Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

zrezygnowałem

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Spowiedź specjalisty od cofania liczników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Pany kradną u Was auta ??? Dzis parkowałem rano pod blokiem i podbił grubawy typ w dresie z pytaniami jaki silnik itp... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal , powiedz mi gdzie ich nie kradną? pewnie że kradną , okradają, na obcych tablicach zwłaszcza- także uważaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kradną u Was auta ??? Dzis parkowałem rano pod blokiem i podbił grubawy typ w dresie z pytaniami jaki silnik itp... :decayed:

U nas, w przeciwieństwie do reszty kraju, nie kradną. :wink:

A grubawy typ w dresie pewnie chciał być miły, a Ty już go za złodzieja bierzesz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kradną u Was auta ??? Dzis parkowałem rano pod blokiem i podbił grubawy typ w dresie z pytaniami jaki silnik itp... :decayed:

U nas, w przeciwieństwie do reszty kraju, nie kradną. :wink:

A grubawy typ w dresie pewnie chciał być miły, a Ty już go za złodzieja bierzesz. :wink:

buahhaahah tak, on tylko tak z "ciekawości" jak by mu się w nocy nudziło:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o własnie, może byście kolegę oprowadzili "po zakamarkach" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, a pamiętasz z kim pojechałeś na pierwszego spota warszawskiego? :wink:

no ba !!!

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

A grubawy typ w dresie pewnie chciał być miły, a Ty już go za złodzieja bierzesz. :wink:

ogolnie to wygladał jakby mieszkał w bloku obok ale "kto wie...." :kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jest szansa, że zabiorę Cię też na pierwszego spota radomskiego. :wink:

A grubaskiem w dresie się nie przejmuj. Prawdziwi dresiarze już wyginęli. :decayed:

---------- Post dopisany 03-12-2013 at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 21:33 ----------

W czwartek może sypnąć. Ciekawe czy się sprawdzi. :eusathink:

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam pytanie,

znacie może jakiegoś dobrego lakiernika z przystępnymi cenami albo może któryś z klubowiczów ogarnia lakierowanie? Na wiosnę będę musiał zrobić parę rzeczy i szukam kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jest szansa, że zabiorę Cię też na pierwszego spota radomskiego. :wink:

Pewnie ze tak ale pod warunkiem ,ze spot bedzie miedzy poniedziałkiem a czwartkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, spoty zawsze są w piątki, ale można zrobić jakiś wyjątek. Możemy iść na tygodniu do jakiejś knajpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Podwalnej przy kostnicy jest jakiś , czy dobry, nie wiem. Z Młodzianowskiej z buta masz 5 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Podwalnej przy kostnicy jest jakiś , czy dobry, nie wiem. Z Młodzianowskiej z buta masz 5 minut

Tamten bar jest obleśny - kiedyś tam przez pomyłkę zjadłem. :facepalm:

Na Sienkiewicza jest nawet smaczne Chińskie Jadło - robią też dostawy do domu. Albo Japońszczyzna na Struga - Sushi Room - robią dobre sushi i nie tylko. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest w Radomiu dobry "chińczyk" ??? :decayed:

Chcesz dobre jedzenie to skocz do Matrioszki:naughty: na Chrobrego (okolice Polibudy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze można się przychylić do Baru Azjatyckiego Thang Long na Traugutta. Wystrój lokalu nieciekawy, ale gotują smacznie i robią dostawy do domu. Może być ryzyko, że trochę rozboli brzuch, ale to pewnie trochę z przejedzenia.. :wink:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

Lubię też jadać w Green Zebra na Focha (wegetariańskie, ale bardzo smaczne i sycące posiłki) lub w Rabarbarze na Moniuszki (szybko, miło, rozsądna cena). Jak lubisz steki wołowe to musisz jechać do Bankruta na Kielecką.

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

O, Matrioszki nie znam. Muszę ją sprawdzić. :decayed:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ----------

Moskal, a najlepsza pizza w mieście (nie sieciówka) to w Teatralnej na Żeromskiego. Ten lokal naprawdę polecam. :thumbup1:

Poza tym możesz sobie pobrać aplikację Radom Mobile, jeśli masz smartfona - czasem się przydaje.

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

Jeszcze mi się coś przypomniało - Naleśnikarnia Naleśniki jak SMOK - na Żeromskiego. Właśnie się zrobiłem głodny. :kox:

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

Jeśli lubisz eleganckie restauracje na bogato to wdepnij do Pasji na Słowackiego.

Moskal, jak obskoczysz te wszystkie knajpy to pomyślimy o następnych. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , ja własnie jestem fanem chińczyków/pizzerii/kebabów/nalesnikarni czyli takich knajp po ktorych jak sie dobrze "zwale" to znaczy ze było ok :kox:

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

Pany ma ktos prostownik albo kable pozyczyc ?? zostawiłem astre na swiatłach... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wcześniej nie napisałeś. Mam prostownik w pracy. Jeśli Cię to urządza to jutro przywiozę. Ewentualnie służę swoim prądem z auta, ale nie mam kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...