Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Taaa... poszła... łza się w oku kręci... świetny wóz

what next???

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Taaa... poszła... łza się w oku kręci... świetny wóz

pytałem bo brat chce zmienic wóz...

Opublikowano

Jest kilka pomysłów... niespodzianka

Jak narazie, to co oglądam w polskim internecie woła do mnie głośno

"nawet tam nie jedź!!!"

Handlarze mnie odstraszają... czekam na "sztuke" w PL lub w DE

Jeśli moja cierpliwość będzie w dobrym stanie, to poczekam aż wreszcie będzie wiadomo, co z vatem w 2014

Opublikowano
i po ptokach... było niezle... nastepna fota bedzie tak ze nie bedzie wątpliwości na kogo głosowac:wink:

2 głosy heh :kwasny:

---------- Post dopisany 04-10-2013 at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 22:05 ----------

zaczęło się skrzybanie z rana :kwasny:

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zGy_NsflawU :polew:

Opublikowano

Mój syn, oprócz "tatata" i "bababa", zaczął mówić "daj". Czy to znaczy, że mam przechlapane??

Opublikowano
Mój syn, oprócz "tatata" i "bababa", zaczął mówić "daj". Czy to znaczy, że mam przechlapane??

Masz przechlapane.....:wink:

Opublikowano
Mój syn, oprócz "tatata" i "bababa", zaczął mówić "daj". Czy to znaczy, że mam przechlapane??

to nie mów mu którego wypłata :wink:

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ----------

jak by ktoś potrzebował mam [h=1]Słuchawka prysznicowa Grohe Vitalio joy :wink:[/h]

Opublikowano
i po ptokach... było niezle... nastepna fota bedzie tak ze nie bedzie wątpliwości na kogo głosowac:wink:

2 głosy heh :kwasny:

---------- Post dopisany 04-10-2013 at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 22:05 ----------

zaczęło się skrzybanie z rana :kwasny:

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zGy_NsflawU :polew:

kwinto za***iste,

Opublikowano
i po ptokach... było niezle... nastepna fota bedzie tak ze nie bedzie wątpliwości na kogo głosowac:wink:

2 głosy heh :kwasny:

---------- Post dopisany 04-10-2013 at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 22:05 ----------

zaczęło się skrzybanie z rana :kwasny:

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zGy_NsflawU :polew:

kwinto za***iste,

"korba zakręci się jak dziwka pod hotelem" :grin:

Opublikowano

:siema:

Ale dzisiaj wiosennie jest.

Opublikowano
  • Autor

w914.jpg

Wczoraj złapałem ładną pogodę :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

PS. Tomaszu zapytałbyś się magika co mi robił przegląd w moto czy do chłodnicy wlany jest zimowy płyn ?

bo mam garaż nieogrzewany i nie wiem czy na zime spuszczać ?

Opublikowano

Oj Marcin, ten magik to kolega kolegi. Nie mam do niego numeru. Wydaje mi się, że wymieniał, ale tego to może nawet on sam nie pamięta. Przyjedź do Radomia na Południe to Ci sprawdzę. :wink:

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

PS. Fajny Thundercat. :wink:

Opublikowano

Klasa bomba wreszcie ktoś popracował nad tym.Po 5 min dobrze fejsy im wygina siła g :grin:

Opublikowano

ale paluszki słone na stole VIP-owskim muszą być:decayed:

Opublikowano

już mógł na bezdotyku zrobić prezentację a nie z butelki:facepalm:

Opublikowano

MCM dziś tez rundkę Bandziorem pyknąłem, może nawet na nocke do pracy polecę,

jak rzadko się jeździ ile to frajdy daje, pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.