Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pizga, ale i tak te 15 min. da radę bez czapki wytrzymać. :wink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i dziś w lublinie wiosna a wczoraj ok 19 tak dopieprzyło śniegiem że hoho

Opublikowano

motory i rowery też powyciągali już...

Opublikowano

nooo, wariaty na motorach już latają:kox:

Opublikowano

O, to muszę wyprowadzić swoją machinę. :kox:

Opublikowano
  • Autor

mercedes benz 500SL, R129, Bj 1994 8500.-

taki klasyk ci pasuje Tomaszu :wink:

Opublikowano
mercedes benz 500SL, R129, Bj 1994 8500.-

taki klasyk ci pasuje Tomaszu :wink:

jedno z aut które biorę teraz pod uwagę, po e30.. piękne są te sl'e ale trochę kasy trzeba położyć na niego

ale cały czas mam rozterkę czy nie g..

z dzisiaj..

555118_228913933915323_2132951318_n.jpg

Opublikowano

klawo jak cholera to się nazywa przecierać szlaki :jerk:

Opublikowano

kinetyka nie było kiedy zwinąć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jakos mnie nie jara taplanie się w błocku :decayed:

---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

troche do roboty wujek :wink:

Oltimer Mercedes G 230 bj 1980 | eBay

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:34 ----------

i jeszcze jeden

Mercedes-Benz 250 GD Ez.10/82 | eBay

Opublikowano
mercedes benz 500SL, R129, Bj 1994 8500.-

taki klasyk ci pasuje Tomaszu :wink:

Ładny, chociaż nie przepadam za kabrioletami. Poza tym zgadzam się z wujem - jeśli miałbym wybierać to wybrałbym Gelende-Wagena. :kox:

Opublikowano

Obok mnie parkuje fajne auto. Niby zwykły Jeep, ale na żywo robi wrażenie. Jak jest umyty to wygląda jak nowy. Widać też, że jeździ w terenie, bo jest często ubłocony. :kox:

zdj_cie.jpg

Opublikowano
i co płaczesz -dobrze - bedziesz mial przy robocie sklep spozywczy

Inspektor od fotoradarów radzi, jak się wymigać od mandatu - Finanse - WP.PL

takie fotoradary maja nasze miski że sama ITD wymienia kiedy nie trzeba przyjmowac mandatu -trzeba bedzie sie powoływac na to pismo i wykuć na blache jak 10 przykazań

Opublikowano

wiesz jak to teraz w PL jest- "co wolno wojewodzie to nie Tobie.....":naughty:

Opublikowano
wiesz jak to teraz w PL jest- "co wolno wojewodzie to nie Tobie.....":naughty:
ale w sądzie będzie się czego zaczepić jak by sprawa zaszła aż tam :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Po pracy gościu zaprasza kumpla do domu na wódkę.

- No wiesz, może chodźmy gdzie indziej, sam mówiłeś, że teściowa to franca.

- Nic nie bój, będzie cacy z pełną obsługą.

Teściowa na progu ich powitała i zaprosiła do salonu. Po chwili zastawiła stół zakąskami i postawiła butelkę wódki.

- Co jest grane - pyta kumpel - mówiłeś kiedyś, że z niej taka swołocz, a tu proszę, taka kultura.

- Słuchaj, miałem kiedyś psa. Jak się zesrał na dywan to dostał żółtą kartkę. Za jakiś czas się zlał na szafę, dostał drugą żółtą kartkę ale jak się ponownie zesrał, to mu łeb ukręciłem.

- A co to ma wspólnego z twoją teściową?

- Ona ma już dwie żółte kartki.

Opublikowano
wiesz jak to teraz w PL jest- "co wolno wojewodzie to nie Tobie.....":naughty:
ale w sądzie będzie się czego zaczepić jak by sprawa zaszła aż tam :naughty:

oby nie doszło do takich sytuacji:wink:

Opublikowano

W sądzie nawet jak wygrasz to i tak jesteś przegrany. Sądy to ostateczność.

Opublikowano
W sądzie nawet jak wygrasz to i tak jesteś przegrany. Sądy to ostateczność.

mam paru kumpli sędziów ,wiec zawsze jest mozliwość

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.