Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie pomoże który w sprawie sprzedawcy co wkleiłem kilka postów wyżej

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to jest vento , czy passat B4?:eusathink:

pewnie ze pasek to jest b4 tzw rekin

rekin to było stare bmw 5 , a na takiego passata mówiło się szczupak:wink:

Opublikowano
Po kiego obklejać Vento taśmą?

napisałem vento dobrze mnie klepało jeszcze:doh: passat oczywiście tzw szczupak

a taśma obkleił na trasę z Anglii co by mu nie poobijało :wink: za tydzień maja jakiś większy zlot koło Kielc...

Opublikowano
  • Autor
to jest vento , czy passat B4?:eusathink:

pewnie ze pasek to jest b4 tzw rekin

rekin to było stare bmw 5 , a na takiego passata mówiło się szczupak:wink:

o tototo... :wink:

Opublikowano
Opublikowano

Niemiec płakał jak sprzedawał (ze szczęścia).

Opublikowano

Czyja b 6 dzisiaj pod stokrotką na żeromce około 16 z ramkami klubowymi?

Opublikowano

Często widuję na Starym mieście jasną B8 z ramkami klubowymi. Ktoś zna właściciela?

Opublikowano

jest paru tajemniczych... :wink:

Czym blokujecie ścierwo z reklam w przeglądarkach bo u mnie ostatnio zasypuje mnie to:facepalm: (przeglądarka chrom)

Opublikowano
Czyja b 6 dzisiaj pod stokrotką na żeromce około 16 z ramkami klubowymi?

Moja :decayed:

Opublikowano

no klubowicza od razu rozpoznaje się :naughty: z psem czekałem Zaparkować tam w ciągu dnia :whistling:

Opublikowano

byłem z kumplem, szukaliśmy punktu xero i jakoś się udało, znaleźć xero oczywiście bo zaparkować to..... :wink:

Opublikowano

a drugi na myjce [h=2]SLINE PODREZANE TAXI ale chyba kursa dostał :wink:[/h]

Opublikowano

te otatnie oz to tak pod golfa gti podchodzą ...mogły by byc:thumbup1:.. A czemu 17' a nie 18'?

Opublikowano

4 zdecydowanie:slina:

Opublikowano

gleba na początek potem felgi, bo inaczej jak ALLroad bedzie to wygladało,.

do Audi tylko felgi ze wzorem od audi, te ostatni mi Alfa zalatują, najlepiej szprychowe, mtm lub oz superleggera,.

Opublikowano

Co prawda nie lubię nieoryginalnych części, ale jeśli już miałbym wybierać to właśnie te ostatnie. :wink:

Opublikowano

Niee,te od merca absolutnie do B6 nie pasują:decayed: też widziałem ostatnio to wymodzone taxi B6 oraz granatowe B6 avant z ramkami przy stacji paliw BP na tablicach WRA

Opublikowano

No te ostatnie wlasnie chyba najbardziej mi sie podobaja :) Kudlaty gleba bedzie ale delikatna -30mm mysle ze wystarczy.

Jarek na 16' jezdzi mi sie dobrze wiec mysle ze na 17' bedzie moze troche mniej komfortowo niz na 16' ale lepiej to bedzie wygladalo, a 18' mysle ze za duzo i bardziej wytrzęsie.

Dzięki panowie za podpowiedzi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.