Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki chłopaki za info. Bezpieczniki sprawdzałem - wszystkie ok. Spryskiwacze mam na szybę i reflektory - obydwa nie działają, nie słychać pompki, za to wycieraczki pracują po aktywowaniu sprysków.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sprawdź przekaźniki od pompek

Opublikowano

spryskiwacze reflektorów w MCE są osobno niż spryskiwacze szyby... myślę, że poszła pompka - koszt - z tego co pamiętam - ok. 100zł

Opublikowano

najprościej dostać się do pompki i sprawdzić na krótko czy zabangla

Opublikowano
:hi: czyje srebrne wozidło było wczoraj pod "Neptunem"? ramka klubowa na klapie
Opublikowano
  • Autor
:hi: czyje srebrne wozidło było wczoraj pod "Neptunem"? ramka klubowa na klapie

B5, B6, B7, B8 ??? :decayed:

Opublikowano

B 7 Wr chyba N na końcu

Opublikowano
  • Autor

Ozio ma chyba srebrną B7 avant

Opublikowano

Ten był sedan

Opublikowano

Ja często widzę B8 sedan w kolorze szarym i z ramkami klubowymi.

Opublikowano
Ozio ma chyba srebrną B7 avant

od sierpnia nie mam żadnego audi... ale ciągle szukam:)

Opublikowano

Oziu, czego konkretnie szukasz?

Opublikowano

Z tego co wiem chłopak idzie w "baaardzo dobrą stronę mocy"... aż się łza woku kręci... :)

Opublikowano
Oziu, czego konkretnie szukasz?

s4 b6 weekendowo bo na moto jeździć a najbliższym czasie nie mogę więc muszę sobie to jakoś wynagrodzić;)

a na codzień terkoczące b6/b8 lub a5 tylko jak tam z psem będę jeździł ?!

Opublikowano

S4 B6 nie jedzie :decayed:

Opublikowano
S4 B6 nie jedzie :decayed:

ale ładnie brzmi;[

Opublikowano
S4 B6 nie jedzie :decayed:

ale ładnie brzmi;[

Brzmi przepieknie :wink:

Opublikowano
S4 B6 nie jedzie :decayed:

Nie jedzie? moskal - tak - na hamowni S4 B6 w temperaturach powyżej 20' celc. wypluwało ok.300koni, ale to jeszcze nie powód do takich stwierdzeń.

Seryjne S4 B5 miało katalogowo takie samo przyspieszenie do 100km/h jak S4 B6, a do 200km/h dostawało baty.

Pomijam fakt, że po ściągnięciu blokady S4 B5 z bólem rozpędzało się do 258km/h, a S4 B6 do ponad 270km/h (tyle jechałem) MTM sciąga ogranicznik i nazywa to "Speed limiter 344 PS (253 kW) - 282 km/h"

Stock na youtube:

S4 B5 - 5.6s do 100; 21.5 do 200

S4 B6 - 5.6s do 100; 18 do 200

Czy po tych danych, naprawde B6 zasługuje na opinie, że "nie jedzie"?

Wiem - potencjał mocy jest zupełnie inny w autach doładowanych,niż w wolnossących, można modzić i zrobić spokojnie auto dużo szybsze niż S4 B6.

Natomiast dźwięk V8 - miażdży, a równie ważny jest fakt, że nie trzeba wymieniać/regenerować zmodzonych do granic możliwości turbin co roku.

Nie dam złego słowa powiedzieć na S4 B6 - to świetne, w miarę komfortowe auto, ma oczywiście swoje wady i zalety, ale patrząc i porównując B6 do B5 trzeba przyznać wizualnie, to trochę inna epoka.

Znalezienie "świeżego" nie zajeżdżonego B5, graniczy z cudem - a kupowanie czternastoletniego B5, wymienianie milionów elementów, wymiana turbin, a także odświeżanie lakieru, tapicerki w całym samochodzie - moim zdaniem - kupując auto na codzień, mija się z celem.

Lepiej cieszyć się z dźwięku V8, a i tak 95% samochodów na ulicy jest sromotnie objeżdżane przez S4 B6.

EDIT:

Też jak ktoś chce można pomodzić S4 B6 i założyć turbo

Firma ProTurbo z Siedlec zrobiła dwa projekty S4

S4 B5 po modach wypluło 400KM; S4 B6 z dołożoną turbiną 552KM

oczywiście zestaw, można u nich montować w każdej chwili.

w_fota_silnik.jpg

w1.jpg

Opublikowano

Panowie nie dajcie sie podpuszczać :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.