Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja przejeżdżałem o 22 koło Obi, ale nikogo nie było. Tam jakiś Opel dogorywał na śliskim parkingu. A ze światłami w kierunku Wawy, to rzeczywiście armagiedon - nic nie działało.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ta znajomy wracał z wawy dzwonił ze do 22 raczej nie dojedzie :grin:

W Tarczynie pod górka stały na obydwu pasach tiry i nie mogły podjechac , korek sie ciagnał az do Wolki kosowskiej (chinskie centrum) i dalej w strone Janek ale nie wiem jak daleko bo ja tam obijałem w lewo. :kox::kox: w kazdym badz razie kilkanascie kilometrów na bank i wszystko stało

Opublikowano
no nie gadajcie ze tak biało jest:facepalm: ...omg... jak ja nienawidzę zimy:kwasny:

Dorezaj quattro... a pokochasz zimę.

Moja krowa idzie bokiem jak czołg...;)

Opublikowano
no nie gadajcie ze tak biało jest:facepalm: ...omg... jak ja nienawidzę zimy:kwasny:

Dorezaj quattro... a pokochasz zimę.

Moja krowa idzie bokiem jak czołg...;)

ale ja jej nienawidze nie z powodu jazdy samochodem tylko dlatego ze jest kur... tak zimno i z chaty się nie chce wychodzic:tongue4:

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:02 ----------

a po za tym to quattro fajna sprawa ale ja już koncze z dużymi rzeźbami w aucie...chyba:eusathink:

Opublikowano

Jeżeli coś zbyt szybko przemknie koło ciebie

---------- Post dopisany 09-12-2013 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2013 at 22:38 ----------

komu zimno? Sposób na darmowe ogrzewanie - wiocha.pl absurd 1035896

Opublikowano

Kwinto tuta to ściema jak ch.j ale powiem Ci że kiedyś,jak jeszcze w budkach telefonicznych były aparaty z tą kręconą tarczą numeryczną ,wystarczyło kilka razy cpyknąć tym iskrownikiem z zapalniczki i gadałeś sobie za free z kim chciałeś , pamiętam jak dziś matkę mojego kumpla jak blokowała jedyną na osiedlu budkę telefoniczną haha.

Opublikowano
Kwinto tuta to ściema jak ch.j ale powiem Ci że kiedyś,jak jeszcze w budkach telefonicznych były aparaty z tą kręconą tarczą numeryczną ,wystarczyło kilka razy cpyknąć tym iskrownikiem z zapalniczki i gadałeś sobie za free z kim chciałeś , pamiętam jak dziś matkę mojego kumpla jak blokowała jedyną na osiedlu budkę telefoniczną haha.

to pamiętam też pilniczkiem do paznokci dało się zadzwonić :wink:

Opublikowano

:oklasky:

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

ten spot kiedy środa czy czwartek za tydzień?

Opublikowano

BWT - Bielun22 jakieś ładne koła widziałem wczoraj u kudłatego...

mówił ,że za kilka złotych opchnie... :))))

Opublikowano
BWT - Bielun22 jakieś ładne koła widziałem wczoraj u kudłatego...

mówił ,że za kilka złotych opchnie... :))))

za kilka złoty to ja jego auto pchne :D:D:D a te koła co je widziałeś sa już u mnie na aucie... ale w zamian zostawiłem setup lato...

chłopaki jak byscie słyszeli ze ktoś chce kupic alu letnie 18/40/225 z oponami na sezon lub zimówki 16/50?/215 lub 205 z oponami na sezon to mam do opchniecia :D

Opublikowano

jakie alu ?

Opublikowano

Jarek, jestes pewien poprawnie wykonanej wymiany uszczelki???

nowe śruby, dokrecanie zgodnie z wytycznymi uszczelki, ustawienie pompek, uszczelnienie pompek, synchro rozrządu??? nie odezwałes sie w tej sprawie,?? :kwasny:

na jakich gratach rozrząd???

za karę twoje fele bedą różowe, ewentualnie czarny mat, hehe, pozdro

streetrace, jak jest ???? better??

Opublikowano
  • Autor

Siema

Robercik jak tam Viano ?

Składa się juz :wink:

Opublikowano
Jarek, jestes pewien poprawnie wykonanej wymiany uszczelki???

nowe śruby, dokrecanie zgodnie z wytycznymi uszczelki, ustawienie pompek, uszczelnienie pompek, synchro rozrządu??? nie odezwałes sie w tej sprawie,?? :kwasny:

na jakich gratach rozrząd???

za karę twoje fele bedą różowe, ewentualnie czarny mat, hehe, pozdro

streetrace, jak jest ???? better??

ty już się nie martw bo jeszcze znam pare mechaników co cos potrafią:decayed:... A JAK COS BEDZIE NIE TAK TO NAJPIERW ZJEBKE DOSTANIESZ TY ZE WYKRAKAŁES A POTEM MECHANIK CO MI TO ROBIL A I TAK W FINALE POPRAWISZ TO TY :D

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

jakie alu ?

16

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

18

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Opublikowano
Siema

Robercik jak tam Viano ?

Składa się juz :wink:

kompletuje graty, czeka na kolejke u blacharza, wkrótce idzie do niego,.

Opublikowano

parametry i cena ?

Opublikowano

Kudalaty66 - jest idealnie...

Opublikowano

Cześć:D

Opublikowano

Ozio!!! :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.