Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

aż tak źle czy zmieniasz na mocniejszy??

Raczej na słabszy..

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

ile chcesz ?

Jedyne 7.000,- PLN

bede w dlugi weekend pogadamy, ale jestem zainteresowany, a co ty masz konkretnie ?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yamaha Thundercat 600, '99 r. Motocykl, mimo swoich lat jest bardzo zadbany i ładny. Chętnie go sprzedam komuś, kogo znam. Patrząc na ceny z allegro, to moja nie jest wygórowana. Poza tym jeśli kupisz u mnie motocykl to funduję Ci godzinę szkolenia na Automobilklubie z Pucharem. :wink:

Marcin, spotkamy się na spocie i pogadamy - przyjadę moturem. :wink:

Opublikowano

w jakiej kolorystyce masz tą Yamaszkę? wklep jakąś fotę

Opublikowano

aż tak źle czy zmieniasz na mocniejszy??

Raczej na słabszy..

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

ile chcesz ?

Jedyne 7.000,- PLN

jaki słabszy, przeciez 6ootki są na poczatek, nie mów że kupujesz Simsona, hehe

jak bedziesz moturem, to i ja pozycze od szfagra i podjadę dwoma kółkami,. pozdr

Opublikowano
  • Autor
Yamaha Thundercat 600, '99 r. Motocykl, mimo swoich lat jest bardzo zadbany i ładny. Chętnie go sprzedam komuś, kogo znam. Patrząc na ceny z allegro, to moja nie jest wygórowana. Poza tym jeśli kupisz u mnie motocykl to funduję Ci godzinę szkolenia na Automobilklubie z Pucharem. :wink:

Marcin, spotkamy się na spocie i pogadamy - przyjadę moturem. :wink:

podjedź to obgadamy temat :cool:

Opublikowano

jak byście mieli ochotę to 3ciego jest dzień otwarty 3erfestu :decayed:

Opublikowano

nasze miasto opanowały Mondeaki:shock3:

DSC_0090.jpg

Opublikowano

Nad ranem żona budzi Mourinho:

- Kochanie wstawaj! Już piąta!

- Co?? Znowu Lewandowski??

a ja własnie jestem na etapie kupna scutera Yamaha Majesty 250 cm3 20PS

Opublikowano

5 :polew: dobre

Opublikowano
Nad ranem żona budzi Mourinho:

- Kochanie wstawaj! Już piąta!

- Co?? Znowu Lewandowski??

heheh dobre:grin:

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ----------

a ja własnie jestem na etapie kupna scutera Yamaha Majesty 250 cm3 20PS

fajne są, brat ma suzuki burgman 250 , wygodne to jest , ostatnio go dupnęli bo nie ma prawka na A:kox:

Opublikowano
w jakiej kolorystyce masz tą Yamaszkę? wklep jakąś fotę

Srebrno-pomarańczowa. Wygląda mniej więcej tak:

yamaha__yzf_600_r_thundercat_2002_3_lgw.jpg

Opublikowano

ładna:naughty: czemu chcesz sprzedawać, teraz gdy sezon dopiero się rozpoczął?

Opublikowano
  • Autor
w jakiej kolorystyce masz tą Yamaszkę? wklep jakąś fotę

Srebrno-pomarańczowa. Wygląda mniej więcej tak:

http://databikes.com/imgs/a/c/h/x/s/yamaha__yzf_600_r_thundercat_2002_3_lgw.jpg

podoba mi sie malowanie musimy sie dogadac :wink:, muszę tylko jakoś żonke przekonać :decayed:

Opublikowano

Sprzedaję, bo chcę kupić jakiegoś krosa lub enduro.

Marcin, obawiam się, że będzie mi trudno dziś dotrzeć na spota, a tym bardziej motocyklem. No ale będę się starał, bo liczę na to, że się dogadamy. :wink:

Opublikowano
  • Autor
Sprzedaję, bo chcę kupić jakiegoś krosa lub enduro.

Marcin, obawiam się, że będzie mi trudno dziś dotrzeć na spota, a tym bardziej motocyklem. No ale będę się starał, bo liczę na to, że się dogadamy. :wink:

tomaszu ja pisalem że bede dopiero za tydzień w Polsce wiec chyba umowimy sie na przyszly piatek :wink:

Opublikowano

Aaa, no to supper. :)

Opublikowano

Koledzy jest ktoś w Radomiu kto zajmuje się lampami? Chodzi o to że trzeba mi jedną sprawdzić i podkleić bo paruje :kwasny: bede wdzięczny za jakies info :wink:

Opublikowano
  • Autor

[h=5]Umiera stary Gruzin. Przy łożu śmierci siedzi jego wnuk. Umierający mówi:

-Kiedyś, gdy umarł Lenin, umarł i leninizm... Kiedy umarł Stalin, umarł stalinizm...

-Dziadku Onanie, nie umieraj![/h]

Opublikowano
Koledzy jest ktoś w Radomiu kto zajmuje się lampami? Chodzi o to że trzeba mi jedną sprawdzić i podkleić bo paruje :kwasny: bede wdzięczny za jakies info :wink:

na polnej w radomiu mozesz zapytac jest tam koles co dłubie przy lampach ale nie wiem jak robi i czy ma do tego łeb..ale zapytac nie zaszkodzi "car-glass"

Opublikowano
Koledzy jest ktoś w Radomiu kto zajmuje się lampami? Chodzi o to że trzeba mi jedną sprawdzić i podkleić bo paruje :kwasny: bede wdzięczny za jakies info :wink:

na polnej w radomiu mozesz zapytac jest tam koles co dłubie przy lampach ale nie wiem jak robi i czy ma do tego łeb..ale zapytac nie zaszkodzi "car-glass"

dzięki, wiem gdzie to podjadę i zapytam. Dowiedziałem się też wczoraj że jakiś mechanior w Pionkach na Zwoleńskiej się takimi rzeczami zajmuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.