te trafiki sie sprawują ?

Opublikowano

jak to wprowadzą to liczniki będą cofali chyba do zera na granicy:kox: znając życie zaraz ktoś wymyśli jakieś obejscie

Kwinto,przyznaj się,maczałes paluchy przy tej kraksie z Kia:wink:

Opublikowano

Mcm, Trafika szczerze mogę Ci polecić. Wygodne i mało awaryjne auta. Swoją drogą to chcę sprzedać swoją lodówkę.

Opublikowano
  • Autor

jaki masz silnik ?

Opublikowano

busy renówki mają dobre silniki wbrew powszechnej opinii że francuzy to kupa złomu, teśc ma mastera i nalatane ponad 400k, jak dotąd bez problemu

Opublikowano
  • Autor

[h=5]Idzie sobie turysta przez halę, patrzy, a tu juhas owieczkę stuka.

- Co też wy juhasie, zgłupieliście? W Zakopanem tyle pięknych kobitek, a wy

tu owieczkę dupczycie?

- A posedłbym se ja do Zakopca, ino mi ni ma komu łowiecek dopilnować! -

wyjaśnił juhas.

Turysta był swój chłop i podjął się popilnować owieczek...Juhasowi trochę

się zeszło, więc turysta z nudów postanowił spróbować, co też ten juhas

widział w tej owieczce. No i właśnie stuka sobie jedną, a tu wraca juhas i

pyta ździebko zdziwiony:

- Co wy panocku, zgłupieliście? Tyle piknych łowiecek biega, a wy barana dupcycie?[/h]

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

[h=5]Młode małżeństwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkiś pyta:

- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie?

Lekarz:

- W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka.

- A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka?

- Leżysz pan koło nory i wyjesz![/h]

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

[h=5]Dziadek z Babcią postanowili ostatni raz poświntuszyć:

Dali sobie na przygotowanie pół godzinki.

Dziadek patrzy na tego swojego, ten za nic nie chce stanąć. Więc przyłożył dwa patyczki, obwiązał bandażem-stoi...

Babcia zaś w pokoju obok tak patrzy na tę swoją. Taka siwa, zabrała więc pastę do butów i wysmarowała.

Spotykają się w sypialni i dziadek się pyta:

-A co ta twoja taka czarna? Żałobę ma?

-A no ma, za tym ch**em co go na noszach niosą![/h]

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

[h=5]Para zakochanych siedzi w parku, całują się, rozmawiają nagle dziewczyna:

- Kochanie, boli mnie rączka.

Chłopak całuje ją w rękę:

- A teraz?

- Teraz już nie, ale zaczął mnie boleć policzek!

Chłopak całuje ją w policzek:

- A teraz?

- Hi, hi! Teraz już nie, ale zaczęły mnie usta boleć.

Chłopak całuje ją w usta:

- A teraz?

- Już nie.

Na to staruszek siedzący niedaleko na ławce:

- Przepraszam, a czy hemoroidy też pan leczy?[/h]

Opublikowano
jaki masz silnik ?

1.9 dci, 80 KM, 2002 r.

Opublikowano
jak to wprowadzą to liczniki będą cofali chyba do zera na granicy:kox: znając życie zaraz ktoś wymyśli jakieś obejscie

Kwinto,przyznaj się,maczałes paluchy przy tej kraksie z Kia:wink:

powietrze letnie mieli w zimówkach

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

ale nawalony jeszcze jestem ulalla:naughty:

---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

5 l na 6 osób filmu neie pamiętam

ps drogówka sie pojawiła kam. na tnt torenty:wink:

Opublikowano
Wlasnie nawiedzilem nowy salon Stera. Podoba mi sie to, ze przez szybe widac moj samochod.

Też byłem, wrażenia niesamowite hehe :decayed: Kwał budynku tak nawiasem mówiąc.

Opublikowano
Kwał budynku tak nawiasem mówiąc.

Liczyłem na to, że będą tam również wystawione Audice. :wink:

Opublikowano

to same vw? ni ma :audi::shock3:

Opublikowano

a od kiedy to w Sterze audice miały by byc? To jest dealer VW a nie audi:naughty: to tak jakbyś do Skody pojechał po Audi albo Seata:wink:

Opublikowano
a od kiedy to w Sterze audice miały by byc? To jest dealer VW a nie audi:naughty: to tak jakbyś do Skody pojechał po Audi albo Seata:wink:

VW i Audi są ściśle powiązane ze sobą. Często sprzedawane są pod jednym dachem.

Opublikowano
  • Autor

W Wiesbaden w Niemcach jest salon co ma Audi, VW i Porsche pod jednym dachem :wink:

Opublikowano

tutaj mówimy o konkretnym dealerze,to że są takie salony to wiadomo nie od dzisiaj:naughty:

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

VW i Audi są ściśle powiązane ze sobą. Często sprzedawane są pod jednym dachem.
grupa VAG , również Skoda i Seat ale zwykle salony mają osobno:wink:
Opublikowano

Kali, w Sterze prowadzą serwis Audi. Wiem też, że można u nich kupić Audi, stąd moje zdziwienie, że w tak dużym salonie nie ma wystawionych modeli Audi. Co do Skody i Seata - to marki odrębne, jedynie finansowane przez Niemców. Natomiast VW i Audi to marki ściśle powiązane, jak Toyota dla mas i Lexus dla bardziej wymagających. :smiley:

Opublikowano

Tomek nie mów że takim byś pogardził

Opublikowano

Kwinto, czemu nie, ale tylko jako drugi samochód. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.